Вижте резултатите от анкетата: Кои са най-важните критерии при закупуването на нов телевизор?

Гласували
714. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Качество на картината

    658 92.16%
  • Качество на звука

    215 30.11%
  • Приемлива цена

    335 46.92%
  • Лесен за употреба

    126 17.65%
  • "Зелен" с ниска консумация на енергия

    56 7.84%
  • Марка която познавам и вярвам

    178 24.93%
  • Добра гаранция и сервизен план

    237 33.19%
  • Последна технология

    117 16.39%
  • Ценови / отстъпки / намаления

    119 16.67%
  • Атрактивен дизайн и стил

    104 14.57%
  • Голям размер на екрана, който мога да си позволя

    281 39.36%
  • Вграден интернет достъп

    186 26.05%
  • Позитивни ревюта за продукта на WEB сайтове

    123 17.23%
  • Безжична интернет връзка

    195 27.31%
  • USB запис

    79 11.06%
  • Ultra HD TV

    225 31.51%
  • 3D съвместимост

    61 8.54%
  • Oled TV

    45 6.30%
  • Държавно-спонсорирана програма за отстъпки

    8 1.12%
  • Curved TV (огънат екран)

    14 1.96%
Отговори на анкетата
Страница 200 от 620 ПърваПърва ... 150190198199200201202210250 ... ПоследноПоследно
Резултати от 2,986 до 3,000 от общо 9300
Like Tree1830Одобрявам

Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2986

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Има, за целта съдържанието което гледаш трябва да е HDR.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    78
    #2987
    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Има, за целта съдържанието което гледаш трябва да е HDR.
    Значи само някои филми свалени с HDR може дасе осети разлика на Булсата все тая?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    66
    #2988

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Покрай въпроса за Испания и гледането на телевизия там ми хрумна и на мен един въпрос.
    Има ли как да се настрои така тв, че да хващам хърватски канали? Сръбски, черногорски и босненски също би било супер.
    Предполагам това изцяло зависи от доставчика, но все пак реших да питам.

    П.п. При унгарците 50EX780 е изчезнал, само 58 има наличен.

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,577
    #2989

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Ако си близо до границата ефирно може и да закачиш нещо от сръбските (с добра външна антена) - иначе от сателит или някоя листа за IPTV ...
    ... (някои кабеларки предлагат "тест" сръбски/хърватски канали )

  6. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #2990

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Velimus Виж публикацията
    Значи само някои филми свалени с HDR може дасе осети разлика на Булсата все тая?
    Булсат гледам на вилата.Все тая е меко казано,колкото по-малък и по-евтин тв толкова по-добре.Поне да не си дал пари(''money for nothing'' е песничката точно за случая )

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    78
    #2991
    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    Булсат гледам на вилата.Все тая е меко казано,колкото по-малък и по-евтин тв толкова по-добре.Поне да не си дал пари(''money for nothing'' е песничката точно за случая )
    На Булсат съм на фюжън, и мога да кажа, че 90% от каналите са с доста добро качество. А също така и на скоро зи закупих Zappiti 4K HDR DUO. Та главно за това ми беше запитването. П.С. Нямам представа някоя кабеларка дали е по-добра картината от Булсата?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    128
    #2992
    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Бих взел 6412
    Благодаря за съвета. А дали може да се ъпгрейдват до андроид 7.0? Някъде ми попадна подобна информация.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,488
    #2993

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Velimus Виж публикацията
    Здравейте, искам да попитам преди няколко месеца си взех телевизор Philips 55pus7100. Но няма HDR, има ли осезаема разлика в карjината ако има HDR и няма?
    Philips 55pus7100 е модел от 2015 година. Вероятно си взел мостра.
    Има разлика, стига телевизорът ти да поддържа HDR, а и да му подадеш съответният сигнал. В момента се предлагат само няколко филма и десетки рекламни клипове с HDR.
    https://www.flatpanelshd.com/news.ph...&id=1505495519

    papadodo
    Имаше някакви слухове. За по-сигурно, попитай поддръжката на Филипс.


    https://www.sony.bg/pro/article/broa...16k-production
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 28-12-17 в 21:06.

  11. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #2994

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Velimus Виж публикацията
    На Булсат съм на фюжън, и мога да кажа, че 90% от каналите са с доста добро качество. А също така и на скоро зи закупих Zappiti 4K HDR DUO. Та главно за това ми беше запитването. П.С. Нямам представа някоя кабеларка дали е по-добра картината от Булсата?
    На Fusion бях като го пуснаха,доста чаках за което и се надявах да направят нещо.Проблемите им бяха първо често прекъсване(сега доколкото знам е отстранено),приемника има 50p,но винаги тръгваше на 60p и трябваше да се прехвърля(картината на футбол напр. беше като на детска игра)-доста неприятно,пък и доколкото знам не всички канали бяха макс. резолюция поради проблеми с трафика.Другото беше,че взема от нета иако имаш 3-4 приемника......Прехвърлих се на Близу и картината без съмнение бе в пъти по-добра(със забележката,че от около2 години не съм гледал fusion). И още нещо,не знам fusion как ще се справи ако случайно пуснат няколко 4к канала,които изискват голям трафик,пък и изобщо този приемник дали е пригоден за такива цели.А смяната на приемницив Булсат е близко до мисията невъзможна (и скъпа).Бях си купил 4 приемника sat hd по 67 лв.(единия го смених за fusion) и по договор ми пренадлежаха.Какъв вой и истерия беше да си ги искат не е за разправяне.Върнах им ги подарък,дано по този начин да са дръпнали.
    Извинявам се,че малко не изглежда по темата,но ми се струва,че преди да си купи хубав тв ,човек трябва да реши с кой оператор да го ползва.
    Този пост е редактиран от cable; 28-12-17 в 20:05.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    78
    #2995

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Отговор на последните 2 поста: 1-Телевизора и в момента се продава (не съм взимал мостра) и струв 1799лв. Може да се провери, елементарно е за средно интелигентен човек. 2-Никога не съм бил на КАБЕЛАРКА и когато и да са идвали у нас познати и приятели които са на КАБЕЛАРКИ картината им харесва доста повече!
    https://www.technomarket.bg/televizor/philips-55pus7100-09143842

    - - - - - - - - - -

    Отговор на последните 2 поста: 1-Телевизора и в момента се продава (не съм взимал мостра) и струв 1799лв. Може да се провери, елементарно е за средно интелигентен човек. 2-Никога не съм бил на КАБЕЛАРКА и когато и да са идвали у нас познати и приятели които са на КАБЕЛАРКИ картината им харесва доста повече! P.S Моога да кача и снимки от който искате канал по ваш избор!
    Този пост е редактиран от Velimus; 28-12-17 в 22:50.

  13. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    7
    #2996

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Здравейте, след вашите съвети и директното сравнение в магазина се спрях на LG OLED 55C7V

    OLED TV LG UHD OLED55C7V | Телевизори | TV, Видео и Gaming | Технополис БГ

    Първите ми впечатления в домашни условия са, че си струва всяка стотинка. Успех на всички в избора...

    http://upload.bg/?get_file=daa322d11...f600933&inline
    svetlio1 и cable харесват това.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,577
    #2997

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Айде честито и със здраве да си го ползваш!

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    24
    #2998

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Здравейте,
    Спрял съм се на UE50MU6172UXXH. В къщи се гледа само и единствено кабелна от Булсатком, заради испанското първенство.
    Като четох темите стана ясно, че такъв клас телевизор не е много подходящ за компресирания сигнал на Булсата. Може ли да ми предложите друг ТВ в този ценови клас /около 1000лв./, който би се държал по-добре с тази кабелна и също дали има алтернатива в София за друг доставчик, който да предлага канал, който излъчва Ла Лига?
    Благодаря

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,577
    #2999

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Това е едно от най-добрите предложения в тоя клас (да не казвам най-доброто) , така че не мисля, че нещо за тия пари и тоя размер ще се справи по-добре. То по принцип СД каналите на сат. услугата на Булсат не са много за гледане на размер над 32" ама ... няма заради тях да се лишаваш от други възможности я.

  18. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #3000

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    >icetto
    и на мен много ми се гледа испанското,но чакането с години Булсат да си оправи нещата не си заслужаваше.Тогава много четях и техния форум от където като махнеш мненията на служителите на Булсат ти става ясно накъде вървят нещата.Напр. имаше тема iptv и там пишеха някои които са наясно с проблемите.Та тамписах това което виждам на футболните мачове(картина ала playstation)и някой каза,да си видя кадрите на приемника.След проверка установих,че наистина приемника работи на 60p и само ръчно се прехвърля(после сам се връща).Интересното бе,че даже повечето хора не забелязват този проблем,даже питах някои у нас виждат ли нещо неестественно (при 60p)и отговора беше не.Също и някои от запознатите пишеха за това коя програма с колко mb/s се предава и според тях не това е качеството.А пък ако повишат скоростта пак стои въпроса при много приемници на къв нет трябва да си.И други подобни.Скоро не съм чел техния форум,ама акочетеш внимателно ще разбереш за кво иде реч.Тук един колега казва,че били напреднали,ха дано,ама.....нека да има конкуренция ,иначе другите ще вдигнат цените набързо.
    За гледането на испанското има 2 начина
    1.Приложението на Bulsat за тв или android box.
    2.sopcast програмката ....ако не ти се занимава с Булсат
    Малко по-зле е от fusion-a ,ама за 2 мача в годината(РЕАЛ-БАРСА,щото другите са с предизвестен край)може и да се жертва малко качеството.

    >rado_vn
    Честито,най-добрия избор си направил.Ама ако ти бях видял колоните (не знам точно какви са,но по вида на говорителите си е ясно)щях да ти кажа,че е излишно да питаш защото си знаеш!То размера няма как да стане,освен ако искаш да скъсиш разстоянието за гледане с нещо такова:
    https://www.vidaxl.bg/e/8718475890959/masazhen-stol-za-nyakolko-vida-masazh

    https://www.vidaxl.bg/e/871847580697...-tsvyat-cheren

    Този пост е редактиран от cable; 29-12-17 в 19:11.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LED Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030 - Мнения и препоръки
    От firefly във форум Samsung телевизори
    Отговори: 31
    Последно: 18-05-17, 10:02
  2. Мнения за 3D Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030
    От iva6ki във форум Samsung телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 22-07-13, 19:30
  3. Мнения за телевизор ТВ LED LCD Sony KDL32EX340BAEP
    От vasko_grudov във форум Sony телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 07-04-13, 08:49
  4. Мнения за телевизор NEO LED-26975
    От piron45 във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-12-11, 12:49
  5. Търся мнения за телевизор SONY KDL-32EX710AEP
    От ivoradev във форум Sony телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 29-08-11, 11:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе