Резултати от 1 до 12 от общо 12

Избор на цифров фотоапарат до 300-350лв. Помощ! ;)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2005
    Мнения
    1
    #1

    Избор на цифров фотоапарат до 300-350лв. Помощ! ;)

    Има толкова много модели, че се обърквам и не знам какво да избера... Ще може ли да ми препоръчате нещо от личен опит или ако имате повече информация за някой апарат до 300-350лв? Мнения от рода на: "тоя много ме кефи, щото е розов", надали ще са ми от полза Благодаря предварително!



    Ето някой модели, на които съм се спрял (но моля не се ограничавайте само с тях):

    HP Photosmart M407

    HP Photosmart R507

    HP Photosmart R607

    Canon Powershot A400

    Sony DSC-S40



    P.S. Искам да е с поне 32MB памет и по възможност да е с AA батерии (така че да не съм зависим от някоя капризна зареждаща се батерия). И да снима бързо, а не докато изкара снимката, хората вече да са сменили позата и да не успея да хвана нищо Това са ми накратко изискванията. Още веднъж благодаря!!


  2.  
     
  3. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #2

    Избор на цифров фотоапарат до 300-350лв. Помощ! ;)

    Има доста теми по този въпрос във форума. Казано накратко - Canon, Panasonic, Sony. За повече подробности - разгледай другите теми.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    78
    #3

    Избор на цифров фотоапарат до 300-350лв. Помощ! ;)

    Само да кажа, че HP доста дефектират и снимките особенно на тъмно са тих ужас.Canon според мен е решението от изброените !!!

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #4

    Избор на цифров фотоапарат до 300-350лв. Помощ! ;)

    R507 от HP е с "капризна зареждаща се батерия" - LiIon. Другите два модела сигурно също

    R507 е адски бавен.

    До 400 лева бих ти препоръчъл Panasonic LS1 с 3x и OIS (стабилизатор на картината). Но ти имаш до 350 ... в тези парички ... не знам

    SOny-то е с Цайс оптика, па и 4 мегапиксела .... не е лошо. Мемори-то не трябва да ти е толкос важно - КАРТИте важат. В случая Сони са с по-скъпички карти. По-добре нещо, което работи с SD .

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    421
    #5

    Избор на цифров фотоапарат до 300-350лв. Помощ! ;)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">И да снима бързо, а не докато изкара снимката, хората вече да са сменили позата и да не успея да хвана нищо Това са ми накратко изискванията.</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Само лек коментар, че това ти изискване е доста трудно изпълнимо в ценовия диапазон, които посочваш, защото прадполага голям и хубав обектив (казано лаишки) и бърз процесор, а такива тука няма. Ако все пак намериш такъв - ще се радвам да разбера, защото и аз търся такъв.

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #6

    Избор на цифров фотоапарат до 300-350лв. Помощ! ;)

    Като цяло всичко нови модели са достатъчно бързи за любители, разбира се в никакъв случай неже да се сравнява по бързина с DSLR фотоапарат. То човек е хубаво да иска ама като сатава въпрос за малко пари тово въобще не трябва да се гледа. От опита ми с моя фотоапарат автофокусът е нах бърз при добро осветление и когато не се ползва дислея.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #7

    Избор на цифров фотоапарат до 300-350лв. Помощ! ;)

    И понеже съм ги продавал и ги продавам всичките с изключение на SONY-то, мога да кажа само едно - взимай CANON-а и бягай. В Метро е на тея пари 350 лева. Аде със здраве!

  10. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #8

    Избор на цифров фотоапарат до 300-350лв. Помощ! ;)

    Canon PowerShot A510

    260$ = 400лв



    http://www.etronicsbg.com/view.php?c...=1&product=247



    Аз лично не съм поръчвал от този сайт,но попрочетох тук там че хората са доволни.А и цените им доста ги бива.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    17
    #9

    Избор на цифров фотоапарат до 300-350лв. Помощ! ;)

    Някой знае ли, защо пишат че, Канон А510 прави само 30 секунди видеоклип на резолюция 640х480?

    Не го ли записва във външната флаш карта ?

    Благодаря ВИ!!!

  12. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #10

    Избор на цифров фотоапарат до 300-350лв. Помощ! ;)

    Ами така си е, клипа е максимум 30 секунди на 640х480 и 3 минути на по ниската разделителна способност.

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    166
    #11

    Избор на цифров фотоапарат до 300-350лв. Помощ! ;)

    az sum s dve race za SONY i Canon .. imam SONY P32 i sam mnogo dovolen. Pravil sum snimki i s Canon A75.. no men ako pitash, mislq che SONY-to e po dobre . MEMORY STICK-a e malko po skapichak, no puk za smetka na tova e po-barza ot drugata pamet ...

    Inache Canon-a trqbva da priznaq che donqkade bi trqbvalo da pravi po-dobri snimki ot SONY-to . ama koito i ot dvata da vzemesh nqma da sbarkash.



    Shto se otnasq za HP, spored men tova ne e marka koqto moje da se konkurira na pazara za cifrovi fotoaparati ... neshto kato BENQ, UMAX, daisy..



    nai-dobrite fotoaparati sa Canon, Olympus,SONY... i sled tqh - kodak, panasonic i drugite

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #12

    Избор на цифров фотоапарат до 300-350лв. Помощ! ;)

    g_ishkitiev ....

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">nai-dobrite fotoaparati sa Canon, Olympus,SONY... i sled tqh - kodak, panasonic i drugite</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Такива като Nikon, Konica Minolta, Pentax въобще не ги признаваш, а ? [] Браво, браво.



    Ако можеш да вземеш А510 наистина е доста добре. А видеото - ограничено е не поради място, най-вероятно буфер ? Или просто, за да се продават и по-скъпи модели ....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Търся помощ при избор на цифров фотоапарат
    От valentinbg във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 55
    Последно: 24-05-08, 12:08
  2. Избор на цифров фотоапарат?
    От hinergy във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 12
    Последно: 30-05-07, 10:54
  3. Помощ за избор на цифров фотоапарат...
    От catana във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 20
    Последно: 20-10-06, 14:49
  4. Избор на цифров фотоапарат...
    От Caesar във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 42
    Последно: 16-07-05, 15:02
  5. Избор на цифров фотоапарат
    От Ico. във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 20
    Последно: 25-01-05, 16:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе