Страница 77 от 96 ПърваПърва ... 2767757677787987 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,141 до 1,155 от общо 1427
Like Tree229Одобрявам

Приложения за Android TV (инфо в първи пост)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #1141

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Защо не питаш и продавача?
    Трябва да работи.Но все пак питай и продавача.
    Android TV/TV boxs (Android 5,1 ou plus):
    profusion одобрява това.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    250
    #1142

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Цитат Първоначално публикувано от Compare Виж публикацията
    Защо не питаш и продавача?
    Трябва да работи.Но все пак питай и продавача.
    Android TV/TV boxs (Android 5,1 ou plus):
    После видях това което ме отказа: "За съжаление програми като YouTube и Netflix използват защитено съдържание (DRM), приложението Ambilight няма възможност да работи с тях."

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    29
    #1143

    Re: Приложения за SONY Android TV

    Здравейте, имам Sony 43XG8396 и 43XF8596 и искам да попитам следното:
    Опитвам се да им сдвоя екраните с лаптопа /win10/ и телефона /iPhone 8s/, но не успявам. Когато пусна на лаптопа или телефона клип или филм, искам да го пусна да го гледаме на ТВ то и не става.
    Имам и Самсунг 7 серия, с него нямам никакъв проблем.
    Моля, да ме посъветвате какви настройки да направя! Благодаря предварително!

  5. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #1144

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Инсталирай Коди, Plex, Nova Video Player на телевизора и през тях ги гледай.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,416
    #1145

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Ами пусни си wi-fi на телефона

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    906
    #1146

    Отговор: Re: Приложения за SONY Android TV

    Цитат Първоначално публикувано от itama Виж публикацията
    Здравейте, имам Sony 43XG8396 и 43XF8596 и искам да попитам следното:
    Опитвам се да им сдвоя екраните с лаптопа /win10/ и телефона /iPhone 8s/, но не успявам. Когато пусна на лаптопа или телефона клип или филм, искам да го пусна да го гледаме на ТВ то и не става.
    Имам и Самсунг 7 серия, с него нямам никакъв проблем.
    Моля, да ме посъветвате какви настройки да направя! Благодаря предварително!
    На телевизора има приложение за сдвояване на екрана, пускаш първо него, после от телефона търсиш тв.
    Ама това е простотия, не бих я ползвал.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,416
    #1147

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Ама първо да си пусне WI-FI , иначе нема се сдвои в следващите 100-200 години.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    29
    #1148

    Re: Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Цитат Първоначално публикувано от Slusatel Виж публикацията
    Ама първо да си пусне WI-FI , иначе нема се сдвои в следващите 100-200 години.
    Благодаря за съвета г-н Slusatel !
    Тъй като не искам да се заяждам в този форум, тъй като тук съм получавала много адекватни и полезни съвети относно избора на телевизори, само ще обясня следното: wifi е включен, телевизорите са свързани с мрежата, HBO GO върви без проблем.
    На лаптопа и телефоните намирам и сдвоявам без проблем Самсунг 7 серия/написала съм го/, но сотитата не ги намирам в мрежата. Изръчках всички настройки, които са ми ясни, но не става.
    Коди имам инсталирано, но моите познания са доста базови и не мога да схвана логиката на ползването му. Днес свалих и Nova video player, но дотам. Явно за мен е сложно или наистина няма къде да прочета как аджиба да ги използвам.
    Целта ми е да пускам филми на детето на неговия телевизор от лаптопа /от онлайн платформите и сваляне от замунда/.
    За Коди още когато купих телевизора четох тук и го инсталирах, четох тогава в нета, не успях да разбера, днес също....
    Съжалявам за базовият въпрос, който зададох, но наистина имах нужда от помощ и някаква насока, ако трябва специално да направя някаква настройка.
    Другият ми проблем със Сонито е, че не намирам икона на интернет браузър.
    Благодаря все пак за опита да ми помогнете и Весела коледа!:-)

  11. Member Аватара на eleena
    Тук е от
    Jun 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    446
    #1149

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Цитат Първоначално публикувано от Slusatel Виж публикацията
    Ама първо да си пусне WI-FI , иначе нема се сдвои в следващите 100-200 години.
    Както винаги, изключително "смислен", но иначе високомерен отговор...

    - - - - - - - - - -

    itama, за да пускаш филми на телевизора, записани на лаптопа, трябва първо да сте в една лан мрежа на рутера.След това в Nova video player отиваш в Network(shared folders SMB), избираш името на твоя лаптоп, въвеждаш име и паролата, с която влизаш в лаптопа и после търсиш мястото, където си записала файла на филма, който искаш да пуснеш. Субтитрите трябва да са с еднакви имена с филма.
    Този пост е редактиран от eleena; 26-12-20 в 21:12.

  12. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #1150

    Отговор: Re: Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Цитат Първоначално публикувано от itama Виж публикацията
    Благодаря за съвета г-н Slusatel !
    Тъй като не искам да се заяждам в този форум, тъй като тук съм получавала много адекватни и полезни съвети относно избора на телевизори, само ще обясня следното: wifi е включен, телевизорите са свързани с мрежата, HBO GO върви без проблем.
    На лаптопа и телефоните намирам и сдвоявам без проблем Самсунг 7 серия/написала съм го/, но сотитата не ги намирам в мрежата. Изръчках всички настройки, които са ми ясни, но не става.
    Коди имам инсталирано, но моите познания са доста базови и не мога да схвана логиката на ползването му. Днес свалих и Nova video player, но дотам. Явно за мен е сложно или наистина няма къде да прочета как аджиба да ги използвам.
    Целта ми е да пускам филми на детето на неговия телевизор от лаптопа /от онлайн платформите и сваляне от замунда/.
    За Коди още когато купих телевизора четох тук и го инсталирах, четох тогава в нета, не успях да разбера, днес също....
    Съжалявам за базовият въпрос, който зададох, но наистина имах нужда от помощ и някаква насока, ако трябва специално да направя някаква настройка.
    Другият ми проблем със Сонито е, че не намирам икона на интернет браузър.
    Благодаря все пак за опита да ми помогнете и Весела коледа!:-)
    От това клипче изпълняваш всичко до към 6/7 мин. Във самото Коди също трябва да активираш SMBv1 протокола.Настройки >Услуги > SMB клиент- и двете опции минимална и максимална ги поставяш на SMBv1.
    https://www.youtube.com/watch?v=2dsi...&index=12&t=3s
    Този пост е редактиран от sony 1; 26-12-20 в 21:30.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    29
    #1151

    Re: Приложения за SONY Android TV

    eleena, sony 1


    Благодаря ви! Ще пробвам според указанията:-)

  14.  
     
  15. Member Аватара на Dedo1975
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    601
    #1152

    Отговор: Re: Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Цитат Първоначално публикувано от itama Виж публикацията
    Благодаря за съвета г-н Slusatel !
    Целта ми е да пускам филми на детето на неговия телевизор от лаптопа /от онлайн платформите и сваляне от замунда/.
    За Коди още когато купих телевизора четох тук и го инсталирах, четох тогава в нета, не успях да разбера, днес също....
    През Коди можете да пускате филми на хлапето без да ги сваляте от Маймунда и Арена. Ето подробно обяснение как да се настои за да се гледат директно от торрент сайтовете. Успех и весели празници.

    Коди - гледане на торенти (стрийминг)

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    26
    #1153

    Отговор: Re: Приложения за SONY Android TV

    Цитат Първоначално публикувано от itama Виж публикацията
    Здравейте, имам Sony 43XG8396 и 43XF8596 и искам да попитам следното:
    Опитвам се да им сдвоя екраните с лаптопа /win10/ и телефона /iPhone 8s/, но не успявам. Когато пусна на лаптопа или телефона клип или филм, искам да го пусна да го гледаме на ТВ то и не става.
    Имам и Самсунг 7 серия, с него нямам никакъв проблем.
    Моля, да ме посъветвате какви настройки да направя! Благодаря предварително!
    Първо инсталираш Chromecast от Гугъл Плей на телевизора. Отваряш Google Chrome на лаптопа и го минимизираш. Пускаш филм с някой плеър /примерно POT Player/. Максимизираш Хром и отиваш горе в дясно на трите точки. От там избираш "Предаване..." и намираш телевизора. От менюто източници избираш "Предаване на работния плот" и това, което е на екрана на лаптопа трябва да се появи на телевизора. Минимизираш Хром и пускаш плеъра на цял екран. С таблет и телефон е сходно.
    Slusatel одобрява това.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,416
    #1154

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Като ви е трудно и не се оправяте с плеъри и настройки , защо не си вземете един външен диск 1 трб - 100 лв, и готово. И с флашка става.
    На Хрома на лаптопа ви , горе дясно трябва да има иконка с нотичка, като кликнете на нея трябва да ви покаже с кое устройство сте сдвоени, т.е. - телевизора ви трябва да е изписан там. Ако го няма - не сте сдвоени и няма за стане. Ако сте сдвоени и не може да предавате къв тв има друг проблем. Пробвайте с ю-туб - там долу под клипчето си има икона за кастване към тв. Това са най-простите начини за които се сещам.
    Тона ми не е надменен, не може по буквите да търсите интонация. Просто не обичам километрични обяснения.
    Напишете вижда ли се тв в браузера ви.
    Този пост е редактиран от Slusatel; 28-12-20 в 13:43.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    49
    #1155

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Здравейте скоро си купих сони kd-55xh9096,имам въпроси тв-то е свързано av- ресйвър 5+1 по оптичен кабел .Дтс звук от никой плеар не излиза,изобщо
    телевизора поддържа ли Дтс.
    Идеята ми е да гледам филми по домашната мрежа в UHD и Дтс звук.препоръчайте ми плеар

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 77 от 96 ПърваПърва ... 2767757677787987 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 21-11-17, 14:16
  2. Sony Android и Mtel Now приложение
    От kkooccee във форум Sony телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 14-09-17, 18:36
  3. Отговори: 2
    Последно: 11-01-17, 18:22
  4. HiMedia Q5 Quad Core Android TV Box 2GB 4K Video 8GB eMMC Android 4.4
    От Vezirski във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 1
    Последно: 24-03-15, 10:28
  5. Отговори: 0
    Последно: 19-05-11, 10:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе