Резултати от 1 до 10 от общо 10

Свързване на телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    108
    #1

    Свързване на телевизор

    Купих си Sony W650 и сега не знам как да го свържа към стария приемник на Булсатком,който е с два чинча.Възможно ли е с този кабел?Въобще ме няма с кабеляците.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #2

    Отговор: Свързване на телевизор

    Скарт няма ли ? Кой модел е СТБ на Булсат ?

    п.п. Най-добре утре отивай в офис на БулсатЯ и го сменяй за ХД (ZHD200/220 там квото имат) .
    п.п. 2 .На първо време може да ползваш и чинч връзките , като жълтия кабел свързваш в зеления чинч на тв (от компонентния вход) и във съответния видео изход на СТБ на Булсат (жълт чинч) , а аудиото в белия и при двата уреда .
    Този пост е редактиран от svetlio1; 19-11-13 в 22:16.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    108
    #3

    Отговор: Свързване на телевизор

    Нямам кабели за скарт,иначе приемника си има.Оправих се,но кабелите са бял и червен.Тези дни ще отида да сменя приемника.Да питам,външни колони 2+1 във входа за слушалките ли се включват?

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #4

    Отговор: Свързване на телевизор

    По-принцип - да , може и от скарта да вади , но не всички модели го имат като опция.

  6. ncl
    ncl е офлайн
    Banned
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    90
    #5

    Отговор: Свързване на телевизор

    Да използвам темата, че и моя въпрос е подобен.
    Имам сателитен приемник със Scart, S-Video и S/PDIF. Телевизорът е с компонентно видео, композитно и S-Video. Сега връзката е Scart-3RCA. Въпросът е, има ли по-добър вариант за свързване с цел по-качествена картина и звук? Благодаря.

  7. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #6

    Отговор: Свързване на телевизор

    Нямаш по-добър вариант. Сателитният приемник те ограничава, няма компонентна връзка.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    108
    #7

    Отговор: Свързване на телевизор

    Нямали приемници в момента и само екип можел да го смениДа питам нещо друго.Кой медия сървър чете Avi?PS3 media не иска да ги плейва.

  10. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    529
    #8

    Отговор: Свързване на телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от best732 Виж публикацията
    Нямали приемници в момента и само екип можел да го смениДа питам нещо друго.Кой медия сървър чете Avi?PS3 media не иска да ги плейва.
    Избери VLC на първа позиция и ще го плейва, точно в темата за сони има картинка на PS3 на 62 страница.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    108
    #9

    Отговор: Свързване на телевизор

    Не съм видял,че сървъра си прави втора папка в която явно клиповете са вече прекодирани и тръгват.VLC не ми е активен,допълнително ли се инсталира?
    Сега пък не може да ми види телевизора.А с най-новата версия,лаптопа започва яко да ми цикли.
    Колега,имаш ли идея защо като ползвам Serviio,ми дава папките с филми че са празни,а с музиката нямам проблем?

  12. ncl
    ncl е офлайн
    Banned
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    90
    #10

    Отговор: Свързване на телевизор

    Да използвам същата тема. Купих си сателитен приемник с изводи за компонентно видео. Телевизорът също има такива изводи. Купих си и компонентен видео кабел. Проблемът е, че когато свържа телевизора и приемника с този кабел излиза картина, но е доста размазана, отделно от това няма звук, въпреки, че съм свързал аудио кабел. Някакви идеи?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за свързване на лаптоп към телевизор
    От mastersku във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 17-04-14, 15:33
  2. Свързване на стар компютър с телевизор
    От Pavian във форум DLNA - медийни сървъри
    Отговори: 4
    Последно: 18-12-13, 10:40
  3. Свързване на лаптоп без HDMI към LCD телевизор
    От chefobg във форум Телевизори
    Отговори: 14
    Последно: 21-07-12, 02:29
  4. Свързване на телевизор към буфер
    От marcas във форум Аудиотехника
    Отговори: 11
    Последно: 21-05-10, 11:43
  5. Свързване на телевизор с лаптоп
    От may във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 8
    Последно: 04-11-09, 14:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе