Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 41

Дайте ми съвет моля Sony S 60 vs. CyberShot DSC-P10

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. DSI
    DSI е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    11
    #16

    Re: Дайте ми съвет моля Sony S 60 vs. CyberShot DSC-P10

    ivst1970, да Прав си и в двете си твърдения,

    Сподели. че твой познати са взели канони А520 колко е ограниченито на клипа при 1 Gb карта при 640х480, неможах да го разбера от харектеристиките от няколко саита 30 сек. ли е?


    В испания можеш да тестваш нещо до 2 седмици тествах Sony s-40 и той ми хареса като софтуер и "усер франдли" мога да ви уплодна някаде ако желаете да видите и клип и снимка, но често да си призная определено се обърках в ситуацията...

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    17
    #17

    Re: Дайте ми съвет моля Sony S 60 vs. CyberShot DSC-P10

    DSI, не знам точно колко е ограничението при 640, но ти трябва да си отговориш на един въпрос: кое е по-важно за теб; неограничени в продължителността клипове и кофти качество на снимките или ограничени клипчета със супер качество.
    Ако за теб са толкова важни клипчетата по-добре си вземи камера. Аз лично от 3-4 години ползване на цифров апарат съм направил 3-4 клипчета и определено съм готов да платя цената за тези ограничени клипчета, при това невероятно качество на снимките при канон. ЧОвек винаги при избора си трябва да тръгва отзад напред, така се открива истината. Сони в последните 1-2 години стана масовка, некачествени ислаби модели. Остама само Ф828, който да брани репутацията им. Приятелски съвет, нямам намерение да се доказвам като познавач, а просто да ти помогна: вземай канон и забрави за останалите. Отвори си http://www.dpreview.com/reviews/read...key=canon_a520 и виж какво споделят хората собственици на а520. Успех в избора

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #18

    Re: Дайте ми съвет моля Sony S 60 vs. CyberShot DSC-P10

    DSI, ти май явно не четеш, какво съм ти написал точно за S-60. Нали точно за клиповете писах че като дадеш лек zoom и само размърдаш апарата и става едно мазало, ама кой да чете. Плюс това точно S-60 е към 400 стотакат.е. по-малко от 100 лева ще е разликата при закопуването на КАНОН-а!!!

  5. DSI
    DSI е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    11
    #19

    Re: Дайте ми съвет моля Sony S 60 vs. CyberShot DSC-P10

    Цитат Първоначално публикувано от LUDIA
    DSI, ти май явно не четеш, какво съм ти написал точно за S-60. Нали точно за клиповете писах че като дадеш лек zoom и само размърдаш апарата и става едно мазало, ама кой да чете. Плюс това точно S-60 е към 400 стотакат.е. по-малко от 100 лева ще е разликата при закопуването на КАНОН-а!!!
    Напротив доста съм внимателен и във всички съвети който казвате това което ми го казваш за S-60 специялно ще мога него да го тествам 3 дена

    Относно това което ми предложихте се загледах в ценовата листа на канон какво предлага Canon PowerShot A610 ми хваща окото пак за 300 $ смятам че ще мога да се снабдя/още повече при него няма ограничение във времетраенето на клипа което ме устройва/. Предполагам, че е по-добро от А520-ската но бих искал да чуя мнението Ви.!

    Блоагодаря на Всички за отзевите.

  6. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    216
    #20

    Re: Дайте ми съвет моля Sony S 60 vs. CyberShot DSC-P10

    DSI, ориентирал си се отлично! Canon PowerShot A610 е още по-добър вариант от А520, тука вече качеството е върхово в класа му, има ГОЛЯМА МАТРИЦА* 1/1.8-inch CCD!!!

    steves-digicams:
    Canon has struck gold with this winning combination of high-quality and low price. The A610 offers users outstanding image quality with robust performance, all in a stylish and very durable package.
    http://www.steves-digicams.com/2005_reviews/a610.html

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #21

    Re: Дайте ми съвет моля Sony S 60 vs. CyberShot DSC-P10

    Цитат Първоначално публикувано от ivst1970
    Няма да споря кой е по-добрия апарат, просто ето ви линкове към снимки:

    канон а520: http://www.steves-digicams.com/2005_...s/IMG_0308.JPG
    км з3: http://www.steves-digicams.com/2004_...s/pict0018.jpg

    Не знам, аз ли трябва да ходя на преглед, или по-стария и скъп КМ прави доста по-гадни снимки от канон???
    на мен ли само ми изглежда, че снимката на канона е с доста по-живи цветове, доста по sharp!!!
    Прочети малко за SHARP. Винаги се снима на въжможно най-ниско ниво и при нужда се прави във PS, за да изкараш детайлите, които ти трябват.
    Цветовете - ами запознай се как трябва да изглеждат. Ако на теб ти харесват изкуствено НАДУТИТЕ цветове на Canon-a е изцяло ТВОЙ ПРОБЛЕМ. Z3 вади прекалено реални цветове спрямо сапунерките, предназначени за поп-фолк маниаците, дето се радват на яко шаренко. Като не ти харесва си снимай с A520, той е най-великия ... Особено с яко saturate* "кърти мифки", а нали това трябва да прави*

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #22

    Re: Дайте ми съвет моля Sony S 60 vs. CyberShot DSC-P10

    JoroM: Запознай се какво спират КМ. И от колко време ги има. А ти хвалиш Бенк.
    ivst1970: и дори да бяха фалирали(а те не са), моя сапун е пак по-добър от твоя , а ти филосовствай за марки .... И не съм влюбен нито в КМ нито в Паналайките. Това, че са най-добри във дългите зумове си е така и толкова. ФАКТ.

  10. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    216
    #23

    Re: Дайте ми съвет моля Sony S 60 vs. CyberShot DSC-P10

    Бенка, като съотношение цена/качество е* ПО-ДОБЪР от твойто марково дръвче!!! Вече БИВША марка!!!


  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    17
    #24

    Re: Дайте ми съвет моля Sony S 60 vs. CyberShot DSC-P10

    Ооо, извинявай мойто момче. КМ сигурно спазват принципа: да се откажем, докато сме номер 1. Така като се замисля защо иначе да се отказват щом са номер 1.

    http://www.dpreview.com/reviews/stats.asp Несъмнено в линка си личи кой е номер едно, жалко че отзад напред, но на теб да не ти пука. Нека да не забравяме, че хората са много по-глупави от теб и се интересуват от Канон от съжаление.
    Но каква е разликата от 28,6% до 0,1%, почти пренебрежима. Явно КМ имат невероятно добри модели, и всички потребители нарочно са вкарани в заблуда и не знаят за тях

  12. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    216
    #25

    Re: Дайте ми съвет моля Sony S 60 vs. CyberShot DSC-P10

    9,15 и последно място за великата КМ?!? От къде накъде пък Канон и Никон ще са на първо и второ място??? Тук нещо не е наред!

  13. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #26

    Re: Дайте ми съвет моля Sony S 60 vs. CyberShot DSC-P10

    Абе ако трябва да сме точни, специално от следните две снимки:

    канон а520: http://www.steves-digicams.com/2005_...s/IMG_0308.JPG
    км з3: http://www.steves-digicams.com/2004_...s/pict0018.jpg

    никоя не е кой знае колко близо до истината. Всъщност цветовете на КМ наистина изглеждат по-реални, но пък снимката е някак преекспонирана пък и шумничка (за снимка през деня). Канонската фотография има динамика, но цветовете са като от анимационен филм, няма какво да си кривим душата! Ето как изглежда снимката с един про канон (Digital Rebel XT)

    http://steves-digicams.com/2005_revi...s/IMG_7629.JPG

    Все пак смятам, че снимката на А520 е поправима, докато изгубената динамика при КМ трудно се коригира със софтуерни интервенции.
    Peace!


    Добавено: докато съм писал гледам са се появили още няколко мнения и то все така гневни. Нека не забравяме, че това каква техника притежаваме, не говори за това какво умеем с апарата! Апарата е само средство, а не гаранция за някакви личностни качества или постижения!!! Нека ненужните спорое приключат дотук! Да си отворим по биричка в името на красотата

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    421
    #27

    Re: Дайте ми съвет моля Sony S 60 vs. CyberShot DSC-P10

    Цитат Първоначално публикувано от Ско
    Абе ако трябва да сме точни, специално от следните две снимки:
    канон а520: http://www.steves-digicams.com/2005_...s/IMG_0308.JPG
    км з3: http://www.steves-digicams.com/2004_...s/pict0018.jpg
    никоя не е кой знае колко близо до истината.
    :Super:Още повече, че са снимани и по различно време през деня

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    17
    #28

    Re: Дайте ми съвет моля Sony S 60 vs. CyberShot DSC-P10

    Цитат Първоначално публикувано от freelander
    :Super:Още повече, че са снимани и по различно време през деня
    Мдаа, като се замислим, че А520 струва 200$, а Z3 към 500$ сравнението въобще не доказва коя марка е по-в час.
    За Digital Rebel XT не ми се говори, за тези пари е просто в десятката.


  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    17
    #29

    Re: Дайте ми съвет моля Sony S 60 vs. CyberShot DSC-P10

    Konica Minolta Announces Withdrawal Plan for
    Camera Business and Photo Business
    Konica Minolta has long been a leading company in photo imaging business covering wide range of imaging from input to output. In addition, we have provided inspiring products and services by fusing our unique technologies.

    However, in today’s era of digital cameras, where image sensor technologies such as CCD is indispensable, it became difficult to timely provide competitive products even with our top optical, mechanical and electronics technologies.
    Те хората сами си го признават, че не стават за тая работа.

  18. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #30

    Re: Дайте ми съвет моля Sony S 60 vs. CyberShot DSC-P10

    Не ми хареса докъде стигна тази тема...имаше едно масово затриване на мнения в началото, може би ще има още едно, и то ще е окончателно! Толкова непотвърдени и несериозни изказвания рядко се срещат на едно място, нали

    Тъй като всеки се мъчи да изкара другия по-крив от себе си, нека се изясним едно положение, с което вярвам, че всички ще се съгласят - ако имате реален опит с някакъв апарат, чувствайте се повече от добре дошли да споделите впечатленията си от него, защото те са ценни и обективни, но моля не изказвайте окончателни мнения, базиращи се на една единствена снимка! Това е абсурдно! Така не помагаме на никого! Да не мислите, че ако някой тръгне да си купува апарат не е прегледал вече де що има ревюта из нета, та вие да му ги преразказвате тук? Ае стига простотии!

    И последно @ivst1970 - ти, братле, пък си основа твърдението за качество на дадена марка върху посещаемостта на няакъв сайт в рамките на 5 дни. Що за смешка, човече.

    За италянския нЕма да коментирам просто какво отношение има със Sony s60/P10. :coolsmiley:

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Philips или LG, моля дайте съвет
    От emilian83 във форум LG телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 07-03-12, 17:29
  2. Колеги, моля ви дайте съвет за TV
    От casparcho във форум Телевизори
    Отговори: 12
    Последно: 17-06-11, 11:18
  3. Моля дайте съвет за камера до 500 лв.
    От valdes666 във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 7
    Последно: 13-01-10, 17:16
  4. Моля дайте съвет за отопление на къща
    От vladko33 във форум Отопление
    Отговори: 14
    Последно: 05-11-09, 08:49
  5. Отговори: 2
    Последно: 29-11-03, 08:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе