Страница 16 от 96 ПърваПърва ... 614151617182666 ... ПоследноПоследно
Резултати от 226 до 240 от общо 1430
Like Tree230Одобрявам

Приложения за Android TV (инфо в първи пост)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #226

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Забравил съм, но добавката за субтитри от SUBSAB и UNACS от хранилището на Мартин работи със сигурност - два варианта са, може да ги инсталираш само тях и да пробваш.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    436
    #227

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    Нали го бяхме говорили с теб че Сони тв. не стават с външно хранилище.
    Еементум наскоро го бяха счупили и го махнах.

    Иначе ще погледна за допълнителните субтитри макар че ме съмнява да са повече от Opensubtitles.org. бях инсталирал още 2, 3 вида БГ. субтитри и те не се различаваха много от Opensubtitles.
    За да гледаш филма с е лементум не ти трябва външно хранилище.Добавките за субтитрите са като сайтовете за субтитри.
    podredko одобрява това.

  4. Member Аватара на eleena
    Тук е от
    Jun 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    446
    #228

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Sony 1, пробвай за последно плеъра Archos, има го в гугъл плея на Тв -то. При мен отваря всички папки от компа, даже и тези, които не са споделени.
    sony 1 одобрява това.

  5. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,401
    #229

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    eleena, ще пробвам твоя вариант с Archos.
    gogogogov, ставаше въпрос за по големите файлове които са над свободната памет на тв.
    podredko, допълнителните субки наистина качиха бройката на филмите които могат да се гледат с превод.

    Досега инсталирах субтитри на КОДИ от тук (но само zip файловете работят) https://poleznobg.com/%D0%B1%D1%8A%D...B7%D0%B0-kodi/ имах и тези но трябва да се направи регистрация в сайта и след това в КОДИ https://troypoint.com/how-to-add-sub...талирал съм и този адон с 4к филми от тук https://www.wirelesshack.org/how-to-...di-add-on.html


    На няколко филма които досега нямаха субтитри, с новите добавки за субтитри 7 на брой общо станаха, излезнаха НО ТРЯБВА РЪЧНО ДА БЪДЕ ВЪВЕДЕНО ИМЕТО НА ФИЛМА за да излезнат субтитрите .
    Който иска нека си инсталира Magic Dragon с тези добавки за субтитри и наистина ще гледа 4к филми с субтитри.
    Благодаря ви колеги за помоща..
    Този пост е редактиран от sony 1; 02-10-18 в 00:24.
    podredko одобрява това.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #230

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Ръчното въвеждане в търсачките за субтитри се налага ако видео файловете са със "странни" имена.

  7. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    436
    #231

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    eleena, ще пробвам твоя вариант с Archos.
    gogogogov, ставаше въпрос за по големите файлове които са над свободната памет на тв.
    podredko, допълнителните субки наистина качиха бройката на филмите които могат да се гледат с превод.

    Досега инсталирах субтитри на КОДИ от тук (но само zip файловете работят) https://poleznobg.com/%D0%B1%D1%8A%D...B7%D0%B0-kodi/ имах и тези но трябва да се направи регистрация в сайта и след това в КОДИ https://troypoint.com/how-to-add-sub...талирал съм и този адон с 4к филми от тук https://www.wirelesshack.org/how-to-...di-add-on.html


    На няколко филма които досега нямаха субтитри, с новите добавки за субтитри 7 на брой общо станаха, излезнаха НО ТРЯБВА РЪЧНО ДА БЪДЕ ВЪВЕДЕНО ИМЕТО НА ФИЛМА за да излезнат субтитрите .
    Който иска нека си инсталира Magic Dragon с тези добавки за субтитри и наистина ще гледа 4к филми с субтитри.
    Благодаря ви колеги за помоща..
    Ще проверя не съм сигурен но за да гледаш филми е елементум не ти трябва много памет.елементум те пита да ли да сваля и да ли да записва.Ще проверя и защо на СОНИ тв не става с външна памет,може да има криптиране.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #232

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    На СОНИ тв има ограничение (забрана) за запис на външен хард/флаш драйв, вероятно софтуерно. Дори и само за гледане с Елементум се изисква някакво пространство за "буфериране", а вътрешната свободна памет на телевидзора е крайно недостатъчна. Може да се гледа, примерно само епизод от сериал, ако големината на файла е под 1ГБ.

  10. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    436
    #233

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Цитат Първоначално публикувано от podredko Виж публикацията
    На СОНИ тв има ограничение (забрана) за запис на външен хард/флаш драйв, вероятно софтуерно. Дори и само за гледане с Елементум се изисква някакво пространство за "буфериране", а вътрешната свободна памет на телевидзора е крайно недостатъчна. Може да се гледа, примерно само епизод от сериал, ако големината на файла е под 1ГБ.
    На моя сони тв паметта е 8,2гб,заета с приложения 8,0гб,свободна 0,2гб.С ЕЛЕМЕНТУМ мисля че може да гледат филми -4гб,но не съм 100% сигурен в това.В настройките на ЕЛЕМЕНТУМ има избор на папка за сваляне,но филма дефакто не се сваля.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #234

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Напротив, сваля се временен файл, който се възпроизвежда. Т.нар. "буфериране".
    Мисля, че в настройките на ЕЛЕМЕНТУМ има избор на папка отделно за "буфериране".

  12. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,401
    #235

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Може да се гледа/сваля филм с Елементум/Куасар само колкото е свободната памет в момента на телевизора.
    Тези добавки не са като КОДИ където филма се стримва,а се сваля целия филм и затова може да се гледа филм само колкото е свободната памет. Говоря за тв. Сони

    Доста си играх преди няколко месеца с тези добавки.
    Този пост е редактиран от sony 1; 02-10-18 в 12:10.
    podredko одобрява това.

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    913
    #236

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Абе това 4к от тия сайтове как го гледате? 4к-то с добро качество сече на 100 мегабитова мрежа, сервирано в лан-а. От интернет не зная, може би е с нисък битрейт.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    436
    #237

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    Може да се гледа/сваля филм с Елементум/Куасар само колкото е свободната памет в момента на телевизора.
    Тези добавки не са като КОДИ където филма се стримва,а се сваля целия филм и затова може да се гледа филм само колкото е свободната памет. Говоря за тв. Сони

    Доста си играх преди няколко месеца с тези добавки.
    Днес на тв СОНИ с вътр.памет 8,2гб и свободна 0,1гб с КОДИ добавка ЕЛЕМЕНТУМ гледах ДЕДПУЛ 2--12гб 1080р,с торент или лровайдър РАРБГ по-вече от 10мин.без субтитри без да спира.Когато спра накой филм ЕЛЕМЕНТУМ пита да ли да продължи тетленето и да ли да изтрие изтетленото.Интернета ми е 50.Свободна памет май не трябва.
    podredko одобрява това.

  16. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,401
    #238

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Цитат Първоначално публикувано от eleena Виж публикацията
    Sony 1, пробвай за последно плеъра Archos, има го в гугъл плея на Тв -то. При мен отваря всички папки от компа, даже и тези, които не са споделени.
    След логване с името и паролата на компа в Shared folders (SMB) видя папките на компа и филмите тръгнаха без проблем както и субките но 4к филмите ги сече много и не могат да се гледат.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от gogogogov Виж публикацията
    Днес на тв СОНИ с вътр.памет 8,2гб и свободна 0,1гб с КОДИ добавка ЕЛЕМЕНТУМ гледах ДЕДПУЛ 2--12гб 1080р,с торент или лровайдър РАРБГ по-вече от 10мин.без субтитри без да спира.Когато спра накой филм ЕЛЕМЕНТУМ пита да ли да продължи тетленето и да ли да изтрие изтетленото.Интернета ми е 50.Свободна памет май не трябва.
    Наскоро бяха счупили Елементум и явно са го променили.
    Това е добра новина.

  17. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    436
    #239

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    След логване с името и паролата на компа в Shared folders (SMB) видя папките на компа и филмите тръгнаха без проблем както и субките но 4к филмите ги сече много и не могат да се гледат.
    Сигурно повечето плеари отварят споделената папка.С КОДИ И СЕРВИЛО по кабел филпи 1080р-10гб си вървят.МХ плеара сигурно отваря споделената папка.
    - - - - - - - - - -



    Наскоро бяха счупили Елементум и явно са го променили.
    Това е добра новина.
    и ЕЛЕМЕНТУМ и КВАЗАР са си така.

  18. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,401
    #240

    Отговор: Приложения за SONY Android TV

    Цитат Първоначално публикувано от gogogogov Виж публикацията
    и ЕЛЕМЕНТУМ и КВАЗАР са си така.
    При мен не беше така, а и доскоро не работеше.
    Сега го инсталирах отново Елементум пуснах филм 19гб без да ме пита искам ли да го запазвам или не в папка и си върви филма без проблеми.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 16 от 96 ПърваПърва ... 614151617182666 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 21-11-17, 14:16
  2. Sony Android и Mtel Now приложение
    От kkooccee във форум Sony телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 14-09-17, 18:36
  3. Отговори: 2
    Последно: 11-01-17, 18:22
  4. HiMedia Q5 Quad Core Android TV Box 2GB 4K Video 8GB eMMC Android 4.4
    От Vezirski във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 1
    Последно: 24-03-15, 10:28
  5. Отговори: 0
    Последно: 19-05-11, 10:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе