Резултати от 1 до 8 от общо 8

Soft за дигитален апарат

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #1

    Soft за дигитален апарат

    има ли софтуер за дигитален апарат, дето да го използвам като уеб-камера и да си записвам клипчета директно в ПС-то... става въпрос за достъп чрез USB. щеше да стане ако имах тунер или кепчер, ама...

    знам какво ще ми кажете. не, софтуера от апарата ми не става, няма я тази функция.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #2

    Soft за дигитален апарат

    a slu4aino da kaje6 kakuv ti e vze pak aparata, 6toto mnogo zavisi dali hardware poddurja tezi opcii

  4. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #3

    Soft за дигитален апарат

    по едно време търсих неща по темата и това до което стигнах е MemoryStick с кабел и директна връзка към РС-то.....и така апаратът ти разполага с целия обем на твоя диск......дано да намеря линка къде беше

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #4

    Soft за дигитален апарат

    aparata mi e SONY DSC-Нещо СИ...

    мога да го вържа с видео-касетофона си, и да записвам на касета, ама не ми върши работа...

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #5

    Soft за дигитален апарат

    Всички добри фотоапарати нестават за web камера. Само най евтините боклуци са направени затова.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    11
    #6

    Soft за дигитален апарат

    Приказваш такива глупости че чак ми идва да те фрасна !.Искаш да кажеш че сони нямат нисак клас фотоапарат или че всичките им са съваршени и не могат да се мерят с другите фирми ? Всяка фирма се старае да набута колкото се може повече екстри в апарата за да може да се ползва от по-голяма алдитория.Така че не ми разправяй тия глупости.Аз имам също апарат достатачно скъп и който прави добри снимки и си работи перфектно като уеб камера.Смешен !

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    175
    #7

    Soft за дигитален апарат

    Само ако фотоапарата го поддържа или имаш кепчър карта. При мен става само по втория начин (Canon Ixus v2).



    Най-просто казано няма начин да го накараш ако не иска: трябва камерата да е в подходящ режим и трябва да може да компресира данните достатъчно бързо, че да преминат през бая тясното USB. Няма да стане снимка по снимка, защото обработката (че и трансфера) отнема прекалено много време.

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #8

    Soft за дигитален апарат

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"> Само най евтините боклуци са направени затова.



    <div align="right">Originally posted by Julian*-*10/03/2004*:* 16:40:43</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">off

    Juliane недей така бе 4ак пък боклуци ! и снимките биват и за уеб става и диктофон4е е добро 2 4аса звук записва ....... и естествено щом е няколко пъти по евтино ще е и класи по долу ама за боклук ... не мога да се съглася !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Адакс Гламокс с дигитален термостат
    От irka_us във форум Електрическо отопление
    Отговори: 3
    Последно: 05-10-13, 21:05
  2. Дигитален фотоапарат
    От davinia във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 21
    Последно: 30-08-06, 22:17
  3. Трябва ми съвет за дигитален фотоапарат
    От Usera във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 33
    Последно: 24-05-06, 20:57
  4. HELP: дайте съвет - ПОКУПКА дигитален апарат ...
    От CrossBlade във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 2
    Последно: 06-01-05, 15:55
  5. capture с дигитален апарат
    От og във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 11-06-03, 13:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе