
 Първоначално публикувано от 
hakama  
   Update.
 
Освен:
Ѕоnу 
КDL-43W805С - W809 - 43"  - за какво друго да се огледам или дебна на оферта (може би Samsung, LG, Panasonic?). 
Главно ще се гледат филми (и малко цифрова ТВ)
 - 
100Hz (реални), с качествена картина, без лагове.., 
 - 
2.6-2.8м (разстояние за гледане) - 43" достатъчни ли са?
- 
1920х1080p
 - бюджет до 
1000лв, (1200) /
 няма да купувам всеки ден./ 
Mиcлех си да мина по-тънко с 40"ка (но ми се струва, че ще умалее след 2мес), затова към 43" се насочвам (освен ако не попадна на много много изгодна 40ка 

По празниците ще има ли оферти от този клас, или да не чакам - как да разбера дали не е бил мостра ТВто? Teзи Сонита в Метро за по 800 и кусур лв какви бяха така и не се разбра.
------------ 
DTS, също трябва да има, за да не конвертирам (от тук разбрах), макар, че мога и от лаптопа да пускам, но е желателно да е независим от втора машина.  
Тези стават ли (бюджетни решения)?  /малко по-назад в темата сте ги пускали/:
Телевизор SONY KDL-43WD757 LED 
http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-S...57-LED/p/13167
Телевизор SONY KDL-48R550C LED 
http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-S...0C-LED/p/16060
Телевизор SONY KDL-40R450C LED 
http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-S...0C-LED/p/16010  
пп: За озвучението какво трябва да е за да се усети 5.1 звука? Имам две колони Heco с усилвател, мисля да ги използвам за начало тях и да доъпгрейдна.  
Направих справка и се оказа, че виваклуб дава 5% в ТМ и 3% на промоционалните им...т.е. 50-60лв в моя случай  Тези 100лв (8-10%) къде ги видяхте?
 Тези 100лв (8-10%) къде ги видяхте?
Мтел, (към които съм от бая години) - в сайта ми излязоха (оферти на Т-полис) - само 4 артикула...смях.