Резултати от 1 до 2 от общо 2

Въпрос за избор на апарат и зареждане на такъв

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    86
    #1

    Въпрос за избор на апарат и зареждане на такъв

    SONY DSC-S5000S :: Фотоапарати - компактни :: Фотоапарати - компактни :: Фотоапарати :: Фото & Видео :: Technomarket Bulgaria
    CANON POWERSHOTA2300 BLACK :: Фотоапарати - компактни :: Фотоапарати - компактни :: Фотоапарати :: Фото & Видео :: Technomarket Bulgaria
    SONY DSC-W620S :: Фотоапарати - компактни :: Фотоапарати - компактни :: Фотоапарати :: Фото & Видео :: Technomarket Bulgaria
    SONY DSC-W710B :: Фотоапарати - компактни :: Фотоапарати - компактни :: Фотоапарати :: Фото & Видео :: Technomarket Bulgaria

    Насочил съм се към тези апарати. Досега имах Сони DSC S650 и съм много доволен, но е време за смяна.

    Дилемата ми е дали да взема първия с АА батерии, но с лошо видео или да взема HD видео, но с литиево-йонна батерия, което не е за предпочитане от гледна точка на неудобството да ти изгасне апарата в неподходящия момент и да се молиш по кафенета да го заредиш за 1 час.
    Другото - предполагам, когато снимам нещо с висока резолюция вградената батерия ще се скапва супер бързо.

    Въпросът ми е мога ли да си зареждам апарата докато пътувам с такова устройство
    Philips - Двойно USB зарядно устройство за автомобил Универсално, USB - DLP2259/10 - Зарядни устройства - Аксесоари за мобилни телефони - Аксесоари

    като екстра май само на Олимпус пишеше, че има USB зареждане. Дали и другите могат или имат защити някакви?

    Вчера загледах и SX 150, който мисля, че е добър и е с АА батерия, но ми се струва голям за носене.

    По-надолу видях подобна тема за евтин апарат, но ако мислите, че съм изпуснал някой, който си струва може да споделите.

    Фотоапарат Sony DSC S5000S+ЗАРЯДНО+2XAA+2GB+ЧАНТА - Търговска верига "Зора"
    този даже е с подарък зарядно и батерии

    Какво мислите?

    С 2 думи - ако го заредя сутринта мога ли да снимам цял ден или още до обяд трябва да му търся контакт?

    - - - - - - - - - -

    Защо никой не пише, да не сте сърдити нещо?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #2

    Отговор: Въпрос за избор на апарат и зареждане на такъв

    От всичко което си гледал само SX 150 е нещо заслужаващо специално внимание, всички други са ниско класни сапунерки без съществени разлики в качеството на снимане.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на фото-апарат/камера
    От natureschild във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 4
    Последно: 27-02-12, 06:48
  2. Избор на DSLR апарат.
    От svile12 във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 2
    Последно: 26-04-09, 11:46
  3. Въпрос за Lexmark Optra S 1650 -зареждане тонер
    От magnum6671 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 23-02-09, 07:34
  4. Отговори: 5
    Последно: 07-05-04, 03:01
  5. въпрос за избор на TV
    От ThePopa във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 4
    Последно: 03-04-03, 00:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе