Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 53

Помощ за избор на HD камера

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    114
    #31

    Re:Помощ за избор на HD камера

    Цитат Първоначално публикувано от turbolan
    Формата е 1920x1980 така го е снимала момата какво има да му се разпъва?
    Екстра си е клипчето !

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    79
    #32

    Re:Помощ за избор на HD камера

    turbolan коя точно цена се доближава, че не разбрах. Самсунг hmx-r10 е 499лв. Твоя панасоник e страхотна камера но е около 1500лв, нали? Човека си е сложил лимит 700лв. За тази цена в момента Самсунг hmx-r10 е много добре предложение. Ако някой има друго конкретно предложение за тия пари да му помага, а не просто да му казва, смени марката, не става. Постове с по две думи са безмислени.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    66
    #33

    Re:Помощ за избор на HD камера

    Цитат Първоначално публикувано от turbolan
    Да се похваля взех TM300.
    Доволен! Горката е обиколила половина кълбо ( Tokyo Usa Europe) стигна до България на цена позволяваща да си поръчам още една
    Тези от Техномаркет малко са мръднали с цената си от 2500 лева.
    Ако не е някаква тайна, как точно е закупена, през някаккъв сайт ли. Аз също се интересувам от такава камера. Освен това с колко вградена памет идва? Чавал съм, че може да е 16 или 32 GB.

  5. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #34

    Re:Помощ за избор на HD камера

    http://cgi.ebay.co.uk/PANASONIC-HDC-...item5ad78ed52a ! Това е новия модел !

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    17
    #35

    Re:Помощ за избор на HD камера

    http://photography.shop.ebay.com/Cam...=p3286.c0.m282

    800$x1.43=1144лева може малко да се понапъне

    Камерата е закупена от един от тези продавачи от горният линк и е с 32 гиги хард.

    Относно HDC-TM350 не е нов модел Introducing Panasonic’s Limited Edition HDC-TM350 http://www.panasonic.co.uk/html/en_G...695/index.html

    Новият модел е HDC-TM700 http://www.panasonic.co.uk/html/en_G...358/index.html

    но той е на много висока цена http://www.amazon.co.uk/Panasonic-19...8346194&sr=8-1

    Същественото при него е: Full-HD 1920 x 1080, 50 Progressive Recording a TM300 e 50i






  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    17
    #36

    Re:Помощ за избор на HD камера

    За уточнение на хората писали ми лично съобщение.
    Камерата е закупена от eBay (един от продавачите от линка в предният пост)
    Мой приятел ми я поръча и закупи от USA и при пътуване до България ми я донесе.

    http://dox.bg/files/dw?a=b23f0068e3

    Скоро направих и един клип от терасата на един приятел, на който може да оцените зума на камерата. (120 оптично)
    П.П. за съжаление не съм си закупил все още типод и при такова зумиране определено е нужен.
    ........и още нещо имайте в предвид,че конфигурацията и най-вече видео картата на PC-то ви трябва да е

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    66
    #37

    Re:Помощ за избор на HD камера


    Някой може ли да ми каже къде в България се продава Panasonic HDC ТМ 300. В TM нямат такава камера

  10. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #38

    Re:Помощ за избор на HD камера

    Колега , не искам да те разочаровам , но май никъде няма да я намериш в БГ , дано да греша ! То вече има и по-нов модел , 350 !

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    66
    #39

    Re:Помощ за избор на HD камера


    Съгласен съм и на ТМ 350, стига да може да се купи в България. Доколкото разбрах от предишни коментари ТМ 350 не е принципно нов модел, единствената разлика с ТМ 300 е че има 64 GB вградена флаш памет.

  12. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #40

    Re:Помощ за избор на HD камера

    Много е съмнително и този модел някой да го държи в наличност ! По вероятно е да ти го доставят с поръчка , но най-сигурно е да си го поръчаш сам , примерно от Англия , около 730 паунда без транспорта до БГ !

  13. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    13
    #41

    Re:Помощ за избор на HD камера

    Здравейте на всички от форума и темата.
    От 2 год. се замених увелечението по цифовата фотография с ново хоби - снимане с камера и видеобработка на заснетия материал. Просто си правя филмчета за домашно ползуване и спомен със семейството и приятелите ни. Досега ползувам камера miniDV JVC GR-D360 и софт. Ulead Videostudio 11. Искам да отбележа, че през това време съм ползувал за малко мисля, че беше SONY HDR-10e (40Gb HDD) и JVC Everio (но не запомних модела, но записа го правеше на HDD). За да е удобно на всички обработвам материала до стандартен DVD формат и правя финалния запис на стандартен DVD диск, който може да се пусне от стандартeн DVD плейър. С голяма изненада открих, че при възпроизвеждане(както на кинескопен ТВ, така и на плазмен) не намерих разлика между Сонито и моята miniDV JVC. Да не говорим за по-новото JVC - във видеото нямаше разлика, но звука беше изместен. Камерата вече не ме кефи и съм решил да я заменя с нещо по-ново и качествено. Искам да отбележа, че държа преди всичко на качеството, но в ценови диапазон 1400 - 1800 лв. Искам да отбележа, че филмчетата ще се гледат преди всичко на ТВ без ползуване на комп. При така посочените от мен параметри, кое е за предпочитане - камера miniDV (Canon HV 40, HV 30) или камера базирана на flash memory напр. Panasonic HDC-TM300, TM350. При всички случаи ще се налага монтаж и др. обработки. Камерата мога да я поръчам от Англия. И още нещо какво мислите за следното:
    http://cgi.ebay.co.uk/Full-HD-Flash-...item27af882bf1


    Поздрави!

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    6
    #42

    Re:Помощ за избор на HD камера

    Аз се спрях на Панасоник HDC-TM700K които в САЩ се намира около 900$ ,другата алтернатива Sony HDR-CX520V 64GB или HDR-CX550V които са почти на същата цена.
    http://cgi.ebay.com/Panasonic-HDC-TM...item45f291f5fa

    Някой да има по-добра идея за тия пари,при положение ,че познат ще си идва до БГ и може да ми направи услугата.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    67
    #43

    Re:Помощ за избор на HD камера

    Цитат Първоначално публикувано от savichBG
    Аз се спрях на Панасоник HDC-TM700K които в САЩ се намира около 900$ ,другата алтернатива Sony HDR-CX520V 64GB или HDR-CX550V които са почти на същата цена.
    http://cgi.ebay.com/Panasonic-HDC-TM...item45f291f5fa
    Някой да има по-добра идея за тия пари,при положение ,че познат ще си идва до БГ и може да ми направи услугата.
    Вземи си камера CANON HV40 и няма да съжеляваш,имам я от около 10 месеца,снима на мини ДВ касета.По добро качество от запис на касета няма да намериш,сигурно съм я избирал от над 20 модела камери с които снимах 100 пъти поне.Донесоха ми я от Лондон.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    66
    #44

    Re:Помощ за избор на HD камера


    Здравейте,

    Искам да попитам каква е разиката между Panasonic HDC TM700 и Panasonic HDC SD700?
    Прегледах няколко сравнения и единствената разлика, която открих е че TM 700 има 32GB вградена флаш памет, докато SD700 няма вградена памет и трябва да се купи SDHC или SDXC карта.
    Интересуваме дали като оптика, качество на заснемане и възпроизвеждане са еднакви.
    Също така ме интересува дали SONY HDR CX550 е по-добър модел от тези модели на Panasonic.
    Търся си добра видеокамера в диапазона 2000 - 2500 лв.

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #45

    Re:Помощ за избор на HD камера

    sony -hdr-hc9e ми легна към 1800лв от Англия.Това е и последният модел на сони ако не бъркам от този клас.записва на мини диви касета което е и наи-качественият запис.Иначе ако вземеш на хард или карта и решиш да си правиш филмчета и да обработваш и слагаш ефекти то тогава ще трябва да се бръкнеш още поне 2000лв за ъпгреид на компютъра ти. щото ще ти трява доста мощтна машина ако заснетият материал е от друг вид камера различна от мини диви,тъи като е много компресиран записа и компа ти ще забива през 5 минути.а обработката на материал заснет на мини диви е песен.само не знам ако е hdv записа на касетата тогава пак ли трябва супер мощен комп.нека които знае да каже.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ за избор на джобна камера
    От Plambo във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 6
    Последно: 17-02-12, 21:01
  2. Помощ за избор на видео камера.
    От hellcreep във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 55
    Последно: 08-06-08, 19:45
  3. Помощ при избор на видео камера
    От pachotel във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 1
    Последно: 09-05-08, 15:33
  4. Помощ за избор на камера...
    От cawboy във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 3
    Последно: 30-07-07, 21:13
  5. Помощ за избор на DVD видео камера
    От alien_t във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 9
    Последно: 23-12-06, 21:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе