Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 41 от общо 41

Евтини subwoofer-и на Pioneer

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #31

    Re:Евтини subwoofer-и на Pioneer

    Не виждам лошо, муцки - то всичко от пост 15 някъде насам си е спам, включително и вашите. Ако бюджета му позволява, нека си вземе и останалите от комплекта CERWIN VEGA. Ще осъществи както сам казва детската си мечта, а и утре по-лесно се продават така като комплект Стореното с фронталните и риърите си е сторено щом му харесват и го задоволяват и не мисля, че съб-а ще промени коренно и значимо звученето дори и от 2000 лв да е. Ve-8 - 32Hz, VE-28SX - 35Hz но това не значи, че суб-а ще се загуби в фронталните. Хайде дружно да си препрочетем как е устроена една 5.1 система, какво беше Low frequency effect, LFE Crossover, bass management и другите свързани процеси и понятия.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    699
    #32

    Re:Евтини subwoofer-и на Pioneer

    Снощи гледах "U-571" с DTS HD MA и останах напълно доволен от нивото на баса на S-W160 при множеството експлозии на дълбочинни бомби по време на филма.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #33

    Re:Евтини subwoofer-и на Pioneer

    Много хора са напълно доволни и от вградените в телевизорите говорители и без DTS HD MA.
    Интересно щеше да сравниш със/без събуфер на нивото на системата ти.


  5. Moderator
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    699
    #34

    Re:Евтини subwoofer-и на Pioneer

    @CrossBlade
    Пробвал съм без SW - разликата е чувствителна. Но колоните ми така или иначе не са кой знае какви.
    Например в началото на "Harry Potter and the half blood prince"(Dolby TrueHD) има едни далечни тътени от буря - с включен SW се усещат физически и някак много по-"плътно" или "масивно"(не знам как да се изразя), докато без SW просто ги чуваш, и определно усещането не е толкова реалистично.
    Но пак повтарям - това е моето мнение на лаик, който няма с какво да сравнява.

    PS. Какво имаш предвид под "на нивото на системата ти"? Мисля си, че този SW си е точно на нивото й - допълва малките OT(Pioneer S-ST-70), които ползвам и ниския клас AVR(Pioneer VSX-819).

  6. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #35

    Re:Евтини subwoofer-и на Pioneer

    Далечен тътен от гръмотевици обикновенно само се чува,не се усеща т.е усещането всичко ниско което чуваш да го и усещаш не е реалистично.Поне така си мисля.Брат ми има същи субуфер и си е предоволен,но аз примерно не бих бил.

  7. Moderator
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    699
    #36

    Re:Евтини subwoofer-и на Pioneer

    @Vanquished
    Хммм...много ниски честоти се по-скоро се "усещат" отколкото чуват, поне така сочи науката и всекидневната практика. Това което е факт за мен, е че SW ми слиза по-ниско от колоните, което всъщност е и целта на занятието. Колко по-добър ще някой по-скъп SW не мога да кажа, защото нямам, но смело мога да кажа, че присъствието на този чувствително подобрява възприемането и удоволствието при гледане на филми.

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #37

    Re:Евтини subwoofer-и на Pioneer

    То е ясно,че ще слиза субчето под Pioneer S-ST-70...важното е ти да си доволен.Относно ниските честоти - SW едва ли стига под границата на чуваемост - при посочени 30хц долна граница...

  10. Moderator
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    699
    #38

    Re:Евтини subwoofer-и на Pioneer

    @Vanquished
    За сега съм...
    Но апетитът идва с яденето! ;-)

  11. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #39

    Re:Евтини subwoofer-и на Pioneer

    Съмнявам се да пада до 30 херца този субуфер.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #40

    Re:Евтини subwoofer-и на Pioneer

    Здрасти Златко, извинявай, помислих че това са колони и си доволен БЕЗ съб.

    Приятно гледане на филми!

  13. Moderator
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    699
    #41

    Re:Евтини subwoofer-и на Pioneer

    @CrossBlade
    Благодаря! ;-)
    Ами то темата много се разми, хората забравиха, че говорим за евтините subwoofer-и на Pionner....

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Сервиз за subwoofer
    От snaily във форум Аудиотехника
    Отговори: 1
    Последно: 10-01-15, 15:25
  2. Продавам subwoofer
    От Mugala във форум Приключили продажби
    Отговори: 9
    Последно: 02-06-11, 20:05
  3. Отговори: 0
    Последно: 19-01-10, 14:46
  4. Subwoofer Thunder
    От no_connection във форум Тонколони
    Отговори: 7
    Последно: 28-01-07, 01:15
  5. SUBWOOFER KODA
    От Emoo във форум Тонколони
    Отговори: 14
    Последно: 07-12-06, 13:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе