Резултати от 1 до 7 от общо 7
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By Dedo1975

Съвети за проблемна доставка

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2015
    Мнения
    33
    #1

    Съвети за проблемна доставка

    Проблема е следния.
    На 22.11 си поръчах тв. който в последствие разбрах,че ще го имат наличен на 06.12 от "външен доставчик",викам си ще чакам не е спешен.На 20.12 звъня да разбера как се движи телевизора и каката ми каза,че нито те имат информация къде се намира и кога ще дойде нито от Фан куриер имат информация.След това получих и мейл.(качвам скрийншотове-те от тапата и не зная как ще се виждат)Еконт въобще не са чували за такава пратка за мен.
    Има ли някакъв срок в който мога да откажа пратката,но да не се водя некоректен, Примерно в Еконт ако се появи за 3-ти март и ми се обадят а аз не отида?
    Всякаква информация от ваша страна ще ми бъде от полза.Между другото в поръчката имаше един BT адаптер, който дойде самотен преди 2 седмици.
    --
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 28-12-21 в 14:06.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,539
    #2

    Отговор: Съвети за проблемна доставка

    След като не си платил ТВ-то и не ти е спешен, просто изчакай.
    Ако не искаш да чакаш и си намериш друг на добра цена, откажи поръчката, имаш пълното право, след като те бавят повече от месец.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2015
    Мнения
    33
    #3

    Отговор: Съвети за проблемна доставка

    Не съм го платил наложен платеж е.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,600
    #4

    Отговор: Съвети за проблемна доставка

    Вероятно Едигитал няма да го доставят. Този китайски телевизор го има с няколко лева по-малко. Откажете и направете друга поръчка.
    Емаг също са некоректи. Още от ноември недоставят. Отказах поръчката, но не връщат платеното вече месец. Утре отивам в банката за подаване на иск за възстановяване на сумата по картата.

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    670
    #5

    Отговор: Съвети за проблемна доставка

    Вместо да се занимаваш с глупости в банката, да им беше писал един email или да се беше обадил и досега щеше да си си получил парите.

  7. Member Аватара на Dedo1975
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    601
    #6

    Отговор: Съвети за проблемна доставка

    Цитат Първоначално публикувано от brotzki Виж публикацията
    Емаг също са некоректи. Още от ноември недоставят. Отказах поръчката, но не връщат платеното вече месец. Утре отивам в банката за подаване на иск за възстановяване на сумата по картата.
    Доста странен ми се вижда твоят казус. Сигурен ли си, че не става дума за някой търговец, който само ползва платформата на Емаг? Когато избира продукта, маркира ли "предлагани от eMAG"?
    berpan одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,600
    #7

    Отговор: Съвети за проблемна доставка

    Цитат Първоначално публикувано от berpan Виж публикацията
    Вместо да се занимаваш с глупости в банката, да им беше писал един email или да се беше обадил и досега щеше да си си получил парите.
    Два пъти им писах на ЕМАГ без резултат. Написах и че ще действам през банката , щом не ги връщат и те "Добре". Не мисля повече да ги бавя.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Dedo1975 Виж публикацията
    Сигурен ли си, че не става дума за някой търговец, който само ползва платформата на Емаг? Когато избира продукта, маркира ли "предлагани от eMAG"?
    Сигурен съм, пазарувам само от ЕМАГ. Фирмичките през портала им ги избягвам.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблемна връзка с интернет
    От vdsvicky във форум Мрежи
    Отговори: 9
    Последно: 29-11-12, 16:48
  2. Съвет за проблемна 9-ка FTYN25GX
    От BornToDrink във форум Климатици Daikin
    Отговори: 2
    Последно: 30-10-12, 23:52
  3. Доставка на стока от USA
    От diterh във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 17-01-12, 23:28
  4. Проблемна флаш памет
    От Ivan19 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 29-04-09, 21:41
  5. проблемна мисия във Vietkong
    От skills във форум ИГРИ
    Отговори: 6
    Последно: 24-07-03, 13:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе