Резултати от 1 до 6 от общо 6
Like Tree3Одобрявам
  • 1 Post By svetlio1
  • 1 Post By svetlio1
  • 1 Post By svetlio1

Избор на 55’ телевизор за PS5

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2021
    Мнения
    10
    #1

    Избор на 55’ телевизор за PS5

    Здравейте,

    В момента има промоция на LG OLED 55CX в емаг до утре на 2000 лв, намалена от 2400 лв. Другите 2 тв, които следя са SONY LED 55XH9096 на 1700 лв и SAMSUNG QLED 55Q80T на 1850 лв, нормалните им цени към момента. Имам PS5 и тв samsung ue49ku6472, 2106 г. , доволен съм и не искам нов на всяка цена.
    Някой има ли LG OLED 55CX, доволни ли сте, има ли burn in проблеми?
    Мнение за избор между трите телевизора, държа на hdmi 2.1 120hz и другите екстри за игри на PS5, благодаря.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #2

    Отговор: Избор на 55’ телевизор за PS5

    По-добре изчакай за добра цена на модел 2021, че при 2020 моделите не всичко бачкаше нормално в HDMI2.1 - поне за моделите на Сони .
    korekom одобрява това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2021
    Мнения
    10
    #3

    Отговор: Избор на 55’ телевизор за PS5

    Аз съм се насочил към LG модела по принцип, иначе всяка година избора е същия-миналогодишния наложен модел или тазгодишния малко по-добър още не тестван достатъчно и доста по-скъп модел. По принцип харесвам Самсунг-ОС им е удобен и тн, но LG CX се оказва хитов модел


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #4

    Отговор: Избор на 55’ телевизор за PS5

    Колкото и да се опитват да ме убедят, че видиш ли нямало да има проблем при ползването на ОЛЕД приоритетно за игри, аз не бих купил такъв точно за това (ще видим как ще са бъдещите "отпечатани" ОЛЕД панели). Да, картината е супер и поддържат всичко необходимо, НО в игрите постоянно има статични елементи и не съм склонен да ги премахна всичките, за да предотвратя отпечатването им .
    Ако е за смесено ползване, то твърдо ДА (с две ръце за ОЛЕД-а . Основно за игри - за сега предпочитам да е LCD с VA панел.

    55Q80T също бива за целта , но нещо беше посвършил и ми е силно съмнително появяването на нови бройки.
    korekom одобрява това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2021
    Мнения
    10
    #5

    Отговор: Избор на 55’ телевизор за PS5

    Да, определено ще е за смесено ползване, ТВ към игри в съотношение може би 90/10. Но пък има и тв канали със статични елементи, но едва ли ще стои дълго на тях. Не са ли вече по-стабилни олед дисплеите, имат май някакви защити?

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #6

    Отговор: Избор на 55’ телевизор за PS5

    В такъв случай ОЛЕД-а си е топ , само трябва да се включи някой за конкретният модел на ЛГ, че не ги следя подробно - още си ползвам за основен тв плазмата и като/когато се спомине ще го мисля конкретния модел ОЛЕД дето ще я сменя.
    korekom одобрява това.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на 32'' телевизор
    От ivo123 във форум Телевизори
    Отговори: 18
    Последно: 07-01-19, 13:08
  2. Избор на телевизор?
    От euph0ria във форум Телевизори
    Отговори: 13
    Последно: 26-11-15, 19:30
  3. Избор на нов телевизор
    От kemran във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 17-12-14, 16:54
  4. Избор на телевизор до 32 in
    От fossil97 във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 11-02-14, 21:24
  5. Избор на телевизор
    От nightwish във форум Телевизори
    Отговори: 12
    Последно: 04-05-13, 21:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе