Резултати от 1 до 4 от общо 4

Въпрос за IPTV

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    19
    #1

    Въпрос за IPTV

    Здравейте, от една фирма ми предложиха IPTV+Internet. Аз обаче никога не съм ползвам IPTV и нямам никаква представа що е то? Интересува ме дали тази телевизия може пълноценно да замени обикновената цифрова, ще ми насича ли когато ползвам интернет. Предлагат я с приемник MAG 200, дали ще бави много при превключване на каналите и т.н. Предварително благодаря на отговорилите.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #2

    Re:Въпрос за IPTV

    Ако не кажеш коя е фирмата и кои града, може да се говори само теоритично...
    На въпросите ти, може да отговори само някои които е ползвал точна този услуга на тази фима...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    19
    #3

    Re:Въпрос за IPTV

    Града Пазарджик, фирмата COMNET

  5. Novice
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    5
    #4

    Отговор: Въпрос за IPTV

    Цитат Първоначално публикувано от antoo Виж публикацията
    Здравейте, от една фирма ми предложиха IPTV+Internet. Аз обаче никога не съм ползвам IPTV и нямам никаква представа що е то? Интересува ме дали тази телевизия може пълноценно да замени обикновената цифрова, ще ми насича ли когато ползвам интернет. Предлагат я с приемник MAG 200, дали ще бави много при превключване на каналите и т.н. Предварително благодаря на отговорилите.
    Здравей, IPTV-то по принцип няма коренна разлика от цифровата, все телевизия си гледаш с малко по добро качество от сателитната + някои допълнителни функции. За конкретната фирма не мога да ти дам информация но по принцип телевизията се прави с приоритет и ако гледаш тв и използваш интернет, би трябвало нета ти да стане малко по бавен, но телевизията да работи без да сече.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Samsung 40H6400 IPTV
    От yavoor във форум Samsung телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 04-06-14, 16:30
  2. Vivacom IPTV или Traffic Broadband Communications IPTV (TBCHD) ?
    От sevastaki във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 2
    Последно: 02-05-14, 16:23
  3. Най-много HD... Виваком IPTV или Blizoo
    От azsamsancho във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 16
    Последно: 22-10-12, 17:34
  4. iptv от Виваком
    От vortex1587 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 61
    Последно: 13-10-12, 01:45
  5. Кое е по-доброто решение - IPTV или DTV?
    От euzebio във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 3
    Последно: 16-01-11, 22:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе