Резултати от 1 до 6 от общо 6

субуфер

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    70
    #1

    субуфер

    здравейте.имам следния проблем с активен субуфер елит/незнам кой модел е/.свързал съм го към sony str-de675 през aux.кабела ми е дълъг около 7 метра и като пусна сигнал има едно много неприатно бръмчене/смущение/ от буфера което е постоянно.пробвах с много кабели и пак така,единнствено с по къс кабел май го няма проблема но разположението ми е такова че няма как да се намали това разтояние.като с някой от кабелите когато пробвах се чуваше леко радио от буфера.но сега с последния направо е непоносимо с това бръмчене.ако някой има решение на този проблем нека сподели.благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Member Аватара на peterstamov
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    676
    #2

    Re:субуфер

    Вероятно си чувал израза - "всичката техника в един разклонител"
    При мен също имаше описаното от теб бучене. Включи ги в един разклонител. Ако е далече от същия разклонител дето е вкл Сонито включи в него дълъг и до буфера. Ако разбра какво написах!
    И от кабела за звук се получава брум ако не е качествен, но в повечето случаи е от различните контакти!
    Контактите трябва да са занулени!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    70
    #3

    Re:субуфер

    преди малко ми казаха в техномаркет че е от кабела и ми трябва кабел за микрофон,но ще пробвам с разклонитела и ако е от него ще натдам някой метър.само да пробвам

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    70
    #4

    Re:субуфер

    няма ефект от включването в един разклонител,но от по къс/2м/кабел няма никакво бръмчене.ще трябва да търся по хубав кабел на 7 м.

  6. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #5

    Re:субуфер

    трябва ти задължително качествен кабел, гледай също кабелът да не се оплита с други такива.
    Това дето са ти казали е глупаво, микрофонният кабел е с 3 жици, като стерео кабел, тъй, като става въпрос, за XLR, наистина е добре екраниран, но не виждам смисълът да бъде ползван за събуфър.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    70
    #6

    Re:субуфер

    даже от техномаркет ми предложиха един такъв но 5 метра.може ли някакъв линк за покупка на такъв кабел но да е 7 метра.аз съм от Петрич и тук трудно се намират такива кабели,ще трябва да се поръчва от онлайн магазин но пак оставя въпроса с бръмченето тъй като при подобна поръчка няма да мога да го изпробвам.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Връзване на субуфер
    От smarkoff във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 3
    Последно: 16-12-12, 19:01
  2. Питане за втори субуфер !
    От TOSHIBARV733G във форум Тонколони
    Отговори: 15
    Последно: 04-08-11, 10:34
  3. Пасивен субуфер
    От darin99 във форум Тонколони
    Отговори: 15
    Последно: 23-12-09, 00:09
  4. Избор на субуфер
    От ste1 във форум Тонколони
    Отговори: 1
    Последно: 22-02-09, 00:57
  5. субуфер към домашно кино
    От joton във форум Тонколони
    Отговори: 4
    Последно: 29-10-07, 20:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе