Резултати от 1 до 5 от общо 5
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By gogogogov

Бавен Wi-Fi LG LB700V

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #1

    Бавен Wi-Fi LG LB700V

    Здравейте,
    Има ли някой който притежава тази антика все още?
    Да попитам дали само при мен Wi-Fi-а е трагично бавен.... измервам с телефона в помещението - стабилно - скоростта варира но под 40 мбит на телефона в най-отдалечената точка не пада,
    на телевизора плава според fast.com - мъка е като цяло този скапан WebOS - LG повече НИКОГА няма да взема, но въпроса ми е - ако някой от Вас притежава подобен или същия модел - дали може да ми каже има ли по-добра успеваемост с Wi-Fi?
    Рутера е AX20 Скоростта на нета гигабит.

    Благодаря!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #2

    Отговор: Бавен Wi-Fi LG LB700V

    Имам LG 32LB580V - модел от 2014 г. - също мн ниска скорост по WIFI, но и с LAN kabel пак е същото - различните приложения отчитат различни скорости, но някъде от 5-6 до максимум 12-15 mbps, а с телефона скростта си достига максимума от доставчика от 50 mbps.

  4. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #3

    Отговор: Бавен Wi-Fi LG LB700V

    Цитат Първоначално публикувано от morandis Виж публикацията
    Имам LG 32LB580V - модел от 2014 г. - също мн ниска скорост по WIFI, но и с LAN kabel пак е същото - различните приложения отчитат различни скорости, но някъде от 5-6 до максимум 12-15 mbps, а с телефона скростта си достига максимума от доставчика от 50 mbps.
    Ясно, аз полудях какво ли не правих....
    Иначе при Вас е важно телефона да измерва в същата честота - 2.4Ghz.

    Благодаря колега!
    Ще взима Xiaomi box докато разкарам телевизора.

    P.S Взех Xiaomi S box 4K - трябва ми колкото да му вдъхна малко живот на ТВ-а - в най-отдалечената стая на 2.4 вади 50 мбит - а през телевизора 14...... :Д

    Жив и здрав бъди!
    Този пост е редактиран от Dominator; 31-05-22 в 19:16.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    104
    #4
    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Здравейте,
    Има ли някой който притежава тази антика все още?
    Да попитам дали само при мен Wi-Fi-а е трагично бавен.... измервам с телефона в помещението - стабилно - скоростта варира но под 40 мбит на телефона в най-отдалечената точка не пада,
    на телевизора плава според fast.com - мъка е като цяло този скапан WebOS - LG повече НИКОГА няма да взема, но въпроса ми е - ако някой от Вас притежава подобен или същия модел - дали може да ми каже има ли по-добра успеваемост с Wi-Fi?
    Рутера е AX20 Скоростта на нета гигабит.

    Благодаря!
    Аз го имам същия на тест , по едно и също време и условия през LAN кабел стига до 30mbs.Филви от filmisub ги зарежда по-бавно но след това няма проблеми. За сравнение LG 55OLED C9 при същите условия до към 50mbs,като е правил и до 70 колкото е и плана на доставчика.

  6. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    432
    #5

    Отговор: Бавен Wi-Fi LG LB700V

    Цитат Първоначално публикувано от hanibal Виж публикацията
    Аз го имам същия на тест , по едно и също време и условия през LAN кабел стига до 30mbs.Филви от filmisub ги зарежда по-бавно но след това няма проблеми. За сравнение LG 55OLED C9 при същите условия до към 50mbs,като е правил и до 70 колкото е и плана на доставчика.
    На телевизорите лана е да 100 мега бита в секунда.
    berpan одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LG LB700V - DLNA
    От Dominator във форум LG телевизори
    Отговори: 11
    Последно: 24-07-15, 21:28
  2. Бавен Samsun Smart hub???
    От http във форум Samsung телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 14-06-12, 17:48
  3. Бавен Windows Home?
    От IBM4o във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 09-02-07, 15:07
  4. Бавен upload
    От Niakoi във форум Мрежи
    Отговори: 3
    Последно: 07-02-06, 21:33
  5. По-бавен ли е форума на Setcom?
    От god във форум За Форума
    Отговори: 10
    Последно: 30-06-04, 08:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе