Резултати от 1 до 4 от общо 4

Проблем с дисплея на JVC HM550

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    40
    #1

    Проблем с дисплея на JVC HM550

    Преди два месеца ми се развали дисплея - постепенно лентовия кабел сдаде багажа и трябваше да го сменям. Понеже ми се видя сложна и фина процедурата занесох камерата в сервиз където ми сложиха оригинален кабел. На пръв поглед дисплея вече си работи. Обаче на по-късен етап забелязах, че една от функционалностите му не е наред. Когато се завърти дисплея на 180 градуса напред трябва да се обръща изображението. Това обаче не става.
    Въпроса ми е, това дали е свързано с лентовия кабел, ако са ми сложили не какъвто трябва? Дали има някакви датчици, които са в екранчето и при монтажа на кабела са повредени? Или дали нещо в самия монтаж би бил проблема?
    Какъв е принципа на завъртане на картината и дали да ходя да де разправям в сервиза?

  2.  
     
  3. Junior Member Аватара на stefan55
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Pernik
    Мнения
    36
    #2

    Отговор: Проблем с дисплея на JVC HM550

    Провери дали има някакви настройки и да е изключен от там, ако не е разкачен в сервиза. Обади се най-добре в сервиза и питай.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    40
    #3

    Отговор: Проблем с дисплея на JVC HM550

    Не е до настройки, а до сензора, който е с някакво магнитче. Ходих в сервиза и там свалиха няколко капачета, видях сензора, и ми обясниха, че проблема вероятно е някъде по-навътре.
    Реших, че не си струва по-нататъшно разглобяване, че ще вземе нещо друго да се развали заради тази малка подробност, а камерата е извън гаранция и не ми се наливат повече пари в нея.

  5. Junior Member Аватара на stefan55
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Pernik
    Мнения
    36
    #4

    Отговор: Проблем с дисплея на JVC HM550

    Като цяло добре си направил!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. проблем с дисплея на лаптоп тошиба
    От mistarmi във форум Мобилни устройства
    Отговори: 12
    Последно: 10-09-15, 18:43
  2. Проблем с дисплея на Compaq n620c
    От iovkito във форум Мобилни устройства
    Отговори: 0
    Последно: 28-12-13, 14:02
  3. Премигване на дисплея на лаптоп
    От gnf във форум Мобилни устройства
    Отговори: 0
    Последно: 23-11-13, 18:49
  4. Фотоапарат Panasonic DMC- TZ20 - проблем с дисплея
    От stoianoff във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 1
    Последно: 12-06-12, 18:55
  5. Проблем с дисплея на лаптоп
    От tatoo във форум Мобилни устройства
    Отговори: 4
    Последно: 02-11-08, 13:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе