Резултати от 1 до 12 от общо 12
Like Tree5Одобрявам
  • 2 Post By Momchil
  • 1 Post By pito
  • 2 Post By svetlio1

42LA620S мнения и препоръки

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    2
    #1

    42LA620S мнения и препоръки

    Здравейте,
    Чисто нов потребител съм на форума и много Ви моля за съвет. От няколко дена ровя и чета за LCD телевизорите и не ми стана по-ясно какво да си купя.
    Спряла съм се на 42LA620S. Моля за мнение. Ако имете по-добро предложение ето какво търся:
    Бюджет около 900лв. Размера ми се иска да не е по-малък от 39''. Предпочитам да има 3D, но не е задължително.
    Вкъщи се гледа много телевизия, предимно спорт и NG Wild, Discovery и т.н. Най-основното е филмите да могат да се плейват от външен хард с бг субтитри - 3D и HD.

    П.С
    Моля и да ми обясните каква е разликата в HZ-те. Как мога да размера кои са реални и заслужава ли си да се дадат повече пари за повече HZ?

    Благодаря Ви предварително

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    2
    #2

    Отговор: 42LA620S мнения и препоръки

    Аз също съм се спрял на този модел. Като съотношение качество/цена ми се вижда доста добро предложение. Сравнявах 2-та 3D стандарта - пасивно и активно. Ходих в техномаректа да пробвам 2-та модела очила. Активното ми натоварва зрението, с периферното зрение улавям как трептят очилата. Пасивното може и да сваля разделителната способност наполовина, но за момента ми допада повече. Специално този модел е с Direct-LED матрица, което прави самия телевизор по-дебел (8см) но доколкото четох може да се постигне по-добра картина с тази технология. Има и сателитен тунер (само това е 50 лв. ако се купува отделно). Имаше преди нова година промоция с която го даваха с 4 чифта очила, сега мисля че само с 2. Ако някой вече го има, нека сподели впечатления.

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    8
    #3

    Отговор: 42LA620S мнения и препоръки

    Купих го за Коледа на промоция.За тези пари няма по добро,взимай смело.Поздрави

    - - - - - - - - - -

    Заслужава си всеки лев,реално е 100 херца + 100 софтуерно,доста хора ще спорят но не си струва да се дават пари за повече херца.Поздрави

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    59
    #4

    Отговор: 42LA620S мнения и препоръки

    Реално е 50Hz, но съм съгласен че си заслужава парите, както и LA691S..

  6. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    8
    #5

    Отговор: 42LA620S мнения и препоръки

    Да,извинявам се за грешката -50 херца + софт.

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    243
    #6

    Отговор: 42LA620S мнения и препоръки

    само че са си 100 реални+софт

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #7

    Отговор: 42LA620S мнения и препоръки

    Спрете се.

    Реално е 50Hz + софт.
    iwan33 и competition харесват това.

  10. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    8
    #8

    Отговор: 42LA620S мнения и препоръки

    Не спорете,това не е толкова важно,все пак не е кинескоп.
    alphabeta одобрява това.

  11. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    2
    #9

    Отговор: 42LA620S мнения и препоръки

    до 28 Февруари на промоция в магазините на МЕТРО - 960лв.
    Този пост е редактиран от lz1nud; 31-01-14 в 10:06. Причина: допълнение

  12. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    2
    #10

    Отговор: 42LA620S мнения и препоръки

    Здравейте,
    Искам да ви благодаря за отговорите и да споделя с вас че вече имам въпросният модел и съм страшно доволна. Ако все още някой се колебае за този модел да не се чуди повече.
    От една седмица е вкъщи и наистина няма от какво да се оплача.
    Ако имате конкретни въпроси ще се радвам да помогна

    Благодаря Ви



  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    29
    #11

    Отговор: 42LA620S мнения и препоръки

    Цитат Първоначално публикувано от lz1nud Виж публикацията
    Аз също съм се спрял на този модел. Като съотношение качество/цена ми се вижда доста добро предложение. Сравнявах 2-та 3D стандарта - пасивно и активно. Ходих в техномаректа да пробвам 2-та модела очила. Активното ми натоварва зрението, с периферното зрение улавям как трептят очилата. Пасивното може и да сваля разделителната способност наполовина, но за момента ми допада повече. Специално този модел е с Direct-LED матрица, което прави самия телевизор по-дебел (8см) но доколкото четох може да се постигне по-добра картина с тази технология. Има и сателитен тунер (само това е 50 лв. ако се купува отделно). Имаше преди нова година промоция с която го даваха с 4 чифта очила, сега мисля че само с 2. Ако някой вече го има, нека сподели впечатления.
    Пасивното 3д на LG, от 2013 насам е най доброто 3д и не намалява разделителната способност на на половина,на по старите модели може би но не и на моделите от 2013.Лично на моя LG 47LA740s,купих до преди 1 седмица и гледам предимно 3д,смело мога да заявя че е по добро от 3д в повечето кина.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #12

    Отговор: 42LA620S мнения и препоръки

    Не заблуждавай хората - вертикалната резолюция винаги е на половина при пасивното 3Д - такава си е технологията - стига да не се греда под определена дистанция не е проблем . Все пак при пряко сравнение с модел с активно 3Д разликата веднага се усеща .
    iwan33 и podredko харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проектори!Мнения и препоръки!
    От veszxr във форум Проектори и екрани
    Отговори: 32
    Последно: 18-11-20, 21:07
  2. Мнения и препоръки
    От IvO™ във форум Логически задачи
    Отговори: 202
    Последно: 25-09-12, 15:01
  3. Мнения и препоръки
    От zorbata във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 11
    Последно: 31-05-11, 15:30
  4. LG S09 AW - мнения и препоръки
    От pesho21 във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 19
    Последно: 27-12-08, 21:55
  5. PC конфигурация - мнения, препоръки.
    От roumen68 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 02-12-06, 06:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе