Вижте резултатите от анкетата: Кои са най-важните критерии при закупуването на нов телевизор?

Гласували
713. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Качество на картината

    657 92.15%
  • Качество на звука

    215 30.15%
  • Приемлива цена

    334 46.84%
  • Лесен за употреба

    126 17.67%
  • "Зелен" с ниска консумация на енергия

    56 7.85%
  • Марка която познавам и вярвам

    178 24.96%
  • Добра гаранция и сервизен план

    237 33.24%
  • Последна технология

    117 16.41%
  • Ценови / отстъпки / намаления

    119 16.69%
  • Атрактивен дизайн и стил

    104 14.59%
  • Голям размер на екрана, който мога да си позволя

    280 39.27%
  • Вграден интернет достъп

    186 26.09%
  • Позитивни ревюта за продукта на WEB сайтове

    123 17.25%
  • Безжична интернет връзка

    195 27.35%
  • USB запис

    79 11.08%
  • Ultra HD TV

    225 31.56%
  • 3D съвместимост

    61 8.56%
  • Oled TV

    45 6.31%
  • Държавно-спонсорирана програма за отстъпки

    8 1.12%
  • Curved TV (огънат екран)

    14 1.96%
Отговори на анкетата
Страница 407 от 620 ПърваПърва ... 357397405406407408409417457 ... ПоследноПоследно
Резултати от 6,091 до 6,105 от общо 9300
Like Tree1830Одобрявам

Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #6091

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    TCL е по-добрия за мене има и VA и Direct Led. Както като плюс и Андроид.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #6092

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Board Виж публикацията
    Може и да си прав, ама какво да си взема тогава? QLED или по-обикновено LCD?

    От къде мога да гледам 4К филми, нещо с долби атмос? Какви са вашите източници на съдържание?
    Обикновенно LCD, но първо погледай седмица вече поръчаният от теб LG OLED..преди окончателно да решиш

    Видео стрийминг услуги 2019
    (Streaming Video On Demand)
    --
    _________________
    HDR 10
    BBC/NHK
    HLG10

    Dolby Vision
    HDR 10+
    Philips
    Technicolor
    HDR
    Dolby Atmos Поддържани устройства
    ____________________________________________
    Плюсове
    _________________________
    Минуси
    ________________________
    Забележки
    __________________________
    HBO Max
    (Sept. 2020)
    Да Не Да
    10-bit
    - Не Да Apple:
    Android:
    Конзоли:
    Smart TV:
    Други устройства :
    _______________________________________________________________
    Достъп до услугата чрез браузър на системи:
    Windows
    MacOS
    Chrome OS
    Досега в HBO GO една от многото функционалности, които липсваха, бяха профилите . HBO Max най-накрая ще позволи да бъдат създадени . Можете да изберете и детски профили. Освен това HBO Max също ще препоръча съдържание и ще постави тематични колекции от серии. Първоначално платформата ще работи на същите принципи като Netflix, т.е. без реклами. След година AT&T / WarnerMedia ще въведе допълнителен, по-евтин абонамент, в който рекламите ще бъдат поставени . Впоследствие, като част от HBO Max, абонатите ще могат да използват излъчвано на живо съдържание (включително интерактивни програми).
    Netflix Да Не Да
    10-bit
    Не Не Да Apple:
    Android:
    Конзоли:
    Smart TV:
    Други устройства :
    _______________________________________________________________
    Достъп до услугата чрез браузър на системи:
    Windows
    MacOS
    Chrome OS
    Спряха българските субтитри.
    Amazon Prime Video Да Не Да Да Не Да Apple:
    Android:
    Конзоли:
    Smart TV: Amazon Fire TV, Fire TV Cube
    Други устройства :
    _______________________________________________________________
    Достъп до услугата чрез браузър на системи:
    Windows
    MacOS
    Chrome OS
    Rakuten TV Да Не Да Не Не Да Apple: iPhone / ipad / iPod touch /
    Android: смаргфони, таблети, Chromecast
    Конзоли: Xbox One
    Smart TV: Samsung, LG, Sony, Philips, Panasonic, Hisense
    Други устройства :
    _______________________________________________________________
    Достъп до услугата чрез браузър на системи:
    Windows
    MacOS
    Chrome OS
    Apple TV + Да Не Да
    10-bit
    Не Не Да Apple: iPhone / iPad / iPod touch / Apple TV adapter
    Android:
    Конзоли:
    Smart TV: Samsung Tizen,
    Други устройства :
    _______________________________________________________________
    Достъп до услугата чрез браузър на системи:
    Windows
    MacOS
    Chrome OS
    Disney +
    Да Не Да
    10-bit
    Не Не Да Apple: iPhone / iPad / iPod touch / Apple TV adapter
    Android: смартфони, таблети, Chromecast
    Конзоли: Xbox One и PS4
    Smart TV: Samsung, LG, Android TV, Amazon Fire TV (с поддръжка на Alexa)
    Други устройства : Roku (телевизори с Roku OS), Amazon Fire TV
    _______________________________________________________________
    Достъп до услугата чрез браузър на системи:
    Windows
    MacOS
    Chrome OS
    Първо, разбира се, е качеството на 4K Ultra HD позицията с Dolby Vision / Dolby Atmos . Тя е много висока и по телевизорите, на които тествахме услугата, изглеждаше много, много добре. Голям плюс според мен заслужава поставянето на отделен раздел „Оригинали “, където виждаме само серийни продукции на Дисни, създадени за нуждите на Disney +. Наличието на допълнения към всеки филм и списък с подобни предложения. Приятно докосване е и използването на контекстуални подсказки под лентата за търсене . Феноменално предложение за родителите и техните деца - трудно ще е някой да спечели с него, също и в офертата за тийнейджъри. Един абонамент на ниска цена, който дава достъп до съдържание в 4K и HDR (Dolby Vision) . В раздела „ Продължаване на гледането “ можете да видите от ръба в кой момент сме приключили с гледането и показва оставащото време. Тази функция възобновява филма, сериала или програмата веднага, не след двукратно щракване. Левият и десният спусък се използват за пренавиване на филми и сериали , като преди 10 години Netflix на Xbox 360. В главното меню можем да ускорим навигацията с помощта на левия и десния спусък (нагоре-надолу) и LB / RB (ляво-дясно)
    Не е избрано кои филми и сериали се предлагат в 4K и HDR. - Дори по-малки доставчици като Ракутен успяха да покажат това на миниатюрите на филми и сериали. На главния екран има отделна категория, но само след превъртане през 23 други и тя не съдържа всичко. На пръв поглед не е много интуитивно да използвате бутона "B", за да изведете страничното меню. - Обикновено тя е свързана с отмяна на действието, въпреки че можете да свикнете с него. Няма пряк път (напр. "Y") за бързо търсене. Понякога функцията за извеждане от филма или сериала, който се възпроизвежда, не работи правилно и само след няколко опита приложението успя да поддържа (спорадично) Понякога възобновяването на филма след пренавиване не даде резултат . Достъпът до съответните опции на приложението е скрит в менюто за редактиране на профила , а не в общите настройки. Това може да обърка потребителите. Франция, Испания, Ирландия, Германия, Великобритания и Италия - 31 март 2020 г. Очаква се Disney да обяви още европейски държави на по-късна дата. Източна Европа обаче първоначално е планирано да получи достъп едва в последното тримесечие на 2020 г.! Можете да изтеглите неограничен брой заглавия за максимум десет свързани мобилни устройства (смартфони и таблети). Можете да използвате офлайн съдържание, стига да имате активен абонамент. Ако обаче някои елементи бъдат премахнати от библиотеката, ние ще загубим достъп до тях офлайн.
    Максимум седем души в семейството могат да използват един акаунт (една платежна карта) . Можете да гледате от четири устройства едновременно.
    YouTube Да Да Не Не Не Не Apple:
    Android:
    Конзоли:
    Smart TV: Samsung, LG, Sony, Philips, Panasonic, Sharp, Vestel, TCL
    Други устройства : смартфони, таблети, PC
    _______________________________________________________________
    Достъп до услугата чрез браузър на системи:
    Windows
    MacOS
    Chrome OS
    Vimeo Да Да Не Не Не Не
    Chromecast Ultra Да Не Да Не Не ?
    Nvidia Shield Да Да Не Не Не ?
    Nvidia GTX 900
    Series and up
    Да Не Да Не Не ?
    AMD Radeon RX
    And up
    Да Не Не Не Не ?


    HDR & calibration support in European TV 2019
    --
    ________________
    HDR 10
    BBC/NHK
    HLG10

    Dolby Vision HDR10+ Philips
    Technicolor
    HDR
    YouTube HDR Mura/deffect Calibration (internal)
    High-end TV PQ 10

    SL-HDR1/2
    VP9-PQ VP9-HLG Correction Pattern
    generator
    3D LUT
    (direct access)
    Colorimeter Software
    LG Yes Yes Yes No Yes Yes Yes Yes Yes Yes SpectraCal
    C6 HDR2000
    Calman
    Panasonic Yes Yes Yes Yes No Yes Yes Yes Yes ? SpectraCal
    C6 HDR2000
    Calman
    Philips (TP Vision) Yes Yes Yes Yes No Yes Yes
    Sony Yes Yes Yes No No Yes Yes yes
    Samsung Yes Yes No Yes No Yes Yes
    Sharp Yes Yes No No
    Vestel
    Toshiba, Hitachi
    Finlux, Telefunken
    JVC
    Yes Yes Yes No No
    TCL Yes Yes Yes Yes No Yes Yes
    Hisense Yes Yes Yes Yes No
    Skyworth Yes Yes Yes No No
    Metz (Skyworth) Yes Yes No No No
    Grundig (Beko/Arçelik) Yes Yes Yes No No
    ChangHong Yes Yes Yes No No
    Thomson (TCL) Yes Yes No No No Yes Yes

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    18
    #6093

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Здравейте,
    имам ново питане за edigital

    на черния петък на сайта им си поръчах 65ru8002 ... отговориха ми да очаквам телевизора в рамките на 6-7 работни дни.
    Днес, 12 дни по-късно, телевизора все още не е ипзратен. В понеделник (преди 2 дни) им се обадих да попитам какво става, и ми отговориха, че още не ми били изготвили фактурата, а без фактура не можели да ми го изпратят. Щели да попитат в счетоводството какво става ... днес продължавам да нямам фактура в сайта и ... телевизора все още е със статус "Поръчката се подготвя за транспортиране"

    Въпроса ми е, за колко време идват горе-долу 65 инчовите телевизори от edigital при вас? Има ли хора поръчали на черния им петък, и докъде са стигнали доставките?

    Започвам да си мисля, че изобщо няма да го изпратят ...Днес ще звъня пак, но явно тези обаждания нямат особен ефект. Може би ще трябва да заделя още 200 лв и да го взема от друг магазин ....

  5. Junior Member Аватара на Board
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    92
    #6094

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Еми добре, пристигна батко Отворих го, колкото да видя, че ще светне дисплея. Така че пътвата стъпка е мината. Интересното беше, че доставчика носеше и още един абсолютно същия телевизор. Аз поисках другия, защото на моя му беше скъсана дръжката отстрани на кашона, но се оказаха маркирани. Следващото предизвикателство ще е да го занеса до вкъщи, защото го поръчах в офиса, а си е голям кашон.

    Та ако няма проблем с пренасянето, довечера ще следват тестове. Май е най-лесно с подобно видео от тубата или?


  6. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #6095

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Честито.Simply the best.Сега го полейте още в офиса,че и тестовете да са нормални.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #6096

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Board
    Трябваше да го поръчаш с транспорт до вкъщи
    още тестове
    https://forum.setcombg.com/panasonic...tml#post919499

    cable
    Те ако го полеят както трябва в офиса......после ще трябва някой да транспортира Board заедно с телевизора до тях


    Датчанина направил списък, ама с модели за северна америка
    https://www.flatpanelshd.com/blackfriday2019_TV.php
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 27-11-19 в 16:07.

  8.  
     
  9. Member Аватара на NeRoX
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    228
    #6097

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от krasykp Виж публикацията
    Здравейте,
    имам ново питане за edigital

    на черния петък на сайта им си поръчах 65ru8002 ... отговориха ми да очаквам телевизора в рамките на 6-7 работни дни.
    Днес, 12 дни по-късно, телевизора все още не е ипзратен. В понеделник (преди 2 дни) им се обадих да попитам какво става, и ми отговориха, че още не ми били изготвили фактурата, а без фактура не можели да ми го изпратят. Щели да попитат в счетоводството какво става ... днес продължавам да нямам фактура в сайта и ... телевизора все още е със статус "Поръчката се подготвя за транспортиране"

    Въпроса ми е, за колко време идват горе-долу 65 инчовите телевизори от edigital при вас? Има ли хора поръчали на черния им петък, и докъде са стигнали доставките?

    Започвам да си мисля, че изобщо няма да го изпратят ...Днес ще звъня пак, но явно тези обаждания нямат особен ефект. Може би ще трябва да заделя още 200 лв и да го взема от друг магазин ....
    Тук май не е правилното място за такива въпроси и идва offtopic, но за да помогна, мога да споделя моя опит до сега. Аз поръчах от тях в неделя /24.11/ и в понеделник се обадих, за да говоря с някой от call center-а по въпроси, които ме интересуваха. Обясниха ми, че поради голямата натовареност в момента, в следствие на многото поръчки (което наистина си е така), се очаква доставката да отнеме около 10-12 работни дни. Изпратили са ми електронна фактура на мейл, което разбрах, че не е финална фактура. Статуса на поръчката е "Предадена на куриер за транспортиране". Изпратили са ми и товарителницата на FAN Courier. Статуса й в момента е "The AWB has been created by the sender", демек до никъде е положението... Аз съм избрал наложен платеж като начин на плащане и не се притеснявам, че ще дойде. Просто ще има забавяне. По това време на годината е повече от нормално, според мен. Аз по-скоро не съм сигурен, дали съм направил най-добрия избор за тези пари и може да откажа поръчката. Пиши ми на ЛС, ако мога да помогна нещо.

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    TCL е по-добрия за мене има и VA и Direct Led. Както като плюс и Андроид.
    VA и Direct LED предполагам, че са характеристики на самата матрица? LG-то с какви е? Какви са предимствата на VA и Direct LED. Що се отнася до операционната система... Четох противоречиви мнения в нета за Android TV. Докато всички изглежда да са доволни от WebOS. LG го използват и за най-скъпите си модели, които трябва да са ТОП. Гледах и това ревю на TCL-а:



    Струва ми се сякаш, че понасича ОС-a и не работи така мазно, както WebOS. Какви са преимуществата на Adroid TV?

  10. Junior Member Аватара на Board
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    92
    #6098

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Board
    Трябваше да го поръчаш с транспорт до вкъщи
    Чудех се до последно за къде да го поръчам, ама не знаех в какъв момент ще дойде куриера, дали ще мога да отида до вкъщи тогава. Дали ще има кой да ми помогне да го пренесем/отворим/тестваме. А поне в офиса винаги има кандидати да се докоснат до всяка техническа джаджа.

    За поливане е рано, първо да видя довечера, какво ми се е паднало "ТВ лотарията".

  11. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #6099

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от krasykp Виж публикацията
    Здравейте,
    имам ново питане за edigital

    на черния петък на сайта им си поръчах 65ru8002 ... отговориха ми да очаквам телевизора в рамките на 6-7 работни дни.
    Днес, 12 дни по-късно, телевизора все още не е ипзратен. В понеделник (преди 2 дни) им се обадих да попитам какво става, и ми отговориха, че още не ми били изготвили фактурата, а без фактура не можели да ми го изпратят. Щели да попитат в счетоводството какво става ... днес продължавам да нямам фактура в сайта и ... телевизора все още е със статус "Поръчката се подготвя за транспортиране"

    Въпроса ми е, за колко време идват горе-долу 65 инчовите телевизори от edigital при вас? Има ли хора поръчали на черния им петък, и докъде са стигнали доставките?

    Започвам да си мисля, че изобщо няма да го изпратят ...Днес ще звъня пак, но явно тези обаждания нямат особен ефект. Може би ще трябва да заделя още 200 лв и да го взема от друг магазин ....
    Не е точно във връзка с твоето питане, но да споделя. Моя Samsung го поръчах на Черния петък и следващата седмица в четвъртък пристигна жив и здрав. Само че, моя е 55". Но, с доставката всичко бе перфектно!

  12. Junior Member Аватара на Board
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    92
    #6100

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Датчанина направил списък, ама с модели за северна америка
    https://www.flatpanelshd.com/blackfriday2019_TV.php
    Интересното е, че цените при нас като цяло не са по-лоши от техните.

  13. Novice
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    5
    #6101

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Търся телевизор за по скоро тъмна стая, бюджета е около 900 -1200 лв. Гледам един TCL 55EP 680 за не лоши пари. Нещо в тоя рейндж,което да си заслужава повече. Размера да е не повече от 55инча. Благодаря предварително.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    10
    #6103

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Стигнах до тези два модела и не мога да преценя между SONY KD-65XG8577 и PANASONIC TX-65GX830 (или GX810) Дайте професионално мнение, моля..
    Това, което виждам на пръв поглед е, че сонито има андроид, но пък откъм дисплей, честоти и 4k HDR предимството май е в полза на панасоника. Ще съм ви благодарен за прецизно мнение.

    Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

  17. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #6104

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от PainKillerBG Виж публикацията
    Стигнах до тези два модела и не мога да преценя между SONY KD-65XG8577 и PANASONIC TX-65GX830 (или GX810) Дайте професионално мнение, моля..
    Това, което виждам на пръв поглед е, че сонито има андроид, но пък откъм дисплей, честоти и 4k HDR предимството май е в полза на панасоника. Ще съм ви благодарен за прецизно мнение.

    Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

    Единственото предимство на Панасоника е 5г гаранция

  18. Novice
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    8
    #6105

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    И на 50" от това разстояние няма да видиш пиксели
    Искрено благодаря за това мнение!!! Щях да направя кардинална грешка,..49" се гледат прекрасно!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LED Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030 - Мнения и препоръки
    От firefly във форум Samsung телевизори
    Отговори: 31
    Последно: 18-05-17, 10:02
  2. Мнения за 3D Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030
    От iva6ki във форум Samsung телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 22-07-13, 19:30
  3. Мнения за телевизор ТВ LED LCD Sony KDL32EX340BAEP
    От vasko_grudov във форум Sony телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 07-04-13, 08:49
  4. Мнения за телевизор NEO LED-26975
    От piron45 във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-12-11, 12:49
  5. Търся мнения за телевизор SONY KDL-32EX710AEP
    От ivoradev във форум Sony телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 29-08-11, 11:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе