Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 37

Тонколони за ресивър DENON 2310

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #16

    Re:Тонколони за ресивър DENON 2310

    ще чакаме с нетарпение ревюто

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    598
    #17

    Re:Тонколони за ресивър DENON 2310

    Попитах ,защото бюджетът при покупка ,винаги е нещо важно,да не кажа едно от най-важните неща.1000лв. е добър бюджет за такъв ресивър.С него може да се вземе нещо ново,нещо не много старо /напр. MONITOR AUDIO SILVER 6 http://www.impulse.bg/dalavera/a/291...ver-6-kolonite / или нещо от старите и качествени неща/да не посочвам/.
    Все пак виж второто предложение,попада в твоя бюджет и е по-висок клас от първоначалната ти насока.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    13
    #18

    Re:Тонколони за ресивър DENON 2310

    Цитат Първоначално публикувано от n8852
    Попитах ,защото бюджетът при покупка ,винаги е нещо важно,да не кажа едно от най-важните неща.1000лв. е добър бюджет за такъв ресивър.С него може да се вземе нещо ново,нещо не много старо /напр. MONITOR AUDIO SILVER 6 http://www.impulse.bg/dalavera/a/291...ver-6-kolonite / или нещо от старите и качествени неща/да не посочвам/.
    Все пак виж второто предложение,попада в твоя бюджет и е по-висок клас от първоначалната ти насока.
    Благодаря за предложението, вече ме бяха насочили към силвър серията, но нали писах, че не мога да взема по-широк модел колона, затова съм принуден да се задоволя с BR 5, който е широк 16.5 см. Алтернативата беше DALI Ikon 5, които са 15 см широки, но последно се спрях на Монитор аудио и за да приключим с предложенията да кажа, че вече съм ги предплатил, очаквам доставка на ресивъра и накуп ще взема всичко,надявам се да е скоро!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    13
    #19

    Re:Тонколони за ресивър DENON 2310

    Ето че дойде време да се похваля с новата придобивка! От снощи си имам инсталиран ресивъра Denon 2310, като в последния момент смених първоначално избраните за фронт тонколони Monitor Audio BR 5 с тези от silver серията Monitor Audio RX 6 ! Просто колоните са без стойката засега, заради пространствения проблем, но иначе съм много доволен от всичко, звук и картина! Най-после реално мога да оценя качеството на концерт, записан на блу рей !

    Благодаря на всички, помогнали със съвет и специално на Evlampio !

  6. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #20

    Re:Тонколони за ресивър DENON 2310

    Добра размяна на колоните.Честито.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #21

    Re:Тонколони за ресивър DENON 2310

    кажи нещо повече за колоните че мисля моите да ги махам и да взема нещо по качествено.цената им каква е от каде ги взе как свирят среди,бас,високи?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    13
    #22

    Re:Тонколони за ресивър DENON 2310

    Цитат Първоначално публикувано от Vanquished
    Добра размяна на колоните.Честито.
    Благодаря!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    13
    #23

    Re:Тонколони за ресивър DENON 2310

    Цитат Първоначално публикувано от venci79
    кажи нещо повече за колоните че мисля моите да ги махам и да взема нещо по качествено.цената им каква е от каде ги взе как свирят среди,бас,високи?
    Ами... как да кажа, знаеш, че всичко е индивидуално, трябва да ги чуеш и сам да прецениш! Според мен колоните са чудесни, но са малко по-скъпички от това, което мислех първоначално да заделя за фронт... Все пак качеството си струва пари, а цената им е 1700 лв за чифт. Купих ги от DENON центъра, който се намира в София на ул."Г. С. Раковски". Според всички ревюта, които съм чел за тях в наши и чужди форуми напълно си заслужават парите! Иначе според мен по отношение на звученето имат всичко, добре балансирано, ниски, средни и високи, нищо не се натрапва и не дразни, звучат много приятно, динамично и изчистено. Изобщо много съм доволен, особено предвид това, че тепърва ще се разсвирват!

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #24

    Re:Тонколони за ресивър DENON 2310

    сега са в разработка така ли аз мислех че само при колите е така.добре а за тези пари JBL не е ли по добре?

  12. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    247
    #25

    Re:Тонколони за ресивър DENON 2310

    JBL не е добре за никакви пари

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #26

    Re:Тонколони за ресивър DENON 2310

    е как нали всички казват че са N:1 и повечето дискотеки са с JBL и кината арена са с JBL.не знам ти по принцип за аудиото съм останaл с впечатление че си разбираш доста.на това много ме озадачава за JBL.просто не мога да повярвам честно то казвам.

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #27

    Re:Тонколони за ресивър DENON 2310

    В профи озвучаването може и да минава номера на JBL,но не и в домашното аудио.

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #28

    Re:Тонколони за ресивър DENON 2310

    е не вярвам в профи озвучаването да са лидери а в домашните да са трагични.нещо не се връзват нещата.поне трябва да са близко до лидерите.

  17. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #29

    Re:Тонколони за ресивър DENON 2310

    Отиди,слушай и си вземи.Това,че някой ги смятат за калпави,не означава ,че за теб ще са такива.

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #30

    Re:Тонколони за ресивър DENON 2310

    Vanquished какво смятам аз не е от значение щото не разбирам.просто нямат никаква логика тези неща за JBL.хем са първенци в про озвучаването пък в HOME озвучаването хич не стават.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продавам ресийвър Denon 2310
    От pnikolov във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 10-01-12, 11:52
  2. Продавам 7.1 ресивър DENON AVR-1508 - 330 лв.
    От momchi007 във форум Приключили продажби
    Отговори: 13
    Последно: 27-12-11, 09:44
  3. Купувам ресивър Denon AVR-3805
    От vessk0 във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 07-03-11, 19:15
  4. Продавам AV Receiver DENON AVR 2310
    От MMDDMM във форум Приключили продажби
    Отговори: 3
    Последно: 06-01-11, 23:15
  5. Marantz SR5004 vs Yamaha RX V1065 B vs Denon AVR-2310
    От Bojidar_Iliev във форум Аудиотехника
    Отговори: 110
    Последно: 08-01-10, 11:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе