Страница 1 от 5 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 62
Like Tree1Одобрявам

iptv от Виваком

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    19
    #1

    iptv от Виваком

    Колеги решил съм да сменям телекабела,че нещо ми дигат нервите от известно време.Спрял съм се на iptv от Виваком.В момента имат една много приятна промоция.Въпроса ми е някой ползвал ли е такава телевизия да даде мнение какво е качеството има ли някви насичания и прочие.Оборудването през което предоставят телевизията е това VIVACOM TV съм клиент на виваком до сега и ще ползвам само тв без нет незнам дали до нашия блок има оптика или не.Интересува ме някой с преки впечатления най вече зацикля ли тв-то влачи ли картина и звук и прочие.В сравнение с цифровата кабелна тв как е.Дано се включи някой с преки впечатления.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #2

    Отговор: iptv от Виваком

    Проучи много внимателно дали ще си по оптика, че в противен случай има да си късаш нервите.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #3

    Отговор: iptv от Виваком

    Ползвам такава от месеци. Доволен съм, не виждам от какво мога да се оплача - картината е супер, а услугата е фрашкана с всякакви екстри. Е, ако чакаш STB-то да възпоизведе .mkv от флашка - чакай си, това не е приоритет за услугата.
    На ТВ с кинескоп 16:9(!) съм слагал STB-то на Vivacom и на друг национален кабелен оператор (но не е с безкрайна буква в логото си), всяко на отделен АV вход, настроени на един и същ канал. Pазлика има, определено е в полза на Vivacom. Компресията е MPEG-4, което при качествен източник (т.е. не е upscaled) и използваната честотна лента позволява да се видят и мъхчетата по бузите на изпълнителките - iConcert HD канал, гледан на Dell U2311H (с IPS матрица е) чрез HDMI свързаност, разбира се. Същата по качество картина съм гледал и от .ts рипове на blu-ray дискове!
    Всъщност във всеки от магазините им има такава ТВ - вземи бялото дистанционно и си намери канал с качествена картина, погледай си колкото ти се иска - няма как да ти забранят...
    По отношение категоричното "в противен случай има да си късаш нервите" на deian мога да кажа, че мнението е като задника - всеки си го има! Не съм на оптика, но съм на хубав кабел. Ако имаш действащ ADSL, лесно можеш да разбереш от самия модем дали ще имаш грижи (замръзване на картината, напр.), от статистиката на самия модем. Има ли грешки, чакай оптика.

    Друго?

  5. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #4

    Отговор: iptv от Виваком

    А като канали какво предлагат?
    Отдавна на очаквам с Виваком да ударя киоравото (или някаква ПРИЯТНА ЗА МЕН) промоция.
    Промоциите са 3-6 месеца след което плащаш като поп година, две...

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    19
    #5

    Отговор: iptv от Виваком

    Колега emos мерси а инфото.Нямам нищо общо с виваком до момента.Така че няма как да пробвам каквото и да било затова търся инфо от хора който ползват услугата.Мисля да се възползвам от тази промоция Extra, Оферти и цени .Гореспоменато за такава свързаност ли се однася?

  7. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #6

    Отговор: iptv от Виваком


  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    97
    #7

    Отговор: iptv от Виваком

    @vortex1587
    Поне кажи къде се намираш та хората да могат бързо да ти дадат съвет. Общо взето ако не си на оптика бягай далеч.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #8

    Отговор: iptv от Виваком

    Цитат Първоначално публикувано от vortex1587 Виж публикацията
    ...Гореспоменато за такава свързаност ли се отнася?
    Написал съм: "Не съм на оптика, но съм на хубав кабел."

  11. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #9

    Отговор: iptv от Виваком

    Цитат Първоначално публикувано от emos Виж публикацията
    Написал съм: "Не съм на оптика, но съм на хубав кабел."
    Какво значи хубав кабел? Телефонен ли

    Разгледах офертата. На пръв поглед не се вижда нищо особенно, даже и каналите са хубави, обаче слабите страни които видях - за да ползваш услугата трябва да имаш оптичен интернет от виваком. Като сложиш 30 лв нет + 13 цифрова телевизия и 2 години договор, просто не виждам "приятната промоция". Всеки оператор за тези пари ще ми направи "приятна промоция"...

  12. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #10

    Отговор: iptv от Виваком

    Абе човек , ти трябва да си вътре във централата за да ползваш това .
    Не ползваш АДСЛ , кой ти каза че е хубав кабел , на цвят ли ? ако имаше АДСЛ можеха да ти измерят скоростта и ако се връзваш на 20 мегабита е добре ама това е възможно във централата и на не повече от 500 м :D Щом нямаш оптика до блока , по добре провери за друга оферта .

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    19
    #11

    Отговор: iptv от Виваком

    Някой уточнения от моя страна.Първо от Пазарджик съм което до колкото разбрах значи да забравя за оптика от виваком.Второ ще гледам на 21 инчов самсунг от старите незнам как се водеха тия с кинескопа не на lcd или прочие.Колкото до последния пост промоцията е приятна понеже се плаща само по 12.8 никакви 30+12.Срока на договора е за 1 или 2 години ти си избираш.Цената от 12.8 е за целия период не само за 3 или 6 месеца.Но това са подробности който не ме въълнуват защото съм ги прочел и съм на ясно.Единствено ме интересува и то много смешно понеже днеска ми е краен срок да си прекъсна договора с предишния оператор.Качеството на картина и звук и най вече имали опастнот да влачи цикли прекъсва и прочие като в това клипче макарче пича в клипчето е с антена от виваком а не на iptv VIVACOM TV - Bulgaria - YouTube .И пак последно да почертая ще ползвам само тв от виваком не и интернет и тв.Интернет съм към друга фирма и няма д аима нищо общо с тв-то.Поздрави

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #12

    Отговор: iptv от Виваком

    Цитат Първоначално публикувано от vortex1587 Виж публикацията
    Някой уточнения от моя страна.Първо от Пазарджик съм което до колкото разбрах значи да забравя за оптика от виваком.Второ ще гледам на 21 инчов самсунг от старите незнам как се водеха тия с кинескопа не на lcd или прочие.Колкото до последния пост промоцията е приятна понеже се плаща само по 12.8 никакви 30+12.Срока на договора е за 1 или 2 години ти си избираш.Цената от 12.8 е за целия период не само за 3 или 6 месеца.Но това са подробности който не ме въълнуват защото съм ги прочел и съм на ясно.Единствено ме интересува и то много смешно понеже днеска ми е краен срок да си прекъсна договора с предишния оператор.Качеството на картина и звук и най вече имали опастнот да влачи цикли прекъсва и прочие като в това клипче макарче пича в клипчето е с антена от виваком а не на iptv VIVACOM TV - Bulgaria - YouTube .И пак последно да почертая ще ползвам само тв от виваком не и интернет и тв.Интернет съм към друга фирма и няма д аима нищо общо с тв-то.Поздрави
    На 21" CRT Самсунг изобщо не ти трябва тази телезивия
    Това е IPTV - телевизия по интернет. И БТК със сигурност няма да ти пуснат БЕЗПЛАТЕН ИНТЕРНЕТ за да за да си гледаш телевизията...
    Сега видях, че ползваш друг нет. Интересно ми е БТК да ти пуснат услугата по мрежата на друг доставчик... Ама знае ли човек...
    В крайна сметка, така винаги може да кажат, проблема не е при нас, ако нещо не е наред

  16. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #13

    Отговор: iptv от Виваком

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark Виж публикацията
    И БТК със сигурност няма да ти пуснат БЕЗПЛАТЕН ИНТЕРНЕТ за да за да си гледаш телевизията...
    .... Интересно ми е БТК да ти пуснат услугата по мрежата на друг доставчик... Ама знае ли човек...
    В крайна сметка, така винаги може да кажат, проблема не е при нас, ако нещо не е наред
    Не си спомням кой от форума беше написал в подписа си, че постове след 22ч да не се вземат насериозно. Че да си сложиш и ти такъв подпис, но с коригиран час - тъй като гледам 12 ще е добре.
    Вече сериозно - то бива да пишеш глупости, но на тези направо се зачудих - това тенденциозно ли е или просто не знаеш за какво друго да си чешеш клавиатурата?!?

  17. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #14

    Отговор: iptv от Виваком

    Близо ли си до централата ? - 6 мегабита трябва да ти поддържа линията до вас щом си само за тв - не знам има ли такива оферти изобщо само IPTV без нет трябва да ползваш чифт + модем , ама и на тоя телевизор от който и да е оператор да пуснеш - всичко ще е добро - на твое място бих си пуснал булсат и си гледам кефа .

  18. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    варна
    Мнения
    36
    #15

    Отговор: iptv от Виваком

    Здравейте някой да е чувал за промоция на виваком фибър нет +иптв30-за 24,90лв като към тази промоция ти подаряват LDC NEO 19" като тя била регионална -аз съм от Варна. В договора не пише нищо за подарък телевизор , а за нея няма инфо нито в брошура нито в старницата на виваком. Казаха че след като доидат и го инсталират тогава отивам в магазина им с протокола от инсталацията и тогава получавам телевизора. Промоцията я има от началото на лятото, затова си мисля че ако има някой който е минал на нея или ечувал нещо да сподели. Защото ми мирише на голяма измама тук!! Помагайте до 01.10.12 да се отказвам докато нее късно..

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 5 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Samsung 40H6400 IPTV
    От yavoor във форум Samsung телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 04-06-14, 16:30
  2. Vivacom IPTV или Traffic Broadband Communications IPTV (TBCHD) ?
    От sevastaki във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 2
    Последно: 02-05-14, 16:23
  3. Отговори: 7
    Последно: 22-12-13, 21:14
  4. Въпрос за IPTV
    От antoo във форум Технологии
    Отговори: 3
    Последно: 14-01-13, 15:58
  5. Най-много HD... Виваком IPTV или Blizoo
    От azsamsancho във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 16
    Последно: 22-10-12, 17:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе