Страница 714 от 716 ПърваПърва ... 664704712713714715716 ПоследноПоследно
Резултати от 10,696 до 10,710 от общо 10728
Like Tree2793Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. SadFace
    Guest
    #10696

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте, какво мислите за TCL 65c9k. В момента е намален в е-маг на 1200 €. Гледах и 77S90F, но телевизорът ще се гледа от около 3.20 и 77" ще ми дойде доста.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,593
    #10697

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    SAMSUNG OLED 77S90F сега е еМАГ е 1499 евро имат и SAMSUNG OLED 77S95F за 2099 евро, който е по добър и от G5.



    " В битката между LG77C5 и LG65G5, кой бихте предпочители, ако смятате да го ползвате, докато работи?"

    G5 естествено :D има по добър процесор, значително по ярък е но разликата в цените е огромна.
    Да се поправя, мислих че става въпрос за един и същи размер в този случай да , бих подкрепил колегите над мен, по добре 77C5 ако твърдо си решил да останеш на LG.
    65" не е малък, но може би ще ти малее от 4.5 метра.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    43,443
    #10698

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от SadFace Виж публикацията
    Здравейте, какво мислите за TCL 65c9k. В момента е намален в е-маг на 1200 €. Гледах и 77S90F, но телевизорът ще се гледа от около 3.20 и 77" ще ми дойде доста.
    И 77" става


  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    43,443
    #10699

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Как да гледате Световното първенство по футбол 2026 в 4K HDR и Dolby Atmos
    Ако планирате да гледате Световното първенство по футбол през 2026 г., което започва тази седмица с откриващ мач между Мексико и Южна Африка, първо трябва да проверите дали вашият телевизионен доставчик предлага по-високо качество на видеото и звука. Това далеч не е гарантирано.

    Трябва също да проверите дали вашето телевизионно устройство поддържа 4K и HDR в конкретното приложение за стрийминг – нещо, което също не може да се приема за даденост.

    Йоери Гойтскенс, собственик на популярните акаунти @UHD4k и @UltraHDBluray в X и автор за Flatpanels, се е опитал да състави общ преглед на отразяването на Световното първенство по футбол през 2026 г.

    - „Ето общия преглед, който успях да събера досега. Уверен съм, че обхваща най-важните телевизионни оператори и оператори, но очаквам много повече подробности относно HDR вариантите и аудио форматите да бъдат публикувани след началото на турнира. Следете @UHD4k за актуализации“ - Йоери Гойтскенс.
    https://x.com/UHD4k
    brotzki и CubanLinx харесват това.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2024
    Мнения
    700
    #10700

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от SadFace Виж публикацията
    Здравейте, какво мислите за TCL 65c9k. В момента е намален в е-маг на 1200 €.
    По-добре C8L, но той за да се нарече на добра цена трябва да падне под 1200Е

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    1,639
    #10701

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    По-добре чайник отколкото олед на Samsung? Нещо май объркахме нещата!
    AntrAcsA одобрява това.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2024
    Мнения
    700
    #10702

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Ти май не четеш какво цитирам или и ти си от троловете тук?

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    1,639
    #10703

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Моя грешка. По-нагоре също имаше объркване относно моделите.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2024
    Мнения
    700
    #10704

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Ок. А относно моята препоръка между двата "китаеца", c9k освен по-стария процесор има и по-лош контрол на подсветката, дори да е с повече зони от c8l.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    14
    #10705

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте, видях офертата за 65C8L в Емаг. Колебая се м/у него, C7L/C7K. Единственото, което ме спира е, че няма 2+3 г. гаранция, защото на LG 47LA690S, което гледам от 2013г, един месец след изтичане на 2г. му замина матрицата и благодарение на удължената гаранция си го гледаме до днес. Гледам с Firestick 4K max/Kodi малко баскетбол, футбол и F1&F2, а също и ТВ с А1 приемник и сме доволни от качеството, освен отблясъците от прозорците. Може би не сме много претенциозни. Сега обзавеждам ново жилище и LGто остава в старото. Ще се гледа от 3м, поръчали сме и blackout завеси. Разбрах, че Технополис ще пускат от утре до края на седмицата оферта и изчаквам да я видя и да реша.
    Какво ще ме посъветвате и за една 50/55ца за стаята на дъщерята, която гледа основно YouTube и мисля за нещо по-бюджетно. И за там имам Firestick.
    Този пост е редактиран от jJoj; 10-06-26 в 14:08.

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2024
    Мнения
    700
    #10706

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Интересно защо в Емаг не позволяват да се купи гаранция за всеки модел тв, но там много неща нямат никаква логика. Други дават доп. гаранция уж промо, а тя често е включена в цената. В Италия видях 65c8l за 1200е и опция за още 3г гаранция за под 60е.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    2,651
    #10707

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    [B][SIZE=4].
    [URL]hG]
    Със сигурност ще има още.

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    43,443
    #10708

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    brotzki
    Въпреки че различни източници твърдят друго, FIFA #WorldCup2026 е оригинална 4K HDR продукция. Тя е създадена с резолюция 3840×2160 с HLG HDR при 59.94 кадъра в секунда в цветово пространство BT.2020 с пространствено аудио Dolby Atmos 7.1.4, кодирано AC-4, плюс стерео и 5.1 съраунд даунмикси.
    https://mp.weixin.qq.com/s/P9p8HNJi2MMCMEeiHRaaEg
    Забележка: Радио- и телевизионните оператори трябва сами да плащат за „транспорта“ и дори само HD сигналът се предава некомпресиран с 2970 (!) Mbps. 4K сигналът вероятно е 11880 Mbps. Такава честотна лента струва много пари, така че е лесно да се разбере защо някои избират да приемат само HD сигнал.

    Dolby и MagentaTV доближават феновете до Световното първенство по футбол 2026™ в Германия с Dolby Vision и Dolby Atmos
    MagentaTV на Deutsche Telekom ще стане първата платформа в Германия, която ще излъчва голям футболен турнир в Dolby...
    https://news.dolby.com/en-WW/266750-...d-dolby-atmos/

    brotzki и CubanLinx харесват това.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    2,651
    #10709

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Демек, по българската талавия Световното ще е само 1080.
    Дано за Бангаранга догодина ги задължат да имат БНТ UHD.
    CubanLinx одобрява това.

  18. SadFace
    Guest
    #10710

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    В крайна сметка се спрях на 65" S95F от сайта на Самсунг за 1080 €. QE65S90FATXXH, за който ми излиза, че е с QD-OLED. До сега бях със Samsung 55"Q80T, който мисля да прехвърля спалнята.

    Това ще ми е първият ми Олед и се надявам да не се сблъскам с burn in.
    AntrAcsA одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе