Резултати от 1 до 10 от общо 10

От къде да си купя смукателен вентилатор?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    23
    #1

    От къде да си купя смукателен вентилатор?

    Здравейте,моля ако някой има информация за фирми занимаващи се с такива вентилатори,да ми изпрати някакъв адрес,благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    Re:Смукателен вентилатор

    Питай във фирмите занимаващи се с вентилация. Примерно Атаро. Предполагам за вентилазия ти трябва. Друг път пиши и за кой град става дума. Може да получиш и по конкретен отговор.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #3

    Re:Смукателен вентилатор

    Освен Атаро- и Тангра,имат собствено производство и са с добри цени.Еър Трейд Център също имат огромна гама.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #4

    Re:Смукателен вентилатор

    Атаро като цяла са малко прехвалени а съм ходил и след техните гъзове.Ако търсиш бюджетно решение отиди в ATC(Еър Трейд Център) Ако търсиш качество в Тангра, може и Натали-клима.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    23
    #5

    Re:Смукателен вентилатор

    Благодаря на отзовалите се,всъщност вентилатора ми трябва за комина.От Варна съм и тук не откривам фирма която да се ангажира с продажба,монтаж ше върши ли работа такъв вентилатор,каква мощност и тн.За това става въпрос.Ако можете помагайте!

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #6

    Re:Смукателен вентилатор

    С комина нешата са по сложни. Там темепратурите са високи, има сажди и т.н. Във Варна спокойно можеш да си скожиш шапка на комина, която се върти от вятъра. Знаеш, че почти винаги има вятър. Кажи по точно какво ще правиш. Имам познати във Варна който мога да свършат работата.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    23
    #7

    Re:Смукателен вентилатор

    Прочети темата Проблем с комина от там най-добре ще ти стане ясно какъв ми е основния проблем.благодаря за вниманието! На стр.2 е .

  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #8

    Re:Смукателен вентилатор

    Разбрах. Искаш димен вентилатор. Разбрах, че основния проблем е, че комина нещо не е проектиран или си вързал камита си в отдушник, а не комин за печеки на твърдо гориво. Димните вентилатори трявба да се чистят и не съм чул в домашн условия да се ползват. При теб коефициента на излилък на въздух е много голям и ще има голямо отделяне на сажди. Работното колело на вентилатора ще се дебалансира следва повреда на лагерите. АКо си си намерил от къде да си купиш демен вентилатор и търсиш само монтаж може да се уреди нещо. Пък полсе ти трябвяа да си го поддържаш и чистиш.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    23
    #9

    Re:Смукателен вентилатор

    Най-странното за мене е че когато температурата е около 0 градоса печката си гори нормално,но стопли ли се малко и се почва.За това първо мислех да надзидам и да сложа от въртящите шапки,но като няма кой да ти обясни кое как.Вече се омотах ще видя какво ще правя.

  12. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #10

    Re:Смукателен вентилатор

    Няма нищо странно да смучи комина повече при по-ниска външна температура. Колкото е по-ниска толкова по добре ще бъде. Какво иам да ти се обяснява за въртящата шапка. Просто я слагаш. Е, първо се купува от магазина. Рабира се викаш майстор да ти я сложи. Ням ти да се катериш по покривите.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Къде да поставя вентилатор?
    От johny01 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 14
    Последно: 03-05-13, 12:09
  2. Вентилатор за лаптоп - от къде?
    От glowndark във форум Мобилни устройства
    Отговори: 1
    Последно: 10-01-12, 21:07
  3. От къде мога да си купя: Terayon WAX WX-54G ?
    От Sad Reader във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 29-08-07, 12:06
  4. От къде мога да си купя AVAST
    От ManiMani във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 28-12-05, 19:25
  5. От къде да си купя ATi TV Wonder?
    От VessmaN във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 02-11-03, 09:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе