Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 17 от общо 17

Каква flash камера?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    527
    #16

    Re:Каква flash камера?

    монопод без глава си взимаш и постоянно да е на камерата когато снимаш -много помага против люлеене а за лампата взимаш еднин халоген прожектор от 500 вата и го закрепваш на някакъв статив и поставяш да свети към тавана.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    55
    #17

    Re:Каква flash камера?

    Потърсих информация и коментари за монопод – наистина такова чудо ще си взема. По-мобилно е, не заема много място и също върши работа.
    Снощи разгледах ръчните настройки и резултатът с тях е доста по-добър. Особено доволен останах от оптиката – дори на максимално приближение фокусира много добре, само шума при слабо осветление ме дразни, но и него успях да намаля малко (ще пробвам идеята с прожектора). Мисля, че при снимането навън резултатите ще са много добри.
    Получих отговор от сони.бг – много учтиви и обещават да ми пратят ръководство на български по пощата, не че вече ми трябва, но въпросът е принципен – както ние си плащаме като попове, така и търговците трябва да са коректни към клиентите.
    Пиша тези неща ако мога да бъда полезен на някои начинаещ като мен, защото като, че ли във форумите не се коментира достатъчно видеокамери, докато за фотоапарати има много и качествена информация.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Препоръчайте FLASH камера до 400-420 лева
    От tikettiket във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 0
    Последно: 05-03-11, 18:32
  2. Каква камера в HD формат,на HDD или MINI DV
    От simo8888 във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 8
    Последно: 13-12-09, 13:27
  3. Каква камера да си купя?
    От WeAllDie във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 14
    Последно: 25-04-09, 11:58
  4. Каква дигитална видео камера до 400 лв.?
    От kris1 във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 7
    Последно: 26-08-08, 00:11
  5. Каква камера да си купя от САЩ?
    От kafelnikov във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 2
    Последно: 26-09-07, 11:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе