Вижте резултатите от анкетата: Кои са най-важните критерии при закупуването на нов телевизор?

Гласували
713. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Качество на картината

    657 92.15%
  • Качество на звука

    215 30.15%
  • Приемлива цена

    334 46.84%
  • Лесен за употреба

    126 17.67%
  • "Зелен" с ниска консумация на енергия

    56 7.85%
  • Марка която познавам и вярвам

    178 24.96%
  • Добра гаранция и сервизен план

    237 33.24%
  • Последна технология

    117 16.41%
  • Ценови / отстъпки / намаления

    119 16.69%
  • Атрактивен дизайн и стил

    104 14.59%
  • Голям размер на екрана, който мога да си позволя

    280 39.27%
  • Вграден интернет достъп

    186 26.09%
  • Позитивни ревюта за продукта на WEB сайтове

    123 17.25%
  • Безжична интернет връзка

    195 27.35%
  • USB запис

    79 11.08%
  • Ultra HD TV

    225 31.56%
  • 3D съвместимост

    61 8.56%
  • Oled TV

    45 6.31%
  • Държавно-спонсорирана програма за отстъпки

    8 1.12%
  • Curved TV (огънат екран)

    14 1.96%
Отговори на анкетата
Страница 344 от 620 ПърваПърва ... 294334342343344345346354394 ... ПоследноПоследно
Резултати от 5,146 до 5,160 от общо 9300

Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    17
    #5146

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Хубу де поръчал си си стока идва с дефект какво няма да я върнеш щот ще се наложи да чакаш 1 месец за парите ли.

    Или поръчваш нещо за жената то идва тя не го харесва и ти какво ще си го пазиш така ли.
    Купуваш нещо онлайн обаче цвета на живо е различен леко като нюанс и теб не те кефи. Ще си го държиш ли.
    Айде айде стига глупости. Още търговци трябва да си подобрят тая практика и да уважават правото на връщане.

    В САЩ даже не те питат защо го връщаш, направо ти връщат парите.

    Open box e open box - продукт с отваряна и/или нарушена опаковка. Евентуално минимални следи от употреба. Съответно и цената е надолу. Търговеца си преценя колко, а клиента преценя дали да го купи с известен риск. За някой продукти си струва за някой не.

    Няма нищо по-хубаво от масовото навлизане на правото на връщане на стока купена онлайн. Остава и офлайна да почне да приема такива неща по разширено.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #5147

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Колега,уважавам мнението ти и казах,че няма повече да се намесвам.Само едно уточнение.
    Ако сте забелязали имаше в Бг няколко магазина пълни със стоки(може и още да ги има)от Германия.Та знам,че там се връщат стоки масово и след употреба,но после не отиват като нови на рафтовете,а отиват към Бг и др. подобни,друг е въпроса,че тука им викат с ''тр. дефекти'',а не ''second hand''.Да не повтарям за вярващите...
    Сега също има много(!) магазини в нета които пишат,че продават стоки с ''транспортни дефекти''.Ако искате линкове-welcome,ама да не пълним темата с явни неща.А какви са тия стоки Вие вече разбрахте-връщани в страните които даваме за пример.Та така са си го решили хората...''Елементарно,Уотсън''

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    319
    #5148

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    В днешно време живеем в свят на потребление, където качеството на стоките е занижено значително (това значително понижава себестойността на продукта), дори и скъпи стоки не са на съответното ниво на качество (огънати корпуси, разхлабени или накриво завити винтове, евтини имитиращи скъпи пластмаси, луфтове и прочие). Цялото това понижаване на качеството е изцяло за сметка на производителя и ощетява потребителя.
    Отнемането на правото на връщане на стоки в днешни времена е престъпление срещу потребителя!

  5. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #5149

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Не говоря изобщо за ''отнемане права'',а за това къде отиват тези стоки след връщането.Разбира се ,че ако има дефект стоката трябва да се замени и не си спомням някъде да съм твърдял обратното.И моля да не повтаряме едно и също.Но,за да не стане накрая всичко като в приказката за концлагера:
    -Днес ще сменяме чаршафите
    -Ура!
    -Първа барака с втора барака.
    Мисля,че всичко е ясно и да не смесваме понятията,а да отговаряме на основния въпрос-кои търговци предпочитате.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    279
    #5150

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Здравейте,
    след като миналата година ми помогнахте в избора на телевизор и се спрях на сонито от подписа, сега кумът ми има нужда от помощ за същото нещо. Той живее в Англия и бюджета е до около 1000 паунда или 2500 български лева, като може да се варира в малки граници. Изисванията са да е 55" и с андроид операционна система. Аз му предложих вариантите на Сони **9005 и Филипс **8503, но ще се радвам да споделите, ако има и други добри алтернативи или някой телевизор изпъква повече от другия с нещо.
    Аз лично харесвам адски много амбилайт на Филипс, но при моя избор беше от голямо значение бюджета, а тогава Сонито беше на 1560лв при унгарците и си го поръчах от там, за сравнение Филипс, който да има подобна картина, беше 2150лв.
    Мисля си, че Сонито ще има доста по-добра картина с ВА и директ лед подсветката си, но пък казват, че нано лед технологията на Филипс е добра и успява да отсее доста от негативите на ИПС панела и ЕДЖ подсветката. Не съм ходил да гледам моделите на живо от както си взех телевизора вкъщи и нямам никакви реални наблюдения. Виждам, че Сони са си с все същите процесори от 2017г насам.
    В заключение мога да кажа, че фаворитът за картина и надеждност е Сони, но Филипса изпъква с амбилайта.
    Помагайте!

  7. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #5151

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Разбира се XF90 другия въобще не го сравнявай с него.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    87
    #5152

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Здравейте,
    Имам бюджет за около 3000 - 3500 лв. за 55" ТВ. Ясно е, че за LG OLED C9 нямам възможност (2500 евра). Въпросът ми е дали да си вземе C8 или да заложа на 2019 и да взема Samsung Q70R,
    знаейки, че си е LED и без антирефлекцията, многото зони и другите глезотии на 80R.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    17
    #5153

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Има ли излезли ревюта за Q70R. В rtings още няма. Но има за Q60 и там резултата е покъртително слаб (под NU8000). Очаквам и RU8000 да не се представя по-добре и ще се окаже че тази година всичките им ТВ на Самсунг са по-зле от предходните ако се гледат едни класове.
    Аз лично още не бих рискувал.

    Ако може да се вземе ОЛЕД според мен си заслужава. Ако ще и В8 да е.

  11. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #5154

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Не знам в коя тема му е мястото на въпроса...
    Виждам,че гледате HBO GO,аз предпочитам по кабелната,защото малко филми гледам.Сега погледнах и ми се струва,че картината е по-зле(от тази по кабелната на Близу-А1)?Освен това не намерих дали има звук Dolby Digital.

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #5155

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Този пост е редактиран от hristoslav2; 23-04-19 в 21:25.

  13. Novice
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    7
    #5156

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Здравейте !

    Да се отчета с мнение и коментар по въпроса с избора на 55" телевизор.

    Следях форума известно време преди да направя покупка и в крайна сметка взех XF9005, който пристигна днес. ОЛЕД-ите отпаднаха по пътя и наличето на Android при SONY-то отписа останалите конкуренти, защото съм свикнал с него.

    Разцъках го днес и като цяло има всичко, за което ползвам сегашния 43W755C, който ми беше препоръчан тук преди години.

    Поздрави !

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    33
    #5157

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Пичове, телевизора в нас сдаде багажа тотално. Видях тези двата, че са на поносими цени и смятам още утре, в други ден да отнасям единия от тях. Дайте съвет кой да избера, ще се ползва за PS4 главно и филми. Благодаря предварително.

    https://zora.bg/product/ue50nu7092uxxh

    https://zora.bg/product/ue49nu7172uxxh

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #5158

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    drunki
    Честито и дълго да му се радваш


    SemperFi
    Няма да ти харесат...Потърси NU8000 или поне NU74
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 23-04-19 в 23:06.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    33
    #5159

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    drunki
    Честито и дълго да му се радваш


    SemperFi
    Няма да ти харесат...Потърси NU8000 или поне NU74
    Да, предполагам. И все пак защо?

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #5160

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    NU71 не възпроизвежда правилно 24fps
    NU74 има уплавняваща функция за разлика от NU70/71
    за NU8000 е излишно да пиша
    https://www.rtings.com/tv/tools/comp...&threshold=0.1

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LED Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030 - Мнения и препоръки
    От firefly във форум Samsung телевизори
    Отговори: 31
    Последно: 18-05-17, 11:02
  2. Мнения за 3D Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030
    От iva6ki във форум Samsung телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 22-07-13, 20:30
  3. Мнения за телевизор ТВ LED LCD Sony KDL32EX340BAEP
    От vasko_grudov във форум Sony телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 07-04-13, 09:49
  4. Мнения за телевизор NEO LED-26975
    От piron45 във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-12-11, 13:49
  5. Търся мнения за телевизор SONY KDL-32EX710AEP
    От ivoradev във форум Sony телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 29-08-11, 12:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе