Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 45

Избор на 32'' , но с Андроид

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    26
    #16

    Отговор: Избор на 32'' , но с Андроид

    https://www.emag.bg/televizor-allvie.../pd/D3QMLYMBM/
    Такъв ползвам вече 2 година и съм доволен.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    80
    #17

    Отговор: Избор на 32'' , но с Андроид

    То хубаво, ама като не знам колко си претенциозен, как да разбера. Може да ти харесва, че е цветен. Това малко на майтап, да не се обидиш.
    Благодаря на всички участващи в темата, имам какво да напиша, но другата седмица от компа. Така или иначе имам още 2 седмици за размисъл.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    80
    #18

    Отговор: Избор на 32'' , но с Андроид

    Значи ясно е, че размера е компромисен и няма избор, общо взето препоръките бяха какво да не си купя, очевидно не е лесно да се препоръча нещо в този размер.
    Сега пък друго взех да се чудя - с това модерно дистанционно на Шаомито с 10 бутона, как ще се навигира от по-възрастен човек, уж за по-просто го направили, но ме съмнява да е така (друго си е да помниш хардуерни бутони по "маймунката" ).
    И още едно чудене, ако си подкарам софтуера на ИП-телевизията и там ще е тегаво без тъч скрийн и бутони за напред назад, EPG и т.н. Пък най ме влече към този модел.

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #19

    Отговор: Избор на 32'' , но с Андроид

    https://www.emag.bg/televizor-lg-32-...136_4846_51019 - вземай ЛГ-то и не си прави експерименти тогава, общо взето то остана май най-приличния тв в тоя размер.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #20

    Отговор: Избор на 32'' , но с Андроид

    Той иска Андроид. ЛГ е с webOS.

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #21

    Отговор: Избор на 32'' , но с Андроид

    То ясно ама или "дървен" Андроид с компромисно картина в ОЕМ "китаец" , или приличен тв с добра ОС (и съответните ограничения произлизащи от това) ...на който може да се добави външен Андроид бокс.

    Всъщност вече и забравих/разми ми се защо всъщност е толкова нужен Андроид-а ако ще е за ползване от възрасти хора и защо просто не се мине на 43" , където предлаганите модели са доста повече ... освен ако не искаме за 300лв хем да е топ, хем да е с Андроид, хем да е 32" ... , което си е "мисията невъзможна"

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #22

    Отговор: Избор на 32'' , но с Андроид

    Някаква апликация иска да инсталира.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    80
    #23

    Отговор: Избор на 32'' , но с Андроид

    Не знам защо ти се е размило, аз не съм бягал от началното си питане. Нито пък 300лв съм поставял ограничение. Компромис е ясно, че ще има, не се нервирайте, ако искам Андроид толкова много, ще преглътна някои минуси. По голям не се обсъжда, от една страна заради бюджета, от друга, ще се гледа от близо, понякога и от 1,30м.
    Това с ТВ бокса може би е някакво решение, ако може да се намери нещо работещо до 50-60 лв.
    Този пост е редактиран от evilzet; 09-08-21 в 17:32.

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #24

    Отговор: Избор на 32'' , но с Андроид

    Имах предвид, че не съм са връщал в началото да прочета пак основното питане

    Иначе от личният ми опит с тв за възрастни хора бих ти препоръчал максимално прост и с ясни менюта модел , а и размер 43" си е добре за това разстояние (аз 49" го гледам от 1,50-1,80м)... и още по-добре да имаш подобен вкъщи за спешни инструкции по телефона
    На горните у-я в голяма степен отговаряха моделите на Панасоник (лесно и ясно меню, дистанционно с големи и ясни бутони) ама май вече всичко от ниските им серии е ишлеме при турците ...

    п.п. за кое приложение ставаше въпрос, че трябва да го има тв?

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,528
    #25

    Отговор: Избор на 32'' , но с Андроид

    Дистанционното в сайта на плесио си е съвсем стандартно, кое е това модерно дистанционно.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    80
    #26

    Отговор: Избор на 32'' , но с Андроид

    Вярно, нещо съм се объркал от някой друг сайт. Иначе имат някакво с малко бутони ( https://es.gearbest.com/blog/how-to/...ser-guide-9391 )
    За мое щастие не е с този телевизор.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    80
    #27

    Отговор: Избор на 32'' , но с Андроид

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    https://www.emag.bg/televizor-lg-32-...136_4846_51019 - вземай ЛГ-то и не си прави експерименти тогава, общо взето то остана май най-приличния тв в тоя размер.
    Колкото повече седя и си мисля, толкова установявам, че само си седя.
    Явно андроид-телевизор в този размер все ще е компромисен, може би не е лошо твоето предложение за ТВ и външен плейър. Поне ЛГ-то гледам (от немай-къде) го препоръчвате като балансиран избор.
    Прегледах във форума за мултимедийните плейъри, но доста стари теми, а и скъпи модели.
    Чудя се дали подобен плейър za 50лв. ще ми свърши работа за заветното ми приложение за iptv (dashtv), https://www.emag.bg/tv-box-mxq-pro-4.../pd/D41YD2MBM/ ( като прочетох отзивите и се уплаших)
    Така, в комбинация с телевизора ще надскоча бюджетта от 500лв, но може би ще е по-гъвкаво (ако нещо не тръгне мога да сменя плеъра).
    Иначе алтернативата за мен си остава Xiaomi -то...
    Този пост е редактиран от evilzet; 11-08-21 в 17:47.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,528
    #28

    Отговор: Избор на 32'' , но с Андроид

    Защо не звъннеш на плесио и не ги питаш как е като качество това ксиоми, пък после ако не ти хареса, го връщаш. Макар че за възрастен човек надали ще има кой знае е какво значение незначителните разлики при тези твта. А с външен плеър само усложняваш нещата.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    80
    #29

    Отговор: Избор на 32'' , но с Андроид

    Честно казано, не вярвам, че ще получа обективен отговор. Като поразрових плеърите, доста плачевни коментари има за по-евтините модели. Намерих един с доста положителни ревюта, но пък 150лв.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,528
    #30

    Отговор: Избор на 32'' , но с Андроид

    На баба ми й взех една Тесла 32ка преди повече от 3г., нищо особено не е твто, но си бачка безпроблемно и жената е доволна, не виждам какво го мислиш толкова. А тук никой няма ксиоми тв, нито отзиви има в нета, че някой да каже как е като качество, може и по добро от лг да е.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на Андроид ТВ Бокс
    От diss във форум DLNA - медийни сървъри
    Отговори: 300
    Последно: 15-06-20, 21:30
  2. Отговори: 7
    Последно: 30-05-19, 11:57
  3. Избор на ТВ 4к с Андроид ?
    От topdawg във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 30-11-18, 08:46
  4. Избор на Андроид тв за Wi fi телевизия
    От nankoo във форум Телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 23-11-18, 11:49
  5. андроид таблет-съвет за избор
    От gogyto във форум Мобилни устройства
    Отговори: 2
    Последно: 26-09-12, 19:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе