Резултати от 1 до 5 от общо 5

съвет за блог сървър

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #1

    съвет за блог сървър

    здравейте
    имам нужда от съвет за безплатен блог-сървър (или както там се наричат blogger и другите подобни), където лесно може да се поства (от човек, не много навътре в нещата - без използване на скриптове и т.н.), да има обширна страница "За мен", възможност за ъплоуд на снимки и документи (word, pdf) с малко по-голям размер, да кажем 7-10 Мб....
    бих бил благодарен, ако ме светнете и за друга далавера, примерно къде да ползвам безплатен хостинг за въпросната обширна "за мен" страница и за гореспоменатите снимчици и 10 мегабайтови документи.
    много благодаря предварително

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    45
    #2

    Re: съвет за блог сървър

    Защо не ползваш http://wordpress.com/? Ако не държиш блога ти да носи твоето име, блогът е идеален.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #3

    Re: съвет за блог сървър

    Цитат Първоначално публикувано от kayovas
    Защо не ползваш http://wordpress.com/? Ако не държиш блога ти да носи твоето име, блогът е идеален.
    С допълнително закупен domain защо да не му носи името?

    Или blogspot.com (https://www.blogger.com/start) - аз ползвам него за личното ми блогче но за 7-10мб документи не знам дали става .... все пак си е powered by google де

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #4

    Re: съвет за блог сървър

    засега wordpress-a мисля, че ще ми свърши работа - има 50Мб място за собствени документи, които можеш да си качиш в поста, темите са ОК и може да се едит-ват по цвят и с къстъм снимки... само ще помислим за About me страницата... сигурно ще хостна едно html-че някъде и ще вкарам линк....
    а блогърчето... де да знам, аз съм го ползвал, ама нещо не ми е толкова приятен...

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #5

    Re: съвет за блог сървър

    За блогъра, туко що видях докато си линквах снимчица

    Приемат се изображения с максимален размер 8 МБ с разширения jpg, gif, bmp и png
    Зависи какво се търси. Не е най-добрия блог който съм ползвал (имах е107 ако не се лъжа? ) но пък за без пари ... а и с добра поддръжка ...

    Сега се регистрирах в Wordpress... ще си остана на Блогспота

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. NAS сървър или PC файлов сървър?
    От shreker във форум Общ - хардуер
    Отговори: 10
    Последно: 05-02-09, 18:48
  2. Фирмен блог-сайт - как?
    От stfn във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 17
    Последно: 24-11-06, 23:02
  3. Съвет за 3 конфигурации на сървър
    От Nedko във форум Общ - хардуер
    Отговори: 11
    Последно: 01-11-05, 10:01
  4. VPN сървър
    От ckk_7 във форум Мрежи
    Отговори: 3
    Последно: 25-03-05, 12:47
  5. HDD за сървър
    От spidera във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 26-04-04, 21:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе