Страница 57 от 571 ПърваПърва ... 747555657585967107 ... ПоследноПоследно
Резултати от 841 до 855 от общо 8559
Like Tree2137Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,450
    #841

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Harry Виж публикацията
    Здравейте,

    Търся си телевизор 55" с много добра картина и да е 4К с пасивно 3D. Ще се гледа от около 3 метра. След гледане по магазините, избора се сведе до:

    1. LG 55EC930V - Освен, че е Full HD при което на 3D се виждат черни редове и си ги виждам от три метра, изглеждаше и с по-тъмни сцени като цяло, което може да е заради по-черното или до настройки.
    2. LG 55UF950V - Там след четене на ревюта притесненията ми са, че бил с малък контраст и слабо черно. Заради осветлението в магазина това нямаше как да го проверя.
    3. Sony 55X9005C - За него пише, че много дразнещо му свети подсветката по краищата. И това не можах да видя в магазина, заради осветлението.

    Ако някой има 2 или 3 моля да сподели за подсветката и за черното. Наистина ли е толкова зле? Имам един LG 27MS53S който е с IPS панел и черното е търпимо сиво, а подсветката няма никакъв проблем. Дали и големите IPS-и ще се поне толкова добри?
    Колкото по-голям е екрана,толкова по-голям е риска от неравномерна подсветка. Всички модели с IPS матрица имат сивеещо черно.
    SONY KD-55X9005C
    PANASONIC TX-55CX740E

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #842

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    >harry
    Ако не ти харесва цената на LG OLED-а или не ти се чака виж и следното:
    PANASONIC CR850E-3499лв.

    Panasonic CR850E
    S-MVA,55" - AUO ?-10bit*-100Hz-Full HDR10-Full Array Local Dimming(Direct Led)

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    19
    #843

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Видях в брошурата на Техномаркет Philips 55PFK7509/12 за 1600лв. и доста се замислям. Знам че е стар модел (имам вкъщи 42PFS 7509/12), но 55" са си 55", на таз цена, знам ли!?! Ако изключим разпадането на връзката към субуфера и малко "ефект на мръсния екран" - banding, си е ок. Кажете и вие мнение !?!

    PHILIPS 55PFK7509/12 - Технoмаркет - онлайн магазин


    П.С. В наличност по магазини е маркиран освен в червено (мостра?) и жълто (1-2 "запечатки"?) и в зелено ( доста налични бройки?) - правилно ли тълкувам?
    Иначе писах и в темата за изгодни предложения.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    144
    #844

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Колеги, какво ще кажете за този ТВ:

    http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-P...0E-LED/p/15465

    Диагоналът ме устройва. На хартия изглежда добре. В магазина е свързан само през HDMI с разни рекламни клипчета, които не дават впечатление за реалните му способности...
    Интересува ме дали е с прилична картина в режим на ТВ (SD/HD)? Дали ще може да се гледат спортни предавания на него?
    Благодаря предварително!

  6. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #845

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от zlatacho Виж публикацията
    Колеги, какво ще кажете за този ТВ:

    http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-P...0E-LED/p/15465

    Диагоналът ме устройва. На хартия изглежда добре. В магазина е свързан само през HDMI с разни рекламни клипчета, които не дават впечатление за реалните му способности...
    Интересува ме дали е с прилична картина в режим на ТВ (SD/HD)? Дали ще може да се гледат спортни предавания на него?
    Благодаря предварително!
    Мога да ти дам мнение за http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-S...0C-LED/p/16051, понеже съм го имал и ти гарантирам, че за това, за което ти трябва е перфектен! На същата цена е като Panasonic-a!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    46
    #846

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от zlatacho Виж публикацията
    Колеги, какво ще кажете за този ТВ:

    http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-P...0E-LED/p/15465

    Диагоналът ме устройва. На хартия изглежда добре. В магазина е свързан само през HDMI с разни рекламни клипчета, които не дават впечатление за реалните му способности...
    Интересува ме дали е с прилична картина в режим на ТВ (SD/HD)? Дали ще може да се гледат спортни предавания на него?
    Благодаря предварително!
    Здравейте, днес точно си поръчах въпросния модел от Емаг LED Smart Panasonic, 32" (80 cм), TX-32CS510E, HD - 462 лв, в тенополис цената е 200 лв отгоре

    http://www.emag.bg/televizor-led-sma.../pd/D7GFWMBBM/

    Има си всичко и може да се регистрира за 5 годишна гаранция (промоцията важи за всички 2015 смарт модели)

    Ревю на модела - http://www.techradar.com/reviews/aud...1297321/review

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    144
    #847

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Колеги, благодаря ви, точно заради цената в емаг го загледах, но пропуснах да го напиша. Изкушаващо е за почти 200 лв отдолу. Иначе Сонито наистина е добро за парите си.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от ruuni9 Виж публикацията
    Мога да ти дам мнение за http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-S...0C-LED/p/16051, понеже съм го имал и ти гарантирам, че за това, за което ти трябва е перфектен! На същата цена е като Panasonic-a!
    Как се справя Сонито със спортни предавания от кабеларката?

  10. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #848
    Справя се перфектно! Хобито ми е футбола, мачове гледам постоянно, тенис, бокс, нямаше ядове. Дори и на SD каналите вадеше много добра картина. Бях много доволен!
    zlatacho одобрява това.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    67
    #849

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Вземи си панасоника от Емаг и не се эанимавай с глупости. Технополис дори и гаранция не зачитат, ако стане нещо. Купувате им боклуците и эатова после ревете това не ми тръгна, няма връзка с нета, DSE u clouding. Имаш и 5 години гаранция. А 200 лева надолу са си половината телевизор
    Този пост е редактиран от Swon; 17-01-16 в 01:27.
    1886Fan одобрява това.

  12. PSL
    PSL е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    346
    #850

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Vestel от EMAG
    ruuni9 одобрява това.

  13. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #851

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Взимайте от Емаг и като изпищите за гаранцията да не ревете във форума.
    bagerista9 и ruuni9 харесват това.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    35
    #852

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Здравейте, търся телевизор 55" до 2000лв. Извора ми е между
    LG 55LF652V - Технoмаркет - онлайн магазин
    http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-P...3D-LED/p/15462
    http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-S...3D-LED/p/16065
    Поизчетох почти всички мнения. Не искам по стари модели(мостри). Ще се гледа от около 3м. Интересува ме главно добрата картина и по голямата надежност и да е реални 100хц. Ако имате и други предложения, кажете. Главния плюс е да е пуснат на изплащане без оскъпяване в някоя от големите вериги.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    46
    #853

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от novla Виж публикацията
    Взимайте от Емаг и като изпищите за гаранцията да не ревете във форума.
    Точно пък от Емаг не може да има никакви притеснения за гаранция, десетки пъти съм пазарувал от там, и гаранционно обслужване съм ползвал, никакви кахъри !
    Даже преди един месец бях взел от Емаг - ТВ 32" Philips 4-та серия не ми хареса изобщо и го върнах (идва до вас куриера и го взема Телевизора без да плащам нищо, върнаха ми и парите) !
    Имаш 30 дни право да тестваш стоката, ако не ти хареса я връщаш !
    Swon одобрява това.

  17. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #854

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    >1886fan
    Точно вземането и връщането не е препоръка за даден магазин.Някой видял ли е в е-маг да се продават тв-ри които са обявени като втора употреба(вземани и връщани).НЕ Е и няма да види.А дали хвърлят тв-ри-едва ли.Значи същите се продават като нови,така,че когато видите някоя баснословна цена да внимавате.
    Има магазини които вземат стоки от западна европа според мен точно такива-вземани и връщани-техника,мебели и други.В България всичко се продава за ново.

  18. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    112
    #855

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Хайде без повече спорове,
    ето ги върнатите стоки Разопаковани продукти - eMAG.bg
    espace, Swon и 1886Fan харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе