Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 56
Like Tree14Одобрявам

ОПЕРАЦИОННИ СИСТЕМИ: SAMSUNG UE-43KU6072 Ultra HD LED v.s. SONY BRAVIA KD-43-XD8005

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    44
    #31

    Отговор: ОПЕРАЦИОННИ СИСТЕМИ: SAMSUNG UE-43KU6072 Ultra HD LED v.s. SONY BRAVIA KD-43-XD8005

    Цитат Първоначално публикувано от TUISTERa Виж публикацията
    Колега, не се обиждай, но след като не можеш да се оправиш с един телевизор(два дори) по-добре не пиши ревюта за тях, понеже с твоето субективно некомпетентно мнение подвеждаш хората...
    Първо, не си ми колега, освен ако не си адвокат. И после, четейки мнението ти, ми става ясно, че си нямаш ни най-малка идея докъде е излетял Андроид в премиум мобилните технологии и къде е катастрофирал при Сони ТВ. Аргументите ти за рутера също са невалидни, защото старият ми верен рутер беше неуспешно настройван и пренастройван от техници на интернет доставчика ми. Всички /включително и потребители тук/ бяха на мнение, че на този ТВ му трябва рутер с конкретни параметри. Апропо сега съм с най-бързия трафик на Net 1 с 5G мрежа, така че и тук не позна. Смених Самсунг със Сони по препоръка на продавачите в Технополис /ако не губиш лесно концентрация, можеш да прочетеш темата от линка в началото/. Колкото до картината на Сони- бива я, но на тая цена бих предпочел истински smart tv. Идеята на форумите по принцип не се ограничава до безконечно фабрикуване на сладникава и често слабоумна възхвала на една марка/продукт. Ще ти го кажа по-разбираемо: Има хора, които се чудят как е Андроида на Сони ТВ. Аз споделям моето безпристрастно мнение от първа ръка- еми, зле е. Нищо лично.

    PS. HBO GO го качих на ТВ благодарение на потребител от форума.
    Този пост е редактиран от dimitar1914; 29-12-16 в 20:38.
    hadean одобрява това.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    341
    #32

    Отговор: ОПЕРАЦИОННИ СИСТЕМИ: SAMSUNG UE-43KU6072 Ultra HD LED v.s. SONY BRAVIA KD-43-XD8005

    Цитат Първоначално публикувано от mozak Виж публикацията
    И ти не се обиждай, но, след като не можеш да се оправиш с една Тошиба, не трябва да упрекваш човека.
    Прасето квичеше на двора, тошибата не беше моя, и не, не се оправих. Не го упреквам, за това , че не може да се оправя с телевизора, а за това, че пише ревюта за телевизори,като започва с това - смених самсунга със сони първо защото си модула не ми работеше, после защото ми го препоръчаха в технополис.
    Цитат Първоначално публикувано от dimitar1914 Виж публикацията
    Първо, не си ми колега, освен ако не си адвокат. И после, четейки мнението ти, ми става ясно, че си нямаш ни най-малка идея докъде е излетял Андроид в премиум мобилните технологии и къде е катастрофирал при Сони ТВ. Аргументите ти за рутера също са невалидни, защото старият ми верен рутер беше неуспешно настройван и пренастройван от техници на интернет доставчика ми. Всички /включително и потребители тук/ бяха на мнение, че на този ТВ му трябва рутер с конкретни параметри. Апропо сега съм с най-бързия трафик на Net 1 с 5G мрежа, така че и тук не позна. Смених Самсунг със Сони по препоръка на продавачите в Технополис /ако не губиш лесно концентрация, можеш да прочетеш темата от линка в началото/. Колкото до картината на Сони- бива я, но на тая цена бих предпочел истински smart tv. Идеята на форумите по принцип не се ограничава до безконечно фабрикуване на сладникава и често слабоумна възхвала на една марка/продукт. Ще ти го кажа по-разбираемо: Има хора, които се чудят как е Андроида на Сони. Аз споделям моето безпристрастно мнение от първа ръка- еми, зле е. Нищо лично.

    PS. HBO GO го качих на ТВ благодарение на потребител от форума.
    В този форум си ми колега, когато се видим някъде на пътя или в съдебната зала можеш да ми обясняваш какъв си. Ако не ти харесва да си равен с другите това си е твой проблем.
    Не те виждам да си купил премиум телевизор,ти така ли се виждаш,за да го сравняваш с премиум телефон трябва и параметрите да са близки - знаеш ли колко ядра ти е премиум телефона ?
    Аргументите за рутера са такива - има евтини рутери, скъпи рутери, знаеш ли каква е разликата ? Цената ли? Искаш ли смарт тв? Да те посъветвам ли какво да направиш? Купи си телевизор с хубава картина за 1000 лв и добави към него nvidia shield , тогава ще разбереш как може да се дадат 300 лв само за андроид към телевизора, който да е поне малко премиум... Няма да спорим, не ми е приятно, адвокат лаик да ми обяснява колко е зле андроида на телевизора, понеже не може да си спре скрийнейвъра му или понеже не може да си намери едно приложение за него. Това е. Леки ревюта за напред

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    44
    #33

    Отговор: ОПЕРАЦИОННИ СИСТЕМИ: SAMSUNG UE-43KU6072 Ultra HD LED v.s. SONY BRAVIA KD-43-XD8005

    Цитат Първоначално публикувано от TUISTERa Виж публикацията
    Прасето квичеше на двора...
    Нали се разбрахме... Нищо лично. Не само, че го приемаш лично, но и се държиш все едно си мажоритарен собственик в Сони. Животът е такъв, не винаги получаваме това, за което плащаме. Когато това се случи, не виждам причина да не го споделя в потребителски форум. Sony беше и все още е пример за марка. Скъпа, разпознаваема марка в комерсиалния, търговски смисъл. Винаги съм я харесвал- еталон в музиката. Създадоха собствен формат за конвертиране на песни- прекрасно. Имах техен MP3 player и го обожавах. Чакам техни bluetooth слушалки. Досега не съм имал телевизор Sony, но се радвах като малко дете, когато го включих. Разочарован съм зверски. Познавам Андроид и знам прекрасно какво може той. Проблемът е в операционната система на телевизора. За това си говорим в тази тема.

    Edit: Не знам за какъв скрийн сейвър ми говориш, ама аз имах предвид ей тия "планини и върхове":
    Този пост е редактиран от dimitar1914; 30-12-16 в 00:15.

  5. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #34

    Отговор: ОПЕРАЦИОННИ СИСТЕМИ: SAMSUNG UE-43KU6072 Ultra HD LED v.s. SONY BRAVIA KD-43-XD8005

    Всичко е въпрос на настройки.....

    DSC04291.jpg
    Този пост е редактиран от iveto; 30-12-16 в 20:48.

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    341
    #35

    Отговор: ОПЕРАЦИОННИ СИСТЕМИ: SAMSUNG UE-43KU6072 Ultra HD LED v.s. SONY BRAVIA KD-43-XD8005

    На мен единствените планини са ми при скрийнсейвъра.


    Иска ми се да съм дори миноритарен собственик на сони, ама не съм. Разбирам те , дал си едни пари на вятъра, сега си обиден на сони, че си послушал продавачите в технополис. Разликата между теб и мен - аз знаех какво си купувам когато влязох в магазина. Очевидно, че ти не си знаел дори когато си влязъл втория път... Имам достъп до много телевизори в работата ми (все пак не съм адвокат) и знам, че телевизора е най-доброто което мога да взема за цена 1500 лв. И аз не исках да си купувам телевизор сега, ама се наложи. И аз не смятам, че телевизорите са това което трябва да са, но е така. Но не приемам, човек който не може да си инсталира една програма, да ми формира мнението за една или друга ОС. Освен плюене в твоето ревю нищо друго не се вижда...

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,563
    #36

    Отговор: ОПЕРАЦИОННИ СИСТЕМИ: SAMSUNG UE-43KU6072 Ultra HD LED v.s. SONY BRAVIA KD-43-XD8005

    Очевидно е ,че картинките нямат много общо с предаваното (освен "съседите" ), ама как все пак се получават и такива поне свързани донякъде, щото при мен са като първата на твоя и подобни пейзажи ?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    44
    #37

    Отговор: ОПЕРАЦИОННИ СИСТЕМИ: SAMSUNG UE-43KU6072 Ultra HD LED v.s. SONY BRAVIA KD-43-XD8005

    Цитат Първоначално публикувано от TUISTERa Виж публикацията
    ... Но не приемам, човек който не може да си инсталира една програма, да ми формира мнението за една или друга ОС. Освен плюене в твоето ревю нищо друго не се вижда...
    Не знам точно каква програма се инсталира, за да тръгне калпавия тв Андроид, ама нейсе. Не е вярно, че само "плюя" по Сони. Ето, има хубава лампичка под емблемата. Харесва ми.

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    341
    #38

    Отговор: ОПЕРАЦИОННИ СИСТЕМИ: SAMSUNG UE-43KU6072 Ultra HD LED v.s. SONY BRAVIA KD-43-XD8005

    Аз лампата съм я изключил. И само плюеш. Аз нямам проблеми с андроида никакви, това говори за проблем с тебе и при тебе. Айде за много години, и дано да не смениш и други марки през тая година, че всичките ще ги заровиш...

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    48
    #39

    Отговор: ОПЕРАЦИОННИ СИСТЕМИ: SAMSUNG UE-43KU6072 Ultra HD LED v.s. SONY BRAVIA KD-43-XD8005

    От скоро съм с филипс и андроид. Взех андроид само заради коди, защото на друг телевизор освен андроид го няма. От 2 години работя и на samsung с (тизен), скоро поръчах на един приятел LG с webos 2.0 и него разгледах.
    Мога да кажа че операционните на Samsung и LG са много по-изпипани от анрдоида. Програмите които ползвам са voyo hbogo и коди. На samsung и LG voyo и hbogo вървят перфектно недостатъка е че няма kodi. На филипса вървят kodi и voyo, hbogo трябва отделно (apkl) да се сложи, но и е несъвместимо с дистанционното и трябва да се ползва air mouse или външна клавиатура с тъчпад.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    44
    #40

    Отговор: ОПЕРАЦИОННИ СИСТЕМИ: SAMSUNG UE-43KU6072 Ultra HD LED v.s. SONY BRAVIA KD-43-XD8005

    Да добавя още едно глямо "предимство" на Sony Android TV. Рекламират го като bluetooth съвместим. Да ама не, поддържа 3-4 конкретни формати и не можеш да си включиш bluetooth слушалки, дори и те да са Sony. Вери смарт, няма що.

  13. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #41

    Отговор: ОПЕРАЦИОННИ СИСТЕМИ: SAMSUNG UE-43KU6072 Ultra HD LED v.s. SONY BRAVIA KD-43-XD8005

    Цитат Първоначално публикувано от dimitar1914 Виж публикацията
    Да добавя още едно глямо "предимство" на Sony Android TV. Рекламират го като bluetooth съвместим. Да ама не, поддържа 3-4 конкретни формати и не можеш да си включиш bluetooth слушалки, дори и те да са Sony. Вери смарт, няма що.
    Абе... Нали си адвокат.. успял човек... Продавай го и си купувай друг.. Голям рев голямо чудо.
    iveto одобрява това.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    44
    #42

    Отговор: ОПЕРАЦИОННИ СИСТЕМИ: SAMSUNG UE-43KU6072 Ultra HD LED v.s. SONY BRAVIA KD-43-XD8005

    Цитат Първоначално публикувано от Сидеров Виж публикацията
    Абе... Нали си адвокат.. успял човек... Продавай го и си купувай друг.. Голям рев голямо чудо.
    Продава се, но няма желаещи. Изпускате си нервите все едно заводите на Sony са ви бащиния. Нека да има и обективни мнения, макар и противоречащи на всеобщия тон на крайните любители на японците.

  16. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #43

    Отговор: ОПЕРАЦИОННИ СИСТЕМИ: SAMSUNG UE-43KU6072 Ultra HD LED v.s. SONY BRAVIA KD-43-XD8005

    Цитат Първоначално публикувано от dimitar1914 Виж публикацията
    Продава се, но няма желаещи. Изпускате си нервите все едно заводите на Sony са ви бащиния. Нека да има и обективни мнения, макар и противоречащи на всеобщия тон на крайните любители на японците.
    Проблема идва от друго... А именно, че преди да си дадеш парите за нещо трябва да го проучиш, което не си направил и сега японците са ти криви.. Ако си беше направил труда да прочетеш и попиташ положението щеше да бъде друго
    ruuni9 одобрява това.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,243
    #44

    Отговор: ОПЕРАЦИОННИ СИСТЕМИ: SAMSUNG UE-43KU6072 Ultra HD LED v.s. SONY BRAVIA KD-43-XD8005

    Само с четене не става! Иска и ходене по магазините.
    Още когато пуснах два тестови филма на 43W808 и разбрах, че W80x серия на Sony не е за мен. Подчертавам не е за мен, а не че са лоши телевизори.
    Просто искам да си пусна клип или филм и да не се занимавам с upgrade, ровене за софтуери, сървъри, настройки и т.н.
    Това го минах много отдавна и няма да го повторя вече! Операционните системи нямат значение за мен.
    Важното е да получа завършен по моите критерии продукт.
    ttanev, dimitar1914, frodo и 1 други харесват това.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    44
    #45

    Отговор: ОПЕРАЦИОННИ СИСТЕМИ: SAMSUNG UE-43KU6072 Ultra HD LED v.s. SONY BRAVIA KD-43-XD8005

    Цитат Първоначално публикувано от Сидеров Виж публикацията
    Проблема идва от друго... А именно, че преди да си дадеш парите за нещо трябва да го проучиш, което не си направил и сега японците са ти криви.. Ако си беше направил труда да прочетеш и попиташ положението щеше да бъде друго
    Къде да чета и за какво? Тук пише ли, че Андроидът на Сони не е Андроид, а нещо минало с бясна скорост покрай него. Купувайки тв с Андроид, очаквам операционната система да е с действащ Андроид.
    lz1yq одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Проблем с СА Модул на SAMSUNG UE-43KU6072 Ultra HD LED
    От dimitar1914 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 14
    Последно: 29-12-16, 00:17
  2. Мнение за телевизор SAMSUNG UE-43KU6072 Ultra HD LED
    От mjh_milan във форум Samsung телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 16-10-16, 21:06
  3. + и - на различните операционни системи
    От miroleskov във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 33
    Последно: 15-01-11, 20:47
  4. Операционни системи за лаптопи!?
    От pazdir във форум Windows
    Отговори: 23
    Последно: 21-01-09, 23:18
  5. Уеб базирани операционни системи (Web OS)
    От ru-boy във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 04-07-07, 08:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе