Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 21 от общо 21

Избор на цифров фотоапарат

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    5
    #16

    Избор на цифров фотоапарат

    Аз бих ти препоръчал някой от моделите на СОНИ. Определено от апаратите, които са ми попадали в ръцете те имат най-много възможности и предлагат много добро качество. Лично аз съм с СОНИ DSC-P52. Вече е остарял но не мисля да го сменям, защото снимки 2048х1536 ми се явяват повече от достатъчни и за печат и за монитор.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #17

    Избор на цифров фотоапарат

    Сони са малко прехвалени. Значи моделите им с карл цайс оптика са добри ама евтините им модели със сони опика за доста зле. Много лоша оптика. HP-тата поне не си правят сами оптиката.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    19
    #18

    Избор на цифров фотоапарат

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ico., HP винаги са били боклуци и винаги ще си останат. БЯГАЙ от тях като дявол от тамян. МНОГООО добри цени и подаръци към тях, но някой замислял ли се е защо са им такива цените, защото никой не ги копува. НР да си правят компютрите и принтерите, ама не могат да правят фотоапарати. НЕ е номерът да е голям пиксела, не че не оказва влияние, но НАЙ-ВАЖНО е колко в голяма ССD матрицата, защото и 6 и 8 МПс да са, като матрицата тие 1/1,9" пак ще имаш шум. Примерно отскоро на пазара е една МИНОЛТА Е 40 е модела, с 2 " дисплей и с 1/2,7" CCD матрица, поне доколкото си спомням от спецификациите. Също е важно колко бързо работи процесора на апарата при обработване на снимките, или като ги записва. Важно е също така как работи механиката, меко и гладко или твърдо и с удари по корпуса от вътре. НЕ се лъжи да си копуваш ПАРКТИКА, казват, била "онази" ПРАКТИКА отпреди 20 години, е да, ама не ЛЪЖАТ ПЪЛНИ БОКЛУЦИ са, МАЖАТ и механиката им е ужасна, прилицат на тухли четворки и са грозни, и те като НР слагат куп работи в комплектите си за да привлекат копувача и с ниски цени, но всъщност са пълни боклуци. МАРКИТЕ са: КАНОН, ФУДЖИ, МИНОЛТА, ОЛИМПУС( много дебели цени) и ПЕНТАКС.



    <div align="right">Originally posted by LUDIA*-*15/01/2005*:* 16:56:34</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">







    abe pich ti da ne chetesh v kenefa za fotoaparatite

    HP 607 - testvan ot men - az si izkarvam parite s tva. super e

  5. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #19

    Избор на цифров фотоапарат

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">



    abe pich ti da ne chetesh v kenefa za fotoaparatite

    HP 607 - testvan ot men - az si izkarvam parite s tva. super e



    <div align="right">Originally posted by brestnichki*-*19/01/2005*:* 22:24:49</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    "Пича" не чете за фотоапарати, той борави с тях. А ти като си толкова отворен публикувай тука някоя твоя снимка, правена с HP 607, за да не си голословен и да ни светнеш нас непросветените.[:D]



    //Офтопик: Желателно е да пишеш на кирилица! Прави добро впечатление.


  6. Novice
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    5
    #20

    Избор на цифров фотоапарат

    Здравейте. Имам интересен въпрос: налага ми се да избирам между два модела на HP. Купих си фотоапарат HP R707, но имам проблем с говорителчето. От HP се съгласиха вместо да ми го сменят, да им доплатя 100 лв. и да си взема HP 945, който е с голям обектив, с 8x zoom и ръчни настройки. Обаче е доста по-стар от HP R707 и мно-о-ого по-бавен. А и менюто му е по-простичко.



    Та, голямата ми дилема е: струва ли си да дам още 100 лева за него или да си оставя HP R707, който наистина е много красив и бърз, но зумът му е по-малък (3х) и обективчето не е много широко. Има ли такъв човек, който е ползвал и двата модела и е готов да сподели дали с 945 стават по-добри снимки? Качеството на снимките не ми е безразлично, а и много обичам да снимам сгради.



    Предварително благодаря.


  7. Novice
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    3
    #21

    Избор на цифров фотоапарат

    HP 507 4MP PENTAX LENS 320lv

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Съвет за избор на цифров фотоапарат.
    От Стоян във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 7
    Последно: 15-08-11, 18:06
  2. Избор на цифров фотоапарат до 400-450лв
    От deveca във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 48
    Последно: 05-06-07, 15:03
  3. Избор на цифров фотоапарат?
    От hinergy във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 12
    Последно: 30-05-07, 10:54
  4. Съвет за избор на цифров фотоапарат
    От Audioslave във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 13
    Последно: 15-03-06, 13:51
  5. Избор на цифров фотоапарат...
    От Caesar във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 42
    Последно: 16-07-05, 15:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе