Здравейте, купих си си стойка за стена за въпросното Sony, мислейки си, че са универсални. Монтирах я за стената, тръгнах да слагам рамената на тв и изненада- сонито е изтумбено отдолу и рамото няма как да легне и на двата отвора. Има болтове с различна дължина, но се оказа, че дори не пасват на резбата. Таааа... как се прави? Стойката, вече хваната за стената е Hama 118126/220831





