Резултати от 1 до 2 от общо 2

Струва ли си FullHD на 32''? Въпрос на компромиси...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    1
    #1

    Струва ли си FullHD на 32''? Въпрос на компромиси...

    Здравейте,
    търся си 32'' телевизорче за кухнята и тъй, като всичко в тоя живот е въпрос компромиси започнах да се чудя кое ми трябва повече и кое не?
    На телевизора няма да се гледат филми, има си 55 инча в хола за тая работа. Ще се гледат новините и Стани Богат вечер от около 1.8м, 2м като най-най отдалечена точка. Място за по-голям има, ама май не ми е много приятно а и не искам да му виждам квадратчетата...
    Това като изисквания.
    Бюджета е около 350лв, повече ми се струва безсмислено за тия бейсик нужди.... не търсим топ ъф дъ топ а да бръмчи там нещо.

    В случая дилемата е HD шарп с хубав звук (Харман-Кардон) или FullHD с по-кекав звук на друга марка (повечето разни нечувани). Допълнителни буфери с тонколони там не искам.

    За нормална телевизия докато вечерям струва ли си FullHD и ще видя ли разлика?

    Мнения за този шарп? https://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-...2E-LED/p/14924

    100 херца през 2019та не е ли прекалено малко? Не виждам с повече от 32ки май?
    Малко яснота по въпроса няма да ми е излишна...

    Отворен съм и към други предложения.
    Благодаря

  2.  
     
  3. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    997
    #2

    Отговор: Струва ли си FullHD на 32''? Въпрос на компромиси...

    Почти няма значение какъв телевизор ще вземеш от 32" размер... отдавна минаха времената, когато можеше да се види по-сносен 32" модел. Вземи си този, който ти допада като цяло. Резолюцията при този размер не е от значение, още повече като ще гледаш основно телевизия на него. Всички са 50/60Hz.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. FullHD или 4К
    От Norek1 във форум Телевизори
    Отговори: 25
    Последно: 22-10-18, 03:21
  2. Избор на 32'' FullHD LCD/LED
    От bonethugs във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 16-05-12, 12:57
  3. Samsung --D6--- Fake FullHD 3D
    От o33y във форум Samsung телевизори
    Отговори: 55
    Последно: 12-05-12, 15:52
  4. FullHD или DVB-C
    От duscott във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 12-04-12, 10:21
  5. Hannspree 42 fullhd
    От ruzmarinx във форум Други телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 08-11-11, 20:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе