Страница 316 от 570 ПърваПърва ... 266306314315316317318326366 ... ПоследноПоследно
Резултати от 4,726 до 4,740 от общо 8547
Like Tree2131Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2021
    Мнения
    27
    #4726

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от inches9 Виж публикацията
    А колегата ,ако иска може да види тук за 32'' препоръки
    https://www.rtings.com/tv/reviews/best/by-size/32-inch
    Гледах тази статия преди няколко дни, ни никъде не видях да се продават в България нито Самсунга, който явно е първият 4К 32 инчов телевизор, нито този модел на TCL?!
    Алтернатива е само поръчка от Амазон, но телевизор от там не съм поръчвал и не знам оправдан риск ли ще е ?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,414
    #4727

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Какъв риск да е Амазон, като е най-голямата търговска платформа

  4. pab
    pab е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    75
    #4728

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Този Амбилайт май не става директно да се свърже с ТV, на който входния сигнал влиза през антенния вход?

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2019
    Мнения
    428
    #4729

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Абе тоя амбилайт е ок ама като гледаш филм 16:9... Като изкочат черните ленти от блурея не знам колко як ще е ефектът... Аз по-скоро си пускам една лампичка за телевизора, за да не ми се уморяват очите от тъмното и съм ок.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2021
    Мнения
    27
    #4730

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Slusatel Виж публикацията
    Какъв риск да е Амазон, като е най-голямата търговска платформа
    В английския Амазон не се продават. Има ги само в американския, а там идват с почти 270 долара доставка до България, което е неоправдано скъпо. А и предполагам ще има проблем и на митницата.

  7. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #4731

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Mondiso Виж публикацията
    Гледах тази статия преди няколко дни, ни никъде не видях да се продават в България нито Самсунга, който явно е първият 4К 32 инчов телевизор, нито този модел на TCL?!
    Алтернатива е само поръчка от Амазон, но телевизор от там не съм поръчвал и не знам оправдан риск ли ще е ?
    Вярно е ,че за САЩ пускат друга номерация често.Но добрите евросайтове като hdtvPolska и flatpanels правят много малко прегледи и то предимно на високите серии.
    Но ако четеш и сравняваш,гледаш оценките за кои технологии са по-добри и си ги намериш подобните по спесификации,особено за такъв тв-р ...
    Затова казах,че VA/DL е добър тв-р и не ти трябва повече .В този размер 100hz няма голяма полза,а Qled e по-скоро реклама,предпочитам dl пред edge led,независимо дали е Q или не.
    А разлики в моделите се правят често,за съжаление.Напр.SAMSUNG прави gsm-те си за САЩ с процесори QUALCOMM/SNAPDRAGON,а за Европа са с EXINOS,и може да намериш по-евтини телефони с по-добри характеристики,но за повечето потребители по-важни са имената изписани на гърба,отколкото какво реално има вътре.
    Всички фирми разбира се използват това за да пущат и евтини модели за да обират парите от името си.Така е и в ниските серии тв-ри и точно затова казах,че не бива да се говори за фирми,а по-скоро за модели.
    Mondiso одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,414
    #4732

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Mondiso Виж публикацията
    В английския Амазон не се продават. Има ги само в американския, а там идват с почти 270 долара доставка до България, което е неоправдано скъпо. А и предполагам ще има проблем и на митницата.
    Търси в германския и в Сатурн има промоции

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #4733

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Mondiso Виж публикацията
    Гледах тази статия преди няколко дни, ни никъде не видях да се продават в България нито Самсунга, който явно е първият 4К 32 инчов телевизор, нито този модел на TCL?!
    Алтернатива е само поръчка от Амазон, но телевизор от там не съм поръчвал и не знам оправдан риск ли ще е ?
    Не ги гледай тези модели, те са за американският пазар и тунерите им не стават за Европа.
    Някои от тях имат европейски аналози.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 17-02-21 в 19:52.
    vazmutenuser и Mondiso харесват това.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    80
    #4734

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Въпрос за 32" TV за кухня - много светла стая. Бюджет до към 500 лв.
    Ще се гледа МТЕЛ/А1 сет-топ бокс-а им от 1 до към 3 метра. Звукът трябва да е нормално силен (ще го слушат възрастни хора). Ъгълът на видимост трябва да е широк, защото ще се гледа и под ъгъл.


    По-конкретно : LG 32LT340C ОК ли е или има и нещо по-добро за тези пари?

    Ще съм благодарен, ако @hristoslav2 даде предложение.

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #4735

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Привет

    Едва сега мога да ти отговоря, тъй като кабелният ми оператор М-сат ме остави 9 дни без нет и половината програми...

    LG 32LM6300PLA
    vazmutenuser одобрява това.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    80
    #4736

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Е точно смятах утре да взема именно LG 32LM6300PLA. Благодаря!

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    124
    #4737

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    вече се минаха точно 2 години откакто съм с lg oled c8 и не е мръднал гледам телевизия и го ползвам като монитор за игри по над 8 часа всеки ден тва са общо над 5000 часа и няма никакъв burn in даже временно отпечатване на нещо примерно лого на телевизия никога не съм забелязал да има ; а картината е трепач просто веднъж минеш ли на олед и след това почваш да забелязваш недостатъците на обикновените led/lcd ips/vs/tn телевизори и монитори ; даже обмислям да си взема за главен монитор lg cx 48" ;
    Дапитамнещо одобрява това.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    83
    #4738

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте,искам да помоля за съвет относно избор на ТВ.Трябва ми поне 75" и се чудя какво да взема главно за това,че съм се спрял на ОЛЕД,но имам някои притеснения.Почитател съм на Пансоник,но няма такъв размер.Ще се използва главо за Филми,гледане на ТВ и игри на PS5.За сега съм се спрял на ЛГ 77CX3LA и другата опция е Сони 77AG9.Притесненията идват от това,че напоследък чета дори и тук във форума разни драми с картината на ЛГ (предпочитам него) и се чудя дали няма да дам торба пари за нещо което няма да ми хареса.Опция ми е и ако някой препоръча ЛЕД с добра картина която горе-долу да се доближава до тази на ОЛЕД.Благодаря.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    141
    #4739

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    SONY KD-75XH9505
    SAMSUNG QE-75Q95T
    LG 75NANO903NA
    TCL 75C815

    Тези 4 модела, са най-доброто, което можеш да вземеш ако не е Олед. Като Сони и Самсунг са една идея по-добре.

    Имай предвид обаче, че ако гледаш филми от нета, Samsung и LG нямат DTS и съответно голяма част от филмите ще са без звук.
    Този пост е редактиран от joni81; 17-03-21 в 15:21.
    evdiko одобрява това.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    124
    #4740

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от casa Виж публикацията
    Опция ми е и ако някой препоръча ЛЕД с добра картина която горе-долу да се доближава до тази на ОЛЕД.Благодаря.
    няма лед телевизор който да се доближава като контраст и цветове до олед : ) направо ако имаш парите зимай за 3200 лв 65 инчовия lg cx няма да съжаляваш , 77 за кво ти е не си заслужава разликата в цената ;
    https://edigital.bg/led-televizori/l...evizor-p762877
    Дапитамнещо и fakoni харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе