Страница 11 от 569 ПърваПърва ... 9101112132161 ... ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 8524
Like Tree2128Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #151

    Отговор: Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Ivaile Виж публикацията
    А каква е разликата м/у моделите на Самсунг Н6400 и Н6500?

    Май ми е по-лесно да сменя колата, отколкото да купя телевизор!
    Според мен несъществена, да не кажа никаква...двоен тунер, рамка и нещо дребно за което не се сещам. Виж в сайта на Самсунг. По-съществената разлика е с модела H6670.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    35
    #152

    Отговор: Избор на LCD / OLED телевизор

    Благодаря ти,pilot!
    6500 е със 100 лв. по-скъп, явно, по-добре е да взема удължена гаранция за тези пари+6400....

    Но знае ли човек? Ако някой смята, че 6500 има предимства пред 6400, нека сподели....забелязах, че има 3 антенни входа, при 6400 са 2!
    Този пост е редактиран от Ivaile; 09-04-15 в 07:41.

  4. XFX
    XFX е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    34
    #153

    Отговор: Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Ivaile Виж публикацията
    Благодаря ти,pilot!
    6500 е със 100 лв. по-скъп, явно, по-добре е да взема удължена гаранция за тези пари+6400....

    Но знае ли човек? Ако някой смята, че 6500 има предимства пред 6400, нека сподели....забелязах, че има 3 антенни входа, при 6400 са 2!
    Мисля, че 6500 има някакъв microdiming.
    Доколко е полезен в дадения модел не знам.

  5. 473
    473 е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    14
    #154

    Отговор: Избор на LCD / OLED телевизор

    В ТМ има на промоция PHILIPS 55PFK6549 за 999 лв. Цената е впечатляваща, а някой има ли наблюдения от модела.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    33
    #155

    Отговор: Избор на LCD / OLED телевизор

    Във връзка с Великденските намаления се получи оферта за Самсунг 55 инча 6410 и Панасоник 55AS640 на една и съща цена
    Доскоро победителя изглеждаше ясен ,но зачестиха оплаквания от Самсунга така ,че бих помолил за преки впечатления и съвети
    Благодаря предварително

  7. XFX
    XFX е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    34
    #156

    Отговор: Избор на LCD / OLED телевизор

    В Т-маркет сони 50w805 - 1399 лв. от 1729 лв.
    Сони 42w829 - 999 лв от 1249 лв
    815 - не са намалени и позлват -10% от цената като всички ненамалени стоки.
    За съжаление нямаше в нашия т-маркет 50w829 и неможаха да ми кажат цена, но допускам че ще е намален около 300-350 лв.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    28
    #157

    Отговор: Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от maina Виж публикацията
    Във връзка с Великденските намаления се получи оферта за Самсунг 55 инча 6410 и Панасоник 55AS640 на една и съща цена
    Доскоро победителя изглеждаше ясен ,но зачестиха оплаквания от Самсунга така ,че бих помолил за преки впечатления и съвети
    Благодаря предварително
    Всичко е до бройка. Трябва да се тества преди да се вземе и да се види матрицата за клаудинг и кървене, до колкото е възможно на онази силна светлина в магазина. За мен лично ако Самсунга след оглед е наред е за предпочитане пред Панасоника.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    19
    #158
    Здравейте! Купих онзи ден от Технополис Sony 32W705 на промоцията. Дори не знаех, че има намаления, стана случайно. В последствие, благодарение на този форум, разбрах че са ме излъгали, въпреки че независимо питах двама отделни консултанти - панелът се оказа 50 херца, а не 100, както те ме увериха... Ако не беше тая промоция, нямаше въобще да бързам, но си спомням добре предишни години как изпразваха магазина за отрицателно време и реших да не изпускам по-добрата цена. Това едно на ръка, не съм го включвал още, че го оставих в познати, ще стане след някой друг ден. Надявам се поне тези изкуствени 200 херца да внасят все пак някакво подобрение в насичането и замазването на движения...
    Има нещо конкретно, което искам да попитам, ако има хора с този модел. Разбрах, че има функция таймшифт. Още от преди се чудих, дали може телевизорът с коаксиален кабел и цифрова кабелна телевизия да прави това, което право ВивакомТВ? То ест - да си избера няколко канала, които да ми се записват поне за няколко дни назад и да мога да си връщам свободно когато си поискат. Ако този телевизор не го може това, то има ли такъв,нкойто да може да го прави? Наясно съм, че трябва външен диск или флашка с голям обем за това, интересува ме функцията. Благодаря!

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #159

    Отговор: Избор на LCD / OLED телевизор

    rusnakaa
    Може да записваш определено предаване, което си задал в настройките за запис на телевизора. Докато върви записа на дадена програма, не може да гледаш друг канал - телевизора няма двоен тунер.
    Извършване на начална настройка
    Запис с едно докосване
    Таймер за запис
    Гледане на записано съдържание
    Изтриване на записано съдържание
    Пауза на текущо гледана програма

  12. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    19
    #160
    Благодаря! А дали има телевизор, който да записва поне 3 канала постоянно? И има ли въобще 32 инчов телевизор със 100-инчов панел?

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #161

    Отговор: Избор на LCD / OLED телевизор

    rusnakaa
    Няма такъв телевизор. Има модели телевизори с двойни тунери, които позволяват да записваш един канал, докато гледаш друг (не може да записваш два едновременно - поне аз не знам да могат..).
    Предполагам имаше в предвид 32" телевизор със 100Hz панел Не - 100Hz започват от 40" нагоре.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    19
    #162

    Отговор: Избор на LCD / OLED телевизор

    Много лошо тръгнаха да лъжат хората в световен мащаб. До преди 2 години със сигурност имаше! И точно тогава спрях да ги следя, като си купих lg. Обаче никога не съм предполагал, че ще стане така. Ако могат новите модели с 25-херцов панел да ги пуснат - най-добре....

  16. Novice
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    4
    #163

    Отговор: Избор на LCD / OLED телевизор

    дравейте,
    В духът на останалите теми покрай Великденските намаления бих искал и аз да помоля за съвети и мнения. Прочетох доста теми и от тях разбрах че няма "най-добра" марка за телевизор и "най-добър" модел телевизор ами всеки си има плюсове и минуси, Разходих се в Техномаркета (в 2 даже и 1 Технополис) и си набелязах няколко телевизора, но както винаги влизам в интернет да чета "review"-та за тях иии тези ревюта са отново 50:50 , както с всяко нещо и винаги ме замисля много.


    Така, наумил съм си тази година да си купя нов телевизор и наистина намаленията които предлагат сега - макар и за малко по-стари модели (новите нямали да ги пуснат докато не разчистат старите - логично) са доста добри . Разбира се догодина същите телевизори сигурно ще са 2 пъти по евтини , но по тази логика никога няма да си купя телевизор

    Та първоначално търсих телевизор - 42 инчам , сега вече минах на 46-48,смарт , фул HD , вграден Wi fi , и колкото се може по-добре опресняване на картината, до 1300 лв. Забелязах доста прилично изглеждащи тв-та които изпълняват тези критерии.


    Ето някои модели които ми хванаха окото:

    От 48 инчовите
    1. Samsung UE48h6400
    2. Sony KDL 48W585 LED
    3. Panasonic-tx-48as640


    От предишните които ми допадаха докато бях на вълна 42 инча бяха следните - но сега мисля че колкото по-голям толкова по-голям


    1. Sony KDL - 42W706 LED
    2. LG 42LB700V
    3. Samsung 40H6500 (ето тук идва момента с предпочитам 42 . ама Самсунг не правят 42....)
    4. Panasonic - ТX-42AS650


    Та знам че всеки си има минуси. черното не било хубаво вечер, смарт на единия е по зле от другия, при мач топката остава линии (демек motion-a не е много добър) , бавно се вклчва и т.н и т.н

    От изброените кой бихте ми препоръчали или ако мислите друг модел за по-добра опция , моля споделете ми я - отворен съм за мнения
    По принцип много харесвам Сони (първите ни 2 телевизора бяха Сони ) , но тогава Сони беше институция в техниката сега като че ли са малко назад .

    Клоня най-вече към Самсунг


    Благодаря

  17. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    29
    #164

    Отговор: Избор на LCD / OLED телевизор

    Колега, Samsung UE48h6400 това ти е телевизора.
    stax и Nikolay Ivanov харесват това.

  18. Novice
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    4
    #165

    Отговор: Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Kosme Виж публикацията
    Колега, Samsung UE48h6400 това ти е телевизора.
    Благодаря. Това ми беше нужният тласък

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 569 ПърваПърва ... 9101112132161 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе