Вижте резултатите от анкетата: Какви функции искате да има вашият телевизор ?

Гласували
233. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Internet / браузър

    140 60.09%
  • PVR (запис на HDD)

    121 51.93%
  • VOD - възможност за наемане на филми

    35 15.02%
  • Music Service

    24 10.30%
  • 3D

    118 50.64%
  • Възможност за изтегляне на приложения

    99 42.49%
  • Възпроизвеждане на IPTV (Stream TV)

    102 43.78%
  • Touchscreen

    34 14.59%
  • Други

    50 21.46%
  • Не знам / не мога да отговоря

    12 5.15%
Отговори на анкетата
Страница 50 от 152 ПърваПърва ... 40484950515260100 ... ПоследноПоследно
Резултати от 736 до 750 от общо 2280
Like Tree195Одобрявам

Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,436
    #736

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница


  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    121
    #737

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Здравейте! Предстои ми покупка на нов лед телевизор 46/47" и ще се радвам ако може да ми помогнете с избора. Това ще ми е първия такъв телевизор(досега съм на едно 9-годишно Беко 29") и затова нямам база за сравнение. Прочетох доста из форума и за моите условия се спрях на лед технологията и конкретно като марка на Samsung и Lg. Ще се гледа предимно спорт и филми на цифрова телевизия от Виваком. 3Д-то не е толкова важно, но все пак ще се гледа от време на време. Ето и моделите на които съм се спрял:
    SAMSUNG UE-46F6500 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...46F6670-3D-LED
    LG 47LA691S :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    LG 47LA740S.AEE :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    И има ли някаква съществена разлика между двете Lg-та
    Надявам се да ми помогнете в избора. Благодаря предварително!

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #738

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    @j_bojkov смело взимай от тези:
    Samsung 46F6500!!!
    Успех!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    121
    #739

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от soon Виж публикацията
    @j_bojkov смело взимай от тези:
    Samsung 46F6500!!!
    Успех!
    Благодаря soon! Може ли все пак малко да се аргументираш за него. Все пак е най-евтиния от всички(не че е лошо)

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #740

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Samsung UE46F6500: Review
    Отнася се същото и за 46'-я вариант.
    Най-ниска цена за 46' размер с най-добра картина като цяло (контраст, черно, ъгъл, O.K.обработка на SD/HD сигнала, цветове, уникален плеър... и т.н.)

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    121
    #741

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от soon Виж публикацията
    Samsung UE46F6500: Review
    Отнася се същото и за 46'-я вариант.
    Най-ниска цена за 46' размер с най-добра картина като цяло (контраст, черно, ъгъл, O.K.обработка на SD/HD сигнала, цветове, уникален плеър... и т.н.)
    Ок! И аз повече клоня към Samsung като марка, но жената като дизайн повече хареса LG-тата. Явно трябва с флашка в ръка и към магазина и взимам, който се представи по-добре. Ако няма фрапантна разлика в картината, предвид дизайна, може и да се изръся малко повече и да отнеса някое LG. Все пак ще се радвам ако някой, който ги е сравнявал на място или е собственик на някой от тези модели, си изкаже мнението.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #742

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Ако държиш на голям контраст и дълбоко черно забрави за LG.
    Съотношението цена, качество, размер Самсунг-а е без конкуренция специално този модел.
    Успех отново!!!

  10. Junior Member Аватара на pdydy
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    65
    #743

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Искам да купя телевизор за майка ми до 800 лв.Ще гледа ефирна цифрова телевизия.Кой тв до тази цена е с най-голям диагонал, и най добра-картина.Предполагам че Плазма панела ще е по-добър като картина от ЛСД за гледане на ефирна цифрова телевизия.Благодаря предварително на отзовалите се.
    Този пост е редактиран от pdydy; 11-03-14 в 11:45.

  11. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    688
    #744

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от j_bojkov Виж публикацията
    Благодаря soon! Може ли все пак малко да се аргументираш за него. Все пак е най-евтиния от всички(не че е лошо)

    Аз имам доста по-различно мнение за 40Ф6500.Дори и след последния ъпдейт,картината на СД каналите куца.Не съм пробвал ЛГ.Ориентирай се към магазин,където имат затъмнено помещение,за да можеш наистина да прецениш с очите си кой ти харесва.Пробвай ефирната цифрова,качеството и е като на кабелната на СД каналите,свали си и тестови клипчета.Ти ще даваш сухото,така че и сам си прецени за твойте възприятия,кой е твоя телевизор.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    121
    #745

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от dudi4ek Виж публикацията
    Аз имам доста по-различно мнение за 40Ф6500.Дори и след последния ъпдейт,картината на СД каналите куца.Не съм пробвал ЛГ.Ориентирай се към магазин,където имат затъмнено помещение,за да можеш наистина да прецениш с очите си кой ти харесва.Пробвай ефирната цифрова,качеството и е като на кабелната на СД каналите,свали си и тестови клипчета.Ти ще даваш сухото,така че и сам си прецени за твойте възприятия,кой е твоя телевизор.
    То е ясно, че и аз ще трябва да ги тествам на място, но ми се искаше ако някой има конкретни наблюдения върху тези двата, да ми каже струва ли си да се плати разликата в цената(която никак не е малка) в полза на LG-то.
    http://www.technopolis.bg/b2c/catalo...7LA740S-3D-LED
    SAMSUNG UE-46F6500 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #746

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Не си струва разликата в полза на LG. Днешното правило е максимално качество и размер на минимална цена. В случая печели Самсунг-а. Ако вкараш в избора си и други марки и модели картинката ще се промени.
    Успех и какво му мислиш толкова!

    P.S.
    За да ме разбереш правилно ето едно такова предложение:
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...3D-LC-50LE752V
    http://sharpbg.com/index.php?item=282&group=1
    Перфектна картина от всякъде!
    За размера и цената - без коментар
    Този пост е редактиран от soon; 11-03-14 в 15:55.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    121
    #747

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от soon Виж публикацията
    Не си струва разликата в полза на LG. Днешното правило е максимално качество и размер на минимална цена. В случая печели Самсунг-а. Ако вкараш в избора си и други марки и модели картинката ще се промени.
    Успех и какво му мислиш толкова!

    P.S.
    За да ме разбереш правилно ето едно такова предложение:
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...3D-LC-50LE752V
    3D LED телевизор Sharp LC-50LE752E + подарък 3D активни очила - Серията AQUOS LE750 използва най-новата технология на Sharp за изображение, за да ви даде възможно най-доброто изживяване при гледане, без значение това, което гледате - 2D или 3D. Карти
    Перфектна картина от всякъде!
    За размера и цената - без коментар
    Благодаря и оценявам съвета ти. Нищо не му мисля толкова време, а просто след 15 март ще имам пълния бюджет от 1800 лв. За това докато има все още време събирам повече мнения. Надявам се ако може още някой да пише, който има лични наблюдения върху някой от двата телевизора. Много бих се радвал да видя и мнението на hristoslav2, въпреки предпочитанията му към Panasonic. Благодаря предварително!

  16. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #748

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от pdydy Виж публикацията
    Искам да купя телевизор за майка ми до 800 лв.Ще гледа ефирна цифрова телевизия.Кой тв до тази цена е с най-голям диагонал, и най добра-картина.Предполагам че Плазма панела ще е по-добър като картина от ЛСД за гледане на ефирна цифрова телевизия.Благодаря предварително на отзовалите се.
    За хубава плазма ще трябва да вдигнеш бюджета. Освен това, не съм сигурен, че удачния вариант за майка ти е плазмен телевизор.

    За тези пари можеш да и вземеш Samsung 40F5000.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,436
    #749

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от j_bojkov Виж публикацията
    То е ясно, че и аз ще трябва да ги тествам на място, но ми се искаше ако някой има конкретни наблюдения върху тези двата, да ми каже струва ли си да се плати разликата в цената(която никак не е малка) в полза на LG-то.
    http://www.technopolis.bg/b2c/catalo...7LA740S-3D-LED
    SAMSUNG UE-46F6500 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    Не бих оценил разликата на 300 лева...:rolleyes: е има лек превес на LG

    За шарпа предложен по горе..
    LCD телевизоры Sharp (FAQ на 1 - 4 страницах) (часть 6) [148] - Конференция iXBT.com

    Следи и цената на този - може да падне
    Panasonic TX-L47FT60E
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 12-03-14 в 17:42.

  18. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #750

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от pdydy Виж публикацията
    Искам да купя телевизор за майка ми до 800 лв.Ще гледа ефирна цифрова телевизия.Кой тв до тази цена е с най-голям диагонал, и най добра-картина.
    Бих те посъветвал да идеш на място , да погледнеш как е картината на ефирната и то на голям диагонал не мисля че си заслужава повече от 32 инча , може и с 500 лева да се разплатиш а плазма - бягай далече , Ферхундето няма да се вижда на светло .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 729
    Последно: 15-01-15, 19:03
  2. Отговори: 1579
    Последно: 07-11-13, 18:57
  3. Отговори: 1138
    Последно: 03-01-13, 18:35
  4. Отговори: 1414
    Последно: 20-06-12, 10:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе