Резултати от 1 до 7 от общо 7

Проблем с качеството на картината

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    9
    #1

    Проблем с качеството на картината

    Здравейте, модела на телевизора е Samsung UE40es6530 и е вързан към два лаптопа чрез рутер с LAN кабел . Точно преди два дена след няколко неуспешни опита да пусна филм през DLNA на телевизора (като ме предупреждаваше да проверя връзката с лаптопа) телевизора за няколко секунди се рестартира. И мисля че не след дълго започна и проблема с качеството на картината. Някак си стана тъмна и предаванията се излъчват размазано. Сега се замислям да не би да съм повредил нещо по телевизора , или е просто съвпадение и проблема да е в сигнала от кабелната? Нищо не е пипано по настройките за картината и са както си бяха преди. Питах и по други форуми дали някои има проблем с сигнала от кабелната и никой не се е оплакал до момента. Благодаря на всички.
    Този пост е редактиран от zmija; 08-03-13 в 08:22.

  2.  
     
  3. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #2

    Отговор: Проблем с качеството на картината

    Разкачи всички външни кабели към него- кабелна и мрежа и върни заводските му настройки, ако се оправи добре, ако не най-вероятно за сервиз.

  4. Novice
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    9
    #3

    Отговор: Проблем с качеството на картината

    Разкачих кабелите и след като върнах заводските настройки нещата се оправиха, но до следващото пускане на филм по dlna от лаптопа. Картината става леко размазана и тъмна. Отново върнах заводските застройки и отново нещата се оправиха. От какво може да се получава това нещо? Моля за помощ ако някой има подобен проблем. Благодаря
    Този пост е редактиран от zmija; 12-03-13 в 21:42.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    50
    #4

    Отговор: Проблем с качеството на картината

    Предлагам ти да се обърнеш към оторизиран сервиз на Самсунг. Ако не знаеш звънни в кол центъра им да те ориентират.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #5

    Отговор: Проблем с качеството на картината

    По скоро проблема е в настройките на компютъра и DLNA сървъра.

  7. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #6

    Отговор: Проблем с качеството на картината

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    По скоро проблема е в настройките на компютъра и DLNA сървъра.
    Няма да е от него.... проблема го има и след спиране на сървъра и не се оправя без връщане на заводските настройки.... и аз мисля че е за сервиз.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    9
    #7

    Отговор: Проблем с качеството на картината

    Писах на "CYBER SERVICE" на страницата на Самсунг и казаха че ще направят заявка към сервизния център за посещение в дома за проверка на телевизора, което най-вероятно ще стане следващата седмица. Ще пиша какви се резултатите от проверката. Благодаря на всички писали в темата.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 4
    Последно: 06-10-13, 15:49
  2. Отговори: 3
    Последно: 09-05-13, 20:53
  3. LCD - проблем с качеството на картината?
    От LEGAL във форум Телевизори
    Отговори: 13
    Последно: 06-02-13, 19:13
  4. Система за подобряване качеството на картината
    От ppbgbg във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 09-06-11, 12:18
  5. Отговори: 2
    Последно: 09-05-11, 08:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе