Резултати от 1 до 6 от общо 6

Вашето мнение за Philips PFL374007H

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    50
    #1

    Вашето мнение за Philips PFL374007H

    Здравейте!
    Спрели сме се на този модел телевизор Philips PFL374007H http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IPS-37PFL4007H, тъй като е най-оптимален от към цена и екстри. Не държим на 3D, а повече на възможността да се ползва интернет.
    Единственото нещо от което се притеснявам и единият от въпросите ми е, дали тези 200 Hz, от които предполагам 100 са реални, дали ще са достатъчни за да няма размазване на картината при бързи движения?
    И другият въпрос - какво е най-подходящо да си запиша на флашката за тест, за да отида до магазина и да поискам да ми пуснат записа и да видя дали ще има размазване - футболен мач, формула или др. и в какъв формат?
    Благодаря за вниманието!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,431
    #2

    Отговор: Вашето мнение за Philips PFL374007H

    Цитат Първоначално публикувано от mi6letata Виж публикацията
    Здравейте!
    Спрели сме се на този модел телевизор Philips PFL374007H http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IPS-37PFL4007H, тъй като е най-оптимален от към цена и екстри. Не държим на 3D, а повече на възможността да се ползва интернет.
    Единственото нещо от което се притеснявам и единият от въпросите ми е, дали тези 200 Hz, от които предполагам 100 са реални, дали ще са достатъчни за да няма размазване на картината при бързи движения?
    И другият въпрос - какво е най-подходящо да си запиша на флашката за тест, за да отида до магазина и да поискам да ми пуснат записа и да видя дали ще има размазване - футболен мач, формула или др. и в какъв формат?
    Благодаря за вниманието!
    Модела е 50 херца и ще има размазмане при бързите сцени.

    https://forum.setcombg.com/dlna-%D0%...%B2%D0%B5.html

  4. Banned
    Тук е от
    Feb 2003
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    223
    #3

    Отговор: Вашето мнение за Philips PFL374007H

    Сносен Филипс започва поне с 5. Philips PFL374007H.
    Самс. 6100 без конкуренция.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    50
    #4

    Отговор: Вашето мнение за Philips PFL374007H

    Мдаммм, ясно .... и сега какво и накъде ... ?Направо вече се виждам в чудо с избора.
    Препоръчайте ми сносен 37" телевизор, нито по-малък, нито по-голям, тъй като 32" е прекалено малък, а над 37" няма да се събере на предвиденото място.

    За това LG какво ще кажете - LG 37LM620S :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria , тези 200 и 400 Hz, колко всъщност са реалните? А 2 ms време за реакция, има ли връзка със размазването за което се притеснявам, т.е. струва ми се много добро?
    Този пост е редактиран от mi6letata; 18-12-12 в 17:10.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,431
    #5

    Отговор: Вашето мнение за Philips PFL374007H

    Цитат Първоначално публикувано от mi6letata Виж публикацията
    Мдаммм, ясно .... и сега какво и накъде ... ?Направо вече се виждам в чудо с избора.
    Препоръчайте ми сносен 37" телевизор, нито по-малък, нито по-голям, тъй като 32" е прекалено малък, а над 37" няма да се събере на предвиденото място.

    За това LG какво ще кажете - LG 37LM620S :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria , тези 200 и 400 Hz, колко всъщност са реалните? А 2 ms време за реакция, има ли връзка със размазването за което се притеснявам, т.е. струва ми се много добро?
    LG 37LM620S - става
    Тези херци са маркетингов трик. Реално са по-малко. Виж таблицата във втори пост на темата за LG.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    50
    #6

    Отговор: Вашето мнение за Philips PFL374007H

    Не можах да намеря в таблицата модела, но по надолу видях, че при MCI = 400 Hz, реалните са 100 Hz, което най-вероятно е много по-добре от 50-те херца при Philps-a.
    Искам да попитам отново - какво видео да си запиша на флашката ( футбол, формула 1 или др. ), от което най-много да се забелязва дали има размазване, засичане на картината, сянка след движещия обект?

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Моля за вашето мнение
    От evgeniy във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 4
    Последно: 20-06-12, 23:11
  2. Моля дайте вашето мнение за Philips 3357/12
    От zerow във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 1
    Последно: 26-10-08, 09:54
  3. Вашето мнение за '9/11 по Фаренхайт'
    От skynet във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 7
    Последно: 22-03-05, 17:34
  4. Вашето мнение за това... ;)
    От designer във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 29
    Последно: 30-12-03, 12:23
  5. GA-8SG800 вашето мнение ??
    От Topper във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 6
    Последно: 28-05-03, 08:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе