Вижте резултатите от анкетата: Какви функции искате да има вашият телевизор ?

Гласували
233. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Internet / браузър

    140 60.09%
  • PVR (запис на HDD)

    121 51.93%
  • VOD - възможност за наемане на филми

    35 15.02%
  • Music Service

    24 10.30%
  • 3D

    118 50.64%
  • Възможност за изтегляне на приложения

    99 42.49%
  • Възпроизвеждане на IPTV (Stream TV)

    102 43.78%
  • Touchscreen

    34 14.59%
  • Други

    50 21.46%
  • Не знам / не мога да отговоря

    12 5.15%
Отговори на анкетата
Страница 19 от 152 ПърваПърва ... 917181920212969 ... ПоследноПоследно
Резултати от 271 до 285 от общо 2280
Like Tree195Одобрявам

Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,586
    #271

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Объркал съм ви с по-горният пост - най-добре е да пробваш на място в магазина първо , а и не знам как са Самсунг с "прогарянето" .
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 12-12-13 в 22:47.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    168
    #272

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    За жалост очакванията за "големи" промоции преди коледа не се оправдаха

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,559
    #273

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Нашите търговци имат странна маркетингова политика, която е иновативна и учудващо продуктивна. Само тук можеш да видиш увеличаване на цените преди новогодишните празници и изкуствено намаление от рода на 10% впоследствие. Резултатът е, че в крайна сметка купуваш нещо за същите пари, че и повече, но подсъзнателно си мислиш, че си ударил кьоравото. Аз бих изчакам до края на януари и началото на февруари за евентуална покупка.

  5. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    4
    #274

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Здравейте, четох четох и накрая отидох до близкия ТМ, но представителя им тотално ме обърка.

    Първоначално се бях спрял на следните модели:
    Самсунг - https://www.technomarket.bg/products...ung-ue-46f6320
    https://www.technomarket.bg/products...ung-ue-46f6400

    Като му казах намеренията ми - продавача направо отписа 6320, а аз реално не виждам разлика между него и 6400 освен гласовата опция...
    Нещо ми обягва...
    Насочи ме към това Сони https://www.technomarket.bg/products...dl-47w805abae2
    Цената ми е малко висока, но серията уж отговаря на 7 на самсунг (а уж аналога му бил 2600 лева).

    Притеснението ми за пасивната технология е намаляването на 3д качеството. Ако може да ми препоръчате филмче/клипче/ което да сваля и да отида с него и да видя огромната разлика.
    За тези пари заслужава ли си Сонито - чета по-форумите, а и имам досега само Сонита, че самсунзите имали проблеми с изгорели пиксели, обаче Сонито не можело лесно да се пускат филми и субс, няма флаш (поне от тук го гледах). Честно казано обърках се... Искам с тази покупка да завърша ремонта на новия ми апартамент и през следващите 5-10 години да не погледна друг телевизор. Ще го ползвам за гледане на филми (през DLNA), както и браузване докато си пия кафето.

    Ако може да ми дадете и предложение за такъв клас тв, без 3д опцията, че явно повечето производители с по-високи серии са заложили основно на 3д технологията.

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    531
    #275

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Някакви промоции може да има преди пускането на новите модели , ако има останали повече бройки от старите. Имах някаква надежда че ще внесат от по големите размери 60-65 повече модели , след нова година да пуснат на по добри цени но няма да стане .

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    168
    #276

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Ангел Алтавански Виж публикацията
    Здравейте, четох четох и накрая отидох до близкия ТМ, но представителя им тотално ме обърка.

    Първоначално се бях спрял на следните модели:
    Самсунг - https://www.technomarket.bg/products...ung-ue-46f6320
    https://www.technomarket.bg/products...ung-ue-46f6400

    Като му казах намеренията ми - продавача направо отписа 6320, а аз реално не виждам разлика между него и 6400 освен гласовата опция...
    Нещо ми обягва...
    Насочи ме към това Сони https://www.technomarket.bg/products...dl-47w805abae2
    Цената ми е малко висока, но серията уж отговаря на 7 на самсунг (а уж аналога му бил 2600 лева).

    Притеснението ми за пасивната технология е намаляването на 3д качеството. Ако може да ми препоръчате филмче/клипче/ което да сваля и да отида с него и да видя огромната разлика.
    За тези пари заслужава ли си Сонито - чета по-форумите, а и имам досега само Сонита, че самсунзите имали проблеми с изгорели пиксели, обаче Сонито не можело лесно да се пускат филми и субс, няма флаш (поне от тук го гледах). Честно казано обърках се... Искам с тази покупка да завърша ремонта на новия ми апартамент и през следващите 5-10 години да не погледна друг телевизор. Ще го ползвам за гледане на филми (през DLNA), както и браузване докато си пия кафето.

    Ако може да ми дадете и предложение за такъв клас тв, без 3д опцията, че явно повечето производители с по-високи серии са заложили основно на 3д технологията.
    В ТМ в момента явно им е основна цел в живота да пробутват Sony KDL805, не че е лош телевизор н0 47'' модел е доста пари, а и за браузване е доста зле. Като дизайн също не ми харесва, но като картина мачка.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    6
    #277

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Аз за това съм решил да пазарувам от Германия, само за пример ще дам този модел цената тука е:
    PANASONIC TX-P65VT60E - BG - 7899 лв | същият модел вмомента може да се купи от Германия за € 2.549
    Няма какво да коментирам сами си правете изводите

  10. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    4
    #278

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Именно, че е доста пари за 47ца... реално, не сме някакви фенове, някои неща ще ги хвана, други няма, но ако за по-малко пари има нещо сходно на друга марка, защо не... Лошото на Сони, е че работят само с Сони (малко като Apple ми приличат - и дистанционното второто няма да ми трябва...).

    С клип ли да ги тествам или с филм ? (за 3д-то говоря). Телевизора ще се гледа от две места, еднотото е от диван на около 3 метра растояние (и 15см надолу спрямо ТВ), и от 5 метра на трапезна маса. 3д-то ми е ясно, че по-добре ще е от 3 метра.

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,586
    #279

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница


  12. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    531
    #280

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от RedCafe Виж публикацията
    Аз за това съм решил да пазарувам от Германия, само за пример ще дам този модел цената тука е:
    PANASONIC TX-P65VT60E - BG - 7899 лв | същият модел вмомента може да се купи от Германия за € 2.549
    Няма какво да коментирам сами си правете изводите
    Да цените са по добри , но при евентуален проблем връщането на такива големи пратки е доста скъпо.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,559
    #281

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Ангел Алтавански Виж публикацията
    Именно, че е доста пари за 47ца... реално, не сме някакви фенове, някои неща ще ги хвана, други няма, но ако за по-малко пари има нещо сходно на друга марка, защо не... Лошото на Сони, е че работят само с Сони (малко като Apple ми приличат - и дистанционното второто няма да ми трябва...).

    С клип ли да ги тествам или с филм ? (за 3д-то говоря). Телевизора ще се гледа от две места, еднотото е от диван на около 3 метра растояние (и 15см надолу спрямо ТВ), и от 5 метра на трапезна маса. 3д-то ми е ясно, че по-добре ще е от 3 метра.

    Според мен този Самсунг е доста добър. SAMSUNG UE-46F6500 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    4
    #282

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от gurcayy Виж публикацията
    Защо мислиш така. Също би ли ми препоръчал някое 3д анимация която да кача и да отида на място да зяпам.

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    168
    #283

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Ангел Алтавански Виж публикацията
    Защо мислиш така. Също би ли ми препоръчал някое 3д анимация която да кача и да отида на място да зяпам.
    Аз това активно 3D не мога да го търпя, за вас не знам

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,559
    #284

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Попита за по-евтин със сходни характеристики и затова го предложих. Не разбирам колкото други колеги тук, но мисля, че ако не си някой супер перфекционист и наистина разбиращ от технологиите, използвани в тв-тата, е много трудно да видиш реална разлика, ако не ги сложиш един до друг. Според мен за цената си е доста добър избор.

    За различните клипове погледни тази тема: http://bit.ly/JeY7uQ
    Този пост е редактиран от gurcayy; 13-12-13 в 16:17.

  18. Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    252
    #285

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    @Ангел Алтавански
    Най-добре иди да тестваш Samsung 46F6500 на място, и ако ти отговаря на очакванията го взимай .
    За 1500 лв получаваш 46 инчов 3D смарт телевизор със 100Hz панел, което не е за пренебрегване .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 19 от 152 ПърваПърва ... 917181920212969 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 729
    Последно: 15-01-15, 19:03
  2. Отговори: 1579
    Последно: 07-11-13, 18:57
  3. Отговори: 1138
    Последно: 03-01-13, 18:35
  4. Отговори: 1414
    Последно: 20-06-12, 10:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе