Резултати от 1 до 5 от общо 5

Помощ за СУБУФЕР JAMO?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    69
    #1

    Помощ за СУБУФЕР JAMO?

    Здравейте реших да си сменям СУБУФЕРА с някои от моделите на JAMO,ето на кои съм се спрял! http://www.technomarket.bg/products/...-sub-250-black или http://www.technomarket.bg/products/...-sub-300-black и защо този е по скъп? http://www.technomarket.bg/products/...o-e-6sub-black моля за помощ на кои модел да се спра с колони JAMO S-606 съм!

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #2

    Re:Помощ за СУБУФЕР JAMO?

    JAMO E-6SUB BLACK - 40'' (102 СМ.) ГОВОРИТЕЛ ,тези в Техното са луди . Какъв е сегашният ти суб ,че ще го сменяш с някой от тези ?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    69
    #3

    Re:Помощ за СУБУФЕР JAMO?

    В момента съм с YAMAHA YST-SW216B но на колоните JAMO S-606 почти не се чува само при филми.Този суб в момента ми е 100 вата а тези JAMO ги дават над 250 мисля че ще се отличава от колоните!

  5. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #4

    Re:Помощ за СУБУФЕР JAMO?

    Пробвай първо да му смениш местоположението ,експериментирай на всяко едно възможно място ,как се чува .

  6. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #5

    Re:Помощ за СУБУФЕР JAMO?

    Jamo твърдят, във форума си на руския си сайт, че суб-а за този комплект е JAMO SUB-650.
    Но като бивш собственик на S606 комплекта, ще ти кажа че няма смисъл от това да купуваш Jamo продукт в този момент. Сигурно в бъдеще ще сменяваш колоните и бих ти препоръчал следното:
    1. Събери пари и си купи по скъп суб, примерно -Velodyn Impact 10 или новия им EQ 12, ходи и чуй също Dali Icon sub, има в момента добра промоция и на Epos sub /питай lazarus18/.
    2. Съветът на Vanquished е най-логичниото, което трябва да направиш сега. Запази си този суб, до като нямаш пари за новия, като му смениш мястото. Оптималното място ще намериш като сложиш суб-а на мястото, на което седиш сега и пазиш из стаята. Където го чуваш "най-ниско" звука, там е мястото на твоя суб Разбира се често е трудно той да седи там ....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 11
    Последно: 10-12-13, 09:38
  2. Помощ за настройка на JAMO sub 300 СУБУФЕР
    От toto_vd във форум Аудиотехника
    Отговори: 4
    Последно: 09-04-13, 22:27
  3. Помощ за избор на активен субуфер
    От AccurseD във форум Аудиотехника
    Отговори: 7
    Последно: 06-02-13, 20:06
  4. Продавам Субуфер JAMO и съраунд колони Yamaha
    От Mihailov във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 13-02-12, 15:56
  5. Помощ за Избор на субуфер за домашно кино!!!
    От toto_vd във форум Тонколони
    Отговори: 0
    Последно: 15-10-11, 11:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе