Страница 1 от 8 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 108

айде на новите скорости на ADSL

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #1

    айде на новите скорости на ADSL

    Яяяяя, тея от бТК ме изненадаха приятно с новите си тарифи:





    за повече инфо , сайта им.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    132
    #2

    Re: айде на новите скорости на ADSL

    Мдаааааааа, май пак ще преподписвам. Още повече, че вече макс е 1 година. Интересно как ще процедират с клиентите им дето имат оставащ договор повече от 1 година.

  4. Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    219
    #3

    Re: айде на новите скорости на ADSL

    БТК и с тея скорости пак си остават жалки и смешни. Все пак ще е по-добре от досегашното положение, но договорът е глупост, която отблъсква доста хора.

    БТК - За тебе е...(Б**ти Тъпата Компания)

    П.С. Постът ми няма за цел да обижда хората, които ползват БТК.

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #4

    Re: айде на новите скорости на ADSL

    Ако си от София приемам , че е така. Но за Варна , няма по-добър интернет доставчик от тях.

  6. Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    219
    #5

    Re: айде на новите скорости на ADSL

    Добре, защо във Варна не може да се получи нещо подобно на София. Какъв е проблемът? Варна е вторият по големина град заедно с Пловдив и би трябвало в тези два града интернета да е поне на второ ниво в страната по скорости. И за справка не съм от София, а от Благоевград и това със скоростите го кометирах в една тема за Мтел Хоумбокс. Ще излезе, че ние в Благоевград сме по-добре от към скорости/цени от град като Варна? Това не мога да го проумея. И не сме само ние като град, има и други малки градове, които се доближават до скоростите на софийските фирми. Ето и един малък град като Монтана има добри скорости за добри пари. http://www.net-surf.net/?page=Prices#speed

    Необяснимо е в град като Варна БТК да са най-добрите.

  7. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #6

    Re: айде на новите скорости на ADSL

    Честно казано , най-разумната причина за липсата на кадърен нет във Варна която чух е, че преноса от София до Варна е скъп заради монопола на бТК и от там цената скача. Може и да има вече във града някой който да предлага по-бърз интернет, но аз за две години съм нямал нет за около 20 минути. Така, че за мен бТК си остава добър избор.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #7

    Re: айде на новите скорости на ADSL

    има много важна клауза - гарантират 3мегабита
    старите абонати са с друг статут- предлага се засега на абонати с договор след 09.2007
    или на нови.
    Старите си чакат реда за 12 мегабита , засега са на 6

    "хубаво е да имаш вътрешен човек ,който да ти казва овреме "


    Няма по-добри от БТК - Интербилд просто ги скопиха този път.

    Най-ниската цена за телефон който да държи ADSL-a е 7 лв , но от него не е РАЗУМНО ДА СЕ ЗВЪНИ - Много скъпи разговори!!!- Само кабела в модема и толкова.

  10. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #8

    Re: айде на новите скорости на ADSL

    А 8-мбитовите като мен какво правят?

    Утре и без това ще ходя да плащам, ще се мятам на 12...

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #9

    Re: айде на новите скорости на ADSL

    ще почакаш малко - около седмица и нещо!
    ако си на бизнес 8-а цената става 75 лв ( от 109 )

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #10

    Re: айде на новите скорости на ADSL

    С надежда чакам резултати как е връзката при новите договори. За 25лв. и 3мегабита е добре ,но дано пинга е ок ,че с тоя онлайн гейминг ще си остана на 20лв./768Kb/s.

    Stanley страницата на инет доставчика ми http://www.pro-lan.net/.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #11

    Re: айде на новите скорости на ADSL

    upload го вдигат на 1мегабит както е казал @stenly
    12 мегабита по мои сметки излизат 1,5 мегабайта в секунда .
    това е много и за тази цена, май няма кой да го постигне поне във Варна.

    БТК = Благодаря за Тези Килобайти !

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    132
    #12

    Re: айде на новите скорости на ADSL

    Това със смяната на скоростите online е интересно, но пък на мен ми остава година и 7-8 месеца от договора. Ако сменя скоростта on-line ще ми остане стария договор. Ако отида до БТК и преподпиша, договора ми ще е 1 година

  16. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #13

    Re: айде на новите скорости на ADSL

    Цитат Първоначално публикувано от Carnivorous.Vulgaris
    Това със смяната на скоростите online е интересно, но пък на мен ми остава година и 7-8 месеца от договора. Ако сменя скоростта on-line ще ми остане стария договор. Ако отида до БТК и преподпиша, договора ми ще е 1 година
    това не е вярно
    като изключим факта, че юридически не е възможно и издържано, трябва да прочетеш и по-внимателно какво пише в онлайн бланката ("12 месеца")

  17. Member Аватара на sclera_bg
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    475
    #14

    Re: айде на новите скорости на ADSL

    Цитат Първоначално публикувано от Stanley
    ...Все пак ще е по-добре от досегашното положение, но договорът е глупост, която отблъсква доста хора.
    "Късно е либе за китка..." както е казал народа. Защо не го направиха преди една година? Скъсаха се да ми се обаждат по домашния телефон и да ми предлагат ADSL-а, всеки път търпеливо им обяснявах, че да, интересувам се, но тия цени и това обвързване не ми харесват - и не само на мен, защото от всичките ми приятели и познати никой не ползва БТК, а LAN-овете или кабелните оператори.

    Новите цени са много положително явление, но ми се струва че ако мениджмънта на телекома си мисли че хората ще се юрнат да си развалят договорите с доставчиците си и масово да сключват договор с тях, ще има да чакат.

    Освен това адски ме дразни (като че ли това е типично не само за БТК, и не само за България...) че само на новите абонати се свалят звезди, старите - кучета ги яли.

  18. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    476
    #15

    Re: айде на новите скорости на ADSL

    Цитат Първоначално публикувано от sclera_bg
    ако мениджмънта на телекома си мисли че хората ще се юрнат да си развалят договорите с доставчиците си и масово да сключват договор с тях, ще има да чакат.
    Всъщност точно това ще стане, особено във Варна.
    Кое ще избереш - ниска скорост, висока цена, лошо качество, кабели по дърветата (Интербилд , про-лан и сие) или 3 пъти високи (реални) скорости, ниски цени, високо качество, че и подземни кабели (БТК).
    Тоя път колкото и да не ми се ще да го кажа, услугата на БТК за Варна е без конкуренция. Даже и таксата на телефона като се сметне пак много евтино излиза. И новите договори до 12 мес. Явно БТК имат нови мениджъри дето мислят в перспектива. Лично според мен БТК се стреми към абсолютен монопол на телекомуникационният пазар. А доста фирми инвестират милиони в подземна инфраструктура в момента. Накрая като им е готова подземната оптична мрежа, може да нямат останали клиенти.
    Интербилд досега привличаха клиенти с голямото си ФТП, което при тези скорости се обезмисля.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 8 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. ЯЯКО БЕНЧОВЕ И РЕКОРДНИ СКОРОСТИ
    От cvb във форум Овърклок
    Отговори: 2
    Последно: 01-02-12, 06:15
  2. Нови, по-атрактивни скорости от bTK ADSL!
    От stenly във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 27
    Последно: 25-07-07, 14:56
  3. За любителите на високите скорости!
    От BerkStock във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 25-01-06, 22:38
  4. LAN Скорости
    От ckk_7 във форум Мрежи
    Отговори: 7
    Последно: 06-03-05, 21:08
  5. ADSL - цени,скорости и срокове
    От Lupus във форум Технологии
    Отговори: 70
    Последно: 07-02-05, 12:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе