Резултати от 1 до 2 от общо 2

Размяна на банери. Има ли сметка? Кои са недостатъците?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #1

    Размяна на банери. Има ли сметка? Кои са недостатъците?

    Да предположим, че направя форум, в който се регистрират 500-600 човека. Четат, пишат, занимават се там с всякакви глупости...а аз искам да си избия парите за хостинга поне частично. Има ли сметка от регистрация в система от типа на exchange.bg (отнесено към цената на хостинга, разбира се...ако плащам 20 лв/мес, 10 лв от банери са много добре дошли, напр.)? При какви обстоятелства има сметка (при колко посетители на ден, ако въобще има значение)?

    Доколкото знам, такъв вид реклама прави по-тежко зареждането на страниците и увеличава трафика. Това вярно ли е...то че е вярно, вярно е...но до каква степен (напр., ако вместо банер съм сложил някаква картнинка със същия размер за разкош)?

    Благодаря

    П.С. ако не съм уцелил раздела, ще ме прощавате...но не можах да го вържа с никой раздел

    Mod EDIT Slero: Мисля, че тук темата ще се вземе по- насериозно, отколкото в Дъра-бъра

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #2

    Re: Размяна на банери. Има ли сметка? Кои са недостатъците?

    Цитат Първоначално публикувано от Edin_Lud
    Да предположим, че направя форум, в който се регистрират 500-600 човека. Четат, пишат, занимават се там с всякакви глупости...а аз искам да си избия парите за хостинга поне частично. Има ли сметка от регистрация в система от типа на exchange.bg (отнесено към цената на хостинга, разбира се...ако плащам 20 лв/мес, 10 лв от банери са много добре дошли, напр.)? При какви обстоятелства има сметка (при колко посетители на ден, ако въобще има значение)?

    Доколкото знам, такъв вид реклама прави по-тежко зареждането на страниците и увеличава трафика. Това вярно ли е...то че е вярно, вярно е...но до каква степен (напр., ако вместо банер съм сложил някаква картнинка със същия размер за разкош)?

    Благодаря

    П.С. ако не съм уцелил раздела, ще ме прощавате...но не можах да го вържа с никой раздел*

    Mod EDIT Slero: Мисля, че тук темата ще се вземе по- насериозно, отколкото в Дъра-бъра
    абе няма задръствания, поне ако банерите са добре направени, аз от време на време правя банери за гуугъл и йахуу... банери 7хх на 1хх с по 5-6 фрейма и задължително добро качество ги връщат ако са над 20к ... после по 4-5 часа оптимизация

    Само не мога да разбера защо са им гиф и флаш варианти едновременно, след като вторите изглеждат много по добре и са по малки...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Размяна на климатици
    От Candid във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 24
    Последно: 26-01-14, 09:51
  2. Проверка на банкова сметка по и-нет?
    От CreatoR във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 21
    Последно: 26-05-12, 14:46
  3. Размяна!!
    От peterkk във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 13-07-11, 11:05
  4. Отговори: 2
    Последно: 24-11-09, 11:14
  5. Размяна на покани за чужди елитни тракери
    От NoPanic във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 0
    Последно: 14-10-06, 07:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе