Резултати от 1 до 3 от общо 3

Водо, ударо.и..дете устойчив фотоапарат :)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    20
    #1

    Водо, ударо.и..дете устойчив фотоапарат :)

    Здравейте, преглеждайки за такъв апарат попаднах на този Пентакс . Не е евтин, обаче!
    В дъното на ценовият диапазон от подобни апарати се намира този Кодак , който обаче ми се струва подозрително евтин.
    В същото време гледам, че и Самсунг и Тошиба имат такива ниско бюджетни предложения.
    Ще съм много благодарен на коментари, относно този тип техника, за да се насоча към моето апаратче.
    Цел ми са: семейни и детски снимки с добро качество, клипчета със сравнително добро качество и надеждност на апарата все пак.
    Благодаря ви предварително.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #2

    Re:Водо, ударо.и..дете устойчив фотоапарат :)

    Виж и Olympus има Mju серия за подводни снимки и издържа на студ, удар и деца. Аз имам такъв, но имам и подводен бокс за него, защото в солена вода му дават да седи максимум 20 минути без бокс. Поне моя, сега има по-нови модели. Машината не е лоша, но е за любители.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    106
    #3

    Re:Водо, ударо.и..дете устойчив фотоапарат :)

    наскоро имах такава дилема и аз, чудех се какъв компактен да взема - и след всичкото четене се спрях на Panasonic DMC-FТ3 (водоустойчив и т.н.), който изглежда е доста добро предложение като възможности и качество - уви цената е височка (в e-bay чисто нов беше на доста по-добра цена от България). Аз се отказах накрая и си купих видеокамера, но погледни в този сайт - има предостатъчно информация - dpreview. Специално има за водоустойчиви модели добро сравнение правено това лято.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1
    Последно: 22-09-12, 10:50
  2. Отговори: 10
    Последно: 26-11-11, 10:42
  3. Etao.com - китайското дете на Microsoft и Yahoo...
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 15-10-10, 11:25
  4. PRAKTICA 750Z-за подарък на 6 год.дете-СТАВА ЛИ ТОВА АПАРАТЧЕ
    От pacefil във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 9
    Последно: 23-12-08, 12:43
  5. -= ВАЖНО =- ДА ПОМОГНЕМ НА ЕДНО ДЕТЕ!!!
    От trademark във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 10-08-06, 21:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе