Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 25

избор на Full HD 1080 Камера

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    67
    #1

    избор на Full HD 1080 Камера

    Искам да си купя Full HD 1080 видеокамера,помогнете ми с мнения.Кое е по добре запис варху mini DV kaseta или HDD.Каде компресиата и саответно картината след като запиша на DVD Full HD 1080 ще е наи добра.Благодаря.


  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #2

    Re:избор на Full HD 1080 Камера

    Задължително HDD, такива чудеси като касетки вече май няма. Ако обаче искаш да гледаш Full HD, на новмално DVD, няма да стане, там резолюцията е стандартна като на ТВ. Повечето камери имат софтуер, който ги преобразува към DVD стандарт. Аз съм с една на Сони качеството наистина е страхотно, но до сега само два пъти съм ги пускал на 50" плазма.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    67
    #3

    Re:избор на Full HD 1080 Камера

    Добре,но каде да си сахранявам записаното от камерата.На какав носител,за да си остане с максималното качество.

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Re:избор на Full HD 1080 Камера

    на харддиска на компютъра

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #5

    Re:избор на Full HD 1080 Камера

    На хард диск. Може да ги записваш и на DVD, и на CD, но като файлове, които после да пускаш през подходящ плеър (компютър).

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    67
    #6

    Re:избор на Full HD 1080 Камера

    А нямали някакви записващи устроиства на които може направо да си ги записвам,като DVD или нещо подобно.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #7

    Re:избор на Full HD 1080 Камера

    Като DVD се записва на DVD писачка, но там ще имаш или загуба на качество или малко като време ще запишеш, другите сутройства са Blue ray или HD DVD може да не е точно така последното, но за тях устройствата чрез които се записват са приятна цифра - аз те съветвам това което каза и FearMe на твърдият диск, все пак сега са 240лв за 1ТБ

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    67
    #8

    Re:избор на Full HD 1080 Камера

    Камерата HDR-SR12E ще ми сварши ли работа

  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #9

    Re:избор на Full HD 1080 Камера

    Цитат Първоначално публикувано от svile12
    Камерата HDR-SR12E ще ми сварши ли работа
    Зависи какви са ти изискванията. Аз сега си взех една за 200 доларес дето пак снима в 1920x1080 ама качеството й също е за толкова

  12. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    67
    #10

    Re:избор на Full HD 1080 Камера

    Бих дал около 2500 Лева

  13. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #11

    Re:избор на Full HD 1080 Камера

    Пич,
    това е твоята камера -"Canon HV30" - има всичко което ти трябва и искаш ( в това число и касетка), свен това няма да намериш НЕпрофесионална камера с по-добро качество.

    http://www.photopavilion.com/?page=c...#slides-pane-0

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #12

    Re:избор на Full HD 1080 Камера

    Дълбоко се лъжеш ако си мислиш че за 2500лева ще си купиш нещо което снима качествено,тези камери са направени за непрофесионалисти така да се каже.Камера Canon-тук не става въпрос за фотоапарати.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    67
    #13

    Re:избор на Full HD 1080 Камера

    Добре тогава.Заслужавалиси да си сменям моята сегашна камера Panasonic GS500.Исках да си купя Full HD,искам просто да гледам наи доброто.Какво да си купя?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    54
    #14

    Re:избор на Full HD 1080 Камера

    чакайте бе хора.. що да не е добро за толкова пари ? до преди няколко години цената на такова животно би било х10
    и за касетките - не съм съгласен че е по зле от хард диск.
    може би има напредък технологията, но поне до скоро се оплакваха от неефективни или недостатъчно качествени кодеци , които хардуерно обръщаха лайв - образа в емпег2 видео, което съответно се записва на хардчето.

    затова професионалистите и ползваха ДВ касетки, чийто битрейт бе споменато някъде, е доста по - широк , от порядъка на 15 мбит/сек (емпег2 двд стандарта е е до 8 ако не се лъжа, а домашните камери които записват на хдд или двд директно , са около 2-5 мбита)
    така че касетките са си едно качествено решение.
    поне според мен.
    ако има новости в света на емпег-кодирането , с удоволствие бих разисквал сравнения или нещо такова.

    относно качеството.. наистина.. аз съм със сони, и съм мн доволен, и дори тази резолюция (720х576) ми е достатъчна за домашно ползване, която се компенсира с добрата оптика , като основно снимам в режим 25 прогресивно.
    то сега има и телефони дето снимат с хай-дефинишън резолюция (самсунг омния ХД) , ама.. колко е хайдефинишън е друг въпрос


  18. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #15

    Re:избор на Full HD 1080 Камера

    Оптиката ти компенсира резолюцията, като го гледаш на 15-инчов телевизор.

    Професионалистите правят пари и могат да си позволят да имат компютри дето да ползват само да им конвертират касетите на дигитал - аз обаче като потребител никак не се кефя на тази идея!

    П.П. телефони дето снимат в HD ще има.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Чисто Нова Камера Full HD Panasonic HDC-HS9
    От producer във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 03-08-12, 08:13
  2. Full HD Камера Sony TG3E
    От boko235 във форум Продава
    Отговори: 4
    Последно: 09-03-12, 13:20
  3. Добра FULL HD камера без ценови ограничения :)
    От Fresh във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 7
    Последно: 05-12-11, 22:38
  4. Екшън камера "OREGON ATC 9K" - FULL-HD
    От ddobrev във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 7
    Последно: 02-12-11, 09:30
  5. Цигански безредици и има ли държава?
    От ru-boy във форум Коментирай новина
    Отговори: 67
    Последно: 15-09-07, 01:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе