Резултати от 1 до 3 от общо 3

Българския PHP/MySQL хостинг

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    1,313
    #1

    Българския PHP/MySQL хостинг

    Или неприятнитe изживявания с http://www.bgfree.biz



    Рещих да се самообучавям на PHP. По прочетох малко в имтернет, потормозих малко някои хора (Благодарности на tn1 и Меvas за помоща и търпението). Открих че в България се предлага безплатен PHP хостинг и за да не си товаря мащината реших да използван него. Все пак за начинаещ един мегабайти ми се струва достатчно. В продължени на седмица човърках няколко скрипта модифицирах ги за мои цели. В един момент нещо в поведението на скриптовете се промени (или поне на мен така ми се стори). Зададох въпрос във форума създаден от провайдера за тази цел.И след като в продължение на два дни нямаше почти никакво равитие във форума реших да се свържа по директно с този член на форума който изглеждаще като администратор. Из пратеният от мен маил гласеше нешто подобно: " Някой наглежда ли форума или е оставен на самотек ". Минути след това акаунта ми беше изтрит без всякакво предупреждение или обяснение. Когато попитах във форума какво съм сгрешил и не последва отговор в продължение на около час испратих директен маил до съпорта. Последвалата кореспонденция е :



    1. ----- Original Message -----

    From: "Yasen Atanasov" <ohtya@chem.uni-sofia.bg>

    To: <support@bgfree.biz>

    Sent: Tuesday, October 21, 2003 2:19 PM

    Subject: Въпрос









    Бих искал да знам поради каква причина Subdomain yasen.bgfree.biz беше

    изтрит?.

    Каква клауза от общите условия съм нарушил?



    2. BGFreeSupport wrote:





    Вие сте с безплатен акаунт и НЕ МОЖЕ да ползвате поддръжка от

    support@bgfree.biz



    Престанете да нарушавате общите условия (което правите и в момента), за да

    не се принудим да ограничим достъпа Ви до ЦЯЛАТА си мрежа.



    SysOp

    BGFree.biz



    3.----- Original Message -----

    From: Yasen Atanasov

    To: BGFreeSupport

    Sent: Tuesday, October 21, 2003 2:45 PM

    Subject: Re: Въпрос



    Заплахата за ограничаване на достапа изобщо не ме притеснява. Явно имате адски тузарско и непрофесионално отношение към собственицитена безплатните акаунти. Една услуга или се предлаг така както е описана или изобщо не се предлага. В общите услови единствения случай на прекратяване на услугта без предизвестие е при грешни или неверни данни. Моите в никакъв случай не са такава. И бихте ли ми показали къде в Общите условия е казано че "НЕ МОЖЕ да ползвате поддръжка от support@bgfree.biz". Явно наименованието "BGFreeSupport" е само за "цвят". Смятам да разпратя копие от това писмо до всички софтуерни форуми до които имам достъп за да демонстрирам "професионализма" на фирмата ви.



    Без какпка уважение: Ясен Атанасов

    експерт по дистанционно обучени

    Център за дистанционно обучение

    към СУ "Св. Климент Охридски"

    тел. (02)8161212



    4 BGFreeSupport wrote:



    From: "BGFreeSupport" Date: Tue, 21 Oct 2003 14:58:50 +0300 To: "Yasen Atanasov"

    Zdraveite otnovo.



    Da, mojete da razpratite kopie (tochno tova) do absolutno vseki, koito bi go ptiel s interes - imate nasheto saglasie.



    Ne, ne chetete vnimatelno - poglednete tuk:



    http://www.bgfree.biz:5050/register.php



    Napisano e s cherveno "vnimanie" - i otdolu e kazano za kakvo da se vnimava.



    Tona na BGFree.biz vinagi e bil ot poziciata na sobstvenika, a i nikoga ne sme obijdali nikogo (po kakvato i da e prichnina). Istinski sajeliavam, ako se chuvstvate taka.



    Naistina Vi molia da ne polzvate tozi e-mail, do kolkoto ne e predviden za tova.



    Uspehi,



    SysOp

    BGFree.biz



    На този адрес мигат да се прочетат общите правила за ползване на услугта на bgfree.biz. http://www.bgfree.biz:5050/help/?topic=OU.

    На следващия ден получих и следния одговор във форума.



    "Ползвали сте support@ без да имате право за това, което очевидно е подразнило някого.

    Няколко препоръки:

    Пишете правилно на български.

    Четете внимателно, когато ползвате нещо без пари.

    Не разчитайте на него.

    Не настоявайте за неща, които не Ви се полагат и не зависят от нас.

    Не пълнете форума с твърдения, а с въпроси.

    и др."( цитата е взет от http://www.bgfree.biz:5050/board/ind...&showtopic=127)



    Явно фирмата не осъзнава, че безплатния акаунт освен за собствено удоволствие може да се исползва и за тестване на системата им. Любопитно ми е как смятат да се задържът на пазара с такова отношение към потребите, пък били те и безплатни.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    300
    #2

    Българския PHP/MySQL хостинг

    Линковете не ми се отварят.. Явно домейна им е свален или има някакъв друг проблем.

    Иначе са си прави хората - ако е безплатно, не бива да очакваш много, особено от

    безплатно в България.. Не се коси, няма смисъл.. Ако искаш да учиш php, наистина те

    съветвам да си сложиш php engine-a на твоята машина, даже може и някой db engine,

    като например MySQL. Безплатни php хостинги има навън.. []

  4. Banned
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    1,313
    #3

    Българския PHP/MySQL хостинг

    Аз не се ядосвам. Поскоро вече ми мина ама смятам да уведомя колкото се може повече хора. За да не се ядосват те

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Безплатен PHP и mySQL хостинг
    От freelancer_bg във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 6
    Последно: 12-06-06, 20:04
  2. Mozilla Firefox и българския
    От mikk във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 27-09-05, 18:53
  3. Думи в българския език
    От FunFun във форум Общ - софтуер
    Отговори: 11
    Последно: 26-01-05, 18:26
  4. Отговори: 7
    Последно: 06-03-04, 10:45
  5. Всичко за българския WinXP
    От Борис във форум Windows
    Отговори: 29
    Последно: 16-11-03, 20:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе