Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 59

Хубав евтин фотоапарат?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #16

    Re: Хубав евтин фотоапарат?

    В момента съм в процес на избиране...
    Интересно е, че в чисто фотографски места като dpreview, photo-forum, както и при ентусиастите от HWBG мненията накланят към Самсунга - аз не съм си го изсмукал от нищото, както съм казал в началото - пълен лаик съм и се осланям на мнения.
    Просто... стигам до дилемата - на изброените по-горе места ли да се доверя или на антиСамсунг тенденцията тук...
    Там... някакси ми се струва по-достоверно без да се обижда някой - споделят се лични впечатления от хора, работили с обсъжданите сапунерки, а това е нещо, което не виждам тук.
    А иначе... проблемът с евтините канони и рекламата им от собственици, които не са имали нищо друго си седи от времето, когато си купувах миналия фотоапарат - 2004г. Тогава пак широкото мнение беше, че видиш ли ниския клас на Канон е нещо повече от другите фотоапарати от чергата...

    Както и да е. Самсунг S1050 както изглежда е с изчерпана наличност, така че ще се наложи да избирам нещо друго.
    CANON- IXUS 90 IS се мотае из фото-форум за около 250лв, момчето го е продало, но очаква скоро нова доставка. Някакви отзиви? Поне на вид е приятен?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #17

    Re: Хубав евтин фотоапарат?

    Крис я поразгледай моята сапунерка Sony S6
    Общо взето съм доволен от нея
    за карта ползвам на Transcent ( soft comunications ) MS Pro Duo to micro SD +2GB mSD
    и си работи , а да не казвам че излиза 2 пъти по-евтино от MS Pro Duo

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #18

    Re: Хубав евтин фотоапарат?

    Техно, не знам кой модел визираш с това S6 /има 650, 600, 60/, но е изключено да ме впечатли. Сонито или ще е прекалено скъпо за да снима хубаво или ако е евтино ще е пълна трагедия. Просто, това не е марката за моя ценови избор, благодаря за предложението все пак.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    293
    #19

    Re: Хубав евтин фотоапарат?

    случайно познавам , човек с такъв апарат , случайно съм присъствал на снимките , бива го , препоръчвам го , има недостатъци , настройките са както ръчни така и крачни

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    391
    #20

    Re: Хубав евтин фотоапарат?

    Цитат Първоначално публикувано от КрИс
    А иначе... проблемът с евтините канони и рекламата им от собственици, които не са имали нищо друго си седи от времето, когато си купувах миналия фотоапарат - 2004г.
    Лично аз за кратко имах никон 7600 - (отврат), също така панасоник FX5 (много добра сапунерка) и олимпус Stylus 500 от който не бях особено впечатлен но общо взето ставаше...
    Та на база на впечатленията ми с тези апарати твърдя че А700 е супер и вече 3та година си го ползвам с кеф... предстои му смяна разбира се и сега съм се наточил за canon sx 1


    Като цяло за да може по точно да ти препоръча някой нещо трябва по подробно да кажеш какво очакваш от апарата както и какво искаш да преобладава (защото за 200 лева ще има едно или друго дето горе долу става) дизайн, компактност, зум, голям дисплей, да прави добри снимки на светло на тъмно да има добра светкавица.... и все пак за 200 лева ще получиш апарат за 200 лева
    Не е лошо да споменеш какъв апарат си ползвал досега...

    Edit:
    Ако аз търсех параметъра цена/качество бих се насочил към Panasonic Lumix DMC-FX35 ако за мен беше по важна компактността и към Canon Power-Shot SX 110 IS ако търсех зума... и двата може да ти дойдат на около 300 но отвън в БГ не знам цените.

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #21

    Re: Хубав евтин фотоапарат?

    Цитат Първоначално публикувано от zlobarov
    Не е лошо да споменеш какъв апарат си ползвал досега...
    HP R607 с Pentax оптика.
    А с препоръки на апарати за 500лв не ми помагаш

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    134
    #22

    Re: Хубав евтин фотоапарат?

    Щом си бил доволен от НР-то, спокойно погледни и към това: http://www.technopolis.bg/product.php?pid=935 ...

  10. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    391
    #23

    Re: Хубав евтин фотоапарат?

    Ако имаш кой да ти го донесе от вън цените и на двата са около 300лв
    Специално в момента е "далавера" да се пазарува от Полша тъй като злотата доста девалвира... www.ceneo.pl

  11. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #24

    Re: Хубав евтин фотоапарат?

    Цитат Първоначално публикувано от kokovanev
    Щом си бил доволен от НР-то, спокойно погледни и към това: http://www.technopolis.bg/product.php?pid=935 ...
    Ам, не, не съм бил доволен, ама хич даже Реално и затова сега искам да си купя нов - HP си работи, само батерийката му е издала багажа и бързичко се разрежда /40-50 снимки/

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    134
    #25

    Re: Хубав евтин фотоапарат?

    Въпреки това - виж Сони-то, вкл. и W110 - имаше го на промо на същите пари, но освен картата имаше и калъф... За Самсунг забрави /дори и NV серия/, както и за Практика, Бенк и подобните им... Най-евтините модели на Кодак, Пентакс, Никон /виждал съм чист Вивитар, кръстен Никон - за такива като нас.../, Олимпус, Касио, Фуджи, Сони и т.н. - също не стават, Канон с IS в името на модела също отива на други пари... За нещо по-свястно, на приемлива цена - или от чужбина, или при "заложниците", без зарядно и ТВ/USB кабел, но в комплект с карта, на която си стоят снимките на някакви сополиви англичанчета /примерно.../, снимани на фона на прелестите на българската природа...

  13. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #26

    Re: Хубав евтин фотоапарат?

    Браво ,много точно описа как стоят нещата.

  14.  
     
  15. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #27

    Re: Хубав евтин фотоапарат?

    kokovanev, е ти изброи всички марки То ясно, че в зависимост от изискванията за тези пари нищо не става..., но все нещо трябва да ми свърши добра работа и да съм доволен.
    Ще погледна Сонито, ама в мнението ти сам препоръчваш да избягвам евтини модели и на Сони?

    Кажете 2-3 думи ако имате наблюдения за Kodak EasyShare V803 - http://www.dpreview.com/reviews/spec...kodak_v803.asp
    Цената му като гледам е м/у 200 и 250лв, което ми е малко множко, но... принципно става ли за нещо все пак е по-важно?

    Или Nikon COOLPIX L18? Под 200лв е?

    ПС - Почва силно да ме съмнява, че има смисъл да си купувам ново евтино апаратче... Да си карам с HP-то май..., я видя някакво подобрение с новото, я не?

  16. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    960
    #28

    Re: Хубав евтин фотоапарат?

    Буквално до вчера в www.2be.bg пишеше, че продавали Samsung i5 за 99 лв. (edit: проверих - няма го вече и на сайта) Бях решил да им изкупя поне 10 парчета, ама в няколкото магазина, в които проверих бяха изчерпани...(дееб@ и тъпия начин да "повикаш" клиенти). Та в този ред на мисли, освен приемливите снимки, видеото интересува ли те, Крис? Повечето Samsung записват в MPEG4, включително i5, включително и 1050 . Друго си е да запишеш "пълнометражен филм" в 2 GB (аз имам Samsung L110 - компактен, стилен, двойна стабилизация, по-добър екран от 1050, някоя и друга ръчна настройка, но... 2 GB - 13 минути, заради MJPEG компресията). И още нещо да припомня за 1050 - харесват му батерии. Около 50 със светкавица и 50 без убиват комплект заредени Sony 2700mAh.

    Цитат Първоначално публикувано от КрИс
    ПС - Почва силно да ме съмнява, че има смисъл да си купувам ново евтино апаратче... Да си карам с HP-то май..., я видя някакво подобрение с новото, я не?
    Изпитах неудобство да го напиша преди малко... Много си прав - аз сега се ядосвам, че купих моят Самсунг, търсейки заместник на стария Nikon 2100... (ама си имам оправдание - стария спря да работи)

    Offtopic: Я, някой да ме светне как да променя часовата зона във форума, че излиза, че последното ми мнение е от бъдещето Edit: Открих го.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    134
    #29

    Re: Хубав евтин фотоапарат?

    Сони имат и S преди W моделите - за тях имам съмнение, че им ги прави някой друг - на "ишлеме"...

  18. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #30

    Re: Хубав евтин фотоапарат?

    Цитат Първоначално публикувано от kokovanev
    Сони имат и S преди W моделите - за тях имам съмнение, че им ги прави някой друг - на "ишлеме"...
    Оптиката при S моделите е на Сони ,сглобка Китай докато W серия и на горе са с Carl Zeiss
    аз съм с модел DSC-H2 който си е японски

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Търся евтин фотоапарат за подарък на тъщата
    От desimiteva във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 8
    Последно: 22-08-12, 10:24
  2. Търся си хубав евтин фотоапарат
    От mariq_h_98 във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 16
    Последно: 09-08-11, 10:47
  3. Хубав 16Mpx фотоапарат
    От glowndark във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 14
    Последно: 28-06-11, 12:58
  4. Евтин и хубав рутер
    От emos във форум Мрежи
    Отговори: 3
    Последно: 11-08-05, 13:59
  5. Евтин и хубав Router
    От mikk във форум Мрежи
    Отговори: 22
    Последно: 07-03-05, 21:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе