Вижте резултатите от анкетата: Какви функции искате да има вашият телевизор ?

Гласували
233. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Internet / браузър

    140 60.09%
  • PVR (запис на HDD)

    121 51.93%
  • VOD - възможност за наемане на филми

    35 15.02%
  • Music Service

    24 10.30%
  • 3D

    118 50.64%
  • Възможност за изтегляне на приложения

    99 42.49%
  • Възпроизвеждане на IPTV (Stream TV)

    102 43.78%
  • Touchscreen

    34 14.59%
  • Други

    50 21.46%
  • Не знам / не мога да отговоря

    12 5.15%
Отговори на анкетата
Страница 75 от 152 ПърваПърва ... 2565737475767785125 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,111 до 1,125 от общо 2280
Like Tree195Одобрявам

Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2014
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    28
    #1111

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Здравейте. Нов съм във форума, и се регистрирах с надеждата да ми помогнете в избора на нов ТВ. Старият Samsung след 8 год. вярна служба изгърмя, и сега е ред да за нов. Бюджетът ми е 1000 лв. Не държа да има 3Д, Искам качествена картина. Ще се използва предимно за гледане на телевизия / спорт и филми от Булсатком / и филми през USB. Цяла седмица гледам телевизори, обикаля и накрая се спрях на тези.
    - SONY KDL-42W651ASAEP :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    - LG 42LB5700 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria - за този ми казаха че за Wi-Fi се купувала някаква влашка за да се приеме сигнала
    - LG 39LN5400 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria, - няма Wi-Fi. Не държа, но е хубаво да има мисля.
    - LG 39LN575S :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    - PHILIPS 42PFL3108H :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    - PHILIPS 40PFL3208H :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    Приемам и други предложения.Благодаря предварително за отговора.
    Този пост е редактиран от todorov; 31-05-14 в 18:11.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    55
    #1112

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от todorov Виж публикацията
    Здравейте. Нов съм във форума, и се регистрирах с надеждата да ми помогнете в избора на нов ТВ. Старият Samsung след 8 год. вярна служба изгърмя, и сега е ред да за нов. Бюджетът ми е 1000 лв. Не държа да има 3Д, Искам качествена картина. Ще се използва предимно за гледане на телевизия / спорт и филми от Булсатком / и филми през USB. Цяла седмица гледам телевизори, обикаля и накрая се спрях на тези.
    - SONY KDL-42W651ASAEP :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    - LG 42LB5700 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria - за този ми казаха че за Wi-Fi се купувала някаква влашка за да се приеме сигнала
    - LG 39LN5400 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria, - няма Wi-Fi. Не държа, но е хубаво да има мисля.
    - LG 39LN575S :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    - PHILIPS 42PFL3108H :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    - PHILIPS 40PFL3208H :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    Приемам и други предложения.Благодаря предварително за отговора.
    Изчакай експертите да ти подскажаt, но виж и тези

    LG 42LB630V :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    LG 39LB650V :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    LG 42LB650V :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...TX-L42E6EK-LED

  4. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #1113

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    todorov, виж и този - LG 47LN575S

  5. Novice
    Тук е от
    May 2014
    Мнения
    5
    #1114

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от S KOKO Виж публикацията
    ОК, ще прочета.
    И все пак изборът ми ще е между:

    Sony KDL50W815
    Panasonic TX 50AS600E (след като прочета, може и да го сменя с 48)
    SHARP LC50LE760E

    между тези 3-те, има ли някой който да отпадне по обективни критерии,
    или от тук нататък е моят субективен фактор в избора?
    Дали мога да се надявам на препоръка за някой от тези 3 варианта или най-добре от тук нататък аз да си решавам?

    P.S. Благодаря, ще погледна и Samsung-а.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,497
    #1115

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от todorov Виж публикацията
    Здравейте. Нов съм във форума, и се регистрирах с надеждата да ми помогнете в избора на нов ТВ. Старият Samsung след 8 год. вярна служба изгърмя, и сега е ред да за нов. Бюджетът ми е 1000 лв. Не държа да има 3Д, Искам качествена картина. Ще се използва предимно за гледане на телевизия / спорт и филми от Булсатком / и филми през USB. Цяла седмица гледам телевизори, обикаля и накрая се спрях на тези.
    - SONY KDL-42W651ASAEP :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    - LG 42LB5700 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria - за този ми казаха че за Wi-Fi се купувала някаква влашка за да се приеме сигнала
    - LG 39LN5400 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria, - няма Wi-Fi. Не държа, но е хубаво да има мисля.
    - LG 39LN575S :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    - PHILIPS 42PFL3108H :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    - PHILIPS 40PFL3208H :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    Приемам и други предложения.Благодаря предварително за отговора.
    Избирай измежду първите два..или тези
    SONY KDL-42W655
    PANASONIC TX-42AS500E
    SAMSUNG-UE-40F6100
    PHILIPS 40PFL4508H


    Цитат Първоначално публикувано от S KOKO Виж публикацията
    815
    Panasonic TX 50AS600E (след като прочета, може и да го сменя с 48)
    SHARP LC50LE760E

    между тези 3-те, има ли някой който да отпадне по обективни критерии,
    или от тук нататък е моят субективен фактор в избора?

    Дали мога да се надявам на препоръка за някой от тези 3 варианта или най-добре от тук нататък аз да си решавам?

    P.S. Благодаря, ще погледна и Samsung-а.
    Погледни първите два. 48" Панасоник е с една серия по нагоре - 640
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...8AS640E-3D-LED
    За шарпа- прочети последните страници на темата за шарп - има доста оплаквания..
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 01-06-14 в 13:40.

  7. Junior Member
    Тук е от
    May 2014
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    28
    #1116

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Насочил съм се към LG-то, но днес разгледах менюто на един от моделите от 2014 г. и ми се видя много сложно направено. И особено с това малко дистанционно, а и трябва да целиш телевизора....Дали наистина е така или просто не съм свикнал. Казаха ми че при някои модели си има и старото. От тази година ли е така или не.
    И да питам моделите / независимо от марки /, които излизат тази година по-добри ли са от миналогодишните модели или зависи от марката. Защото гледам абревиатурата на някои модели, че разликата е само в цифрата или буквата за годината.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    23
    #1117

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Здравейте, търся 60" телевизор и за момента съм се спрял на следните модели:

    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...60AS650-3D-LED
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...-60W855-3D-LED
    SAMSUNG UE-60H7000 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

    Панасониците от 2014 имат добри ревюта, за това сони още нищо не мога да намеря (9-та серия има лоши ревюта в trustedreviews i hdtvtest) и с този уедж дизайн може би няма да подхожда за мотаж на стена какъвто е моят случай. Но пък има добър звук. Самсунга е типичен такъв, почти нищо ново в сравнение с предишната серия. Плюса е че има HBO GO а госпожата напоследък доста го ползва. Минус е че панелът май е Sharp при 60-ката. Моля за съвети и споделете набюдения ако имате такива...

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,497
    #1118

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от todorov Виж публикацията
    И да питам моделите / независимо от марки /, които излизат тази година по-добри ли са от миналогодишните модели или зависи от марката. Защото гледам абревиатурата на някои модели, че разликата е само в цифрата или буквата за годината.
    Промените са минимални - директно казано ,козметични. Основно в дизайна и менюто.
    Моделният суфикс служи за ориенитране, коя година, каква серия и с какви тунери е модела.

    Цитат Първоначално публикувано от sapkan Виж публикацията
    Здравейте, търся 60" телевизор и за момента съм се спрял на следните модели:
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...60AS650-3D-LED
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...-60W855-3D-LED
    SAMSUNG UE-60H7000 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

    Панасониците от 2014 имат добри ревюта, за това сони още нищо не мога да намеря (9-та серия има лоши ревюта в trustedreviews i hdtvtest) и с този уедж дизайн може би няма да подхожда за мотаж на стена какъвто е моят случай. Но пък има добър звук. Самсунга е типичен такъв, почти нищо ново в сравнение с предишната серия. Плюса е че има HBO GO а госпожата напоследък доста го ползва. Минус е че панелът май е Sharp при 60-ката. Моля за съвети и споделете набюдения ако имате такива...
    Задължително ли трябва да е 60" ?
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...5AS750E-3D-LED
    http://www.panasonic.com/bg/consumer...-55as750e.html
    или този
    http://www.panasonic.com/bg/consumer...-55as800e.html

    Съдейки по спесификациите 855 е почти същият като 900, но без трилуминос панел
    http://www.sony.bg/electronics/telev...etails_default
    http://www.sony.bg/electronics/telev...specifications

    Не разбирам защо панела на Шарп да е минус?
    http://www.samsung.com/ru/consumer/t...7000ATXRU-spec
    http://www.samsung.com/de/consumer/t...7090SVXZG-spec

    http://www.trustedreviews.com/samsun...7000_TV_review
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 01-06-14 в 22:18.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    23
    #1119

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Имам възможност за 60" в една ниша на стената и мисля да сложа максимума, все пак разликата м/у 55 и 60 е осезаема. Шарп панел за мен е минус защото собствените панели на Самсунг се славят с най-висок контраст...

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,497
    #1120

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от sapkan Виж публикацията
    Имам възможност за 60" в една ниша на стената и мисля да сложа максимума, все пак разликата м/у 55 и 60 е осезаема. Шарп панел за мен е минус защото собствените панели на Самсунг се славят с най-висок контраст...
    Напротив, панелите на UV²A на Sharp Display достигат по-голям контраст 4400/5000:1, докато панелите PVA+PSA на Samsung Display от последните две години, достигат контраст от 3600/4000:1. Въпреки че и двата са тип VA с PSA...Прочети внимателно ревютата :rolleyes:

    Ето ти впечатления от собственик на 60W855B
    http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=62:21665-11#279
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 02-06-14 в 11:59.

  13. Junior Member Аватара на Pezilink
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    105
    #1121

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Аз след дълго ровене из форума преди няколко месеца избрах LG 42LN5400 734лв.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    325
    #1122

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Някой има ли идея дали са останали нови/неразпечатани плазми 42/50 ST60? Така като гледам, май само мостри са останали...

  16. Junior Member
    Тук е от
    May 2014
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    28
    #1123

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Аз след дълго ровене из форума преди няколко месеца избрах LG 42LN5400 734лв.
    Доволен ли си от телевизора. Бързо ли свикна с менюто. Имаше ли две дистанционни в комплекта или не.

  17. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #1124

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    @todorov, този модел няма второ ДУ, а и няма нужда, не е СМАРТ. Менюто е лесно и се свиква буквално за минути, поне аз де

  18. Junior Member Аватара на Pezilink
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    105
    #1125

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от todorov Виж публикацията
    Доволен ли си от телевизора. Бързо ли свикна с менюто. Имаше ли две дистанционни в комплекта или не.
    Този месец стават 6месеца и няма грешка FullHD Led не е smart и 3D затова е по-ефтин. Управлявам го с дистационното на приеника на виваком иптв.
    Smash одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 729
    Последно: 15-01-15, 19:03
  2. Отговори: 1579
    Последно: 07-11-13, 18:57
  3. Отговори: 1138
    Последно: 03-01-13, 18:35
  4. Отговори: 1414
    Последно: 20-06-12, 10:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе