Резултати от 1 до 3 от общо 3

Размяна срещу монтаж - Osaka CH-12-DJ с не локализиран теч

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    19
    #1

    Размяна срещу монтаж - Osaka CH-12-DJ с не локализиран теч

    Здравейте,

    още от както съм го купил си има теч. От сервиза го ремонтираха 6 пъти на място и се отказах вече да се занимавам с тях. Климатика работи и на отопление и на охлаждане, докато има фреон. Давам го на всеки който е съгласен да ми монтира една Мидеа(втора ръка но е робатеща и за без пари) на мястото на този. За съжаление нямам достатъчно средства за ремонти или за нов. Ако има желаещи могат да ме намерят на skype - bugavia, мейл - milentenev@gmail.com, тел. 0889440478.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #2

    Re:Бартер срещу монтаж - Осака CH-12-DJ с не локализиран теч.

    Едва ли някой ще се навие на такава размяна(бартер не е българска дума). Явно сте попаднали на калпави техници който немогат да се справят или нямат желание. Този месец имах ремонти на три климатика с такъв дефект.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    19
    #3

    Re:Бартер срещу монтаж - Осака CH-12-DJ с не локализиран теч.

    По-скоро не могат да се справят, доста време отделиха. Така или иначе съм много недоволен от тях. Първите 2 ремонта бяха на монтираните от тях тръби и взаимно си се благославяха. Предположих че на някой може да му трябва климатика за части, а защо не и да си го ремонтира. Аз самия бих го ремонтирал, ако имах средства да си платя ремонта.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Размяна на климатици
    От Candid във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 24
    Последно: 26-01-14, 09:51
  2. Отговори: 23
    Последно: 17-02-13, 14:12
  3. Размяна!!
    От peterkk във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 13-07-11, 11:05
  4. Размяна на покани за чужди елитни тракери
    От NoPanic във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 0
    Последно: 14-10-06, 07:20
  5. Отговори: 1
    Последно: 25-04-06, 10:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе