Страница 6 от 12 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследноПоследно
Резултати от 76 до 90 от общо 167

Smartwatch - избор, мнения, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #76

    Отговор: Smartwatch - избор, мнения, обсъждане

    И снимка , в подкрепа на по-горното мнение


  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #77

    Отговор: Smartwatch - избор, мнения, обсъждане

    Снимката ясна, ама ако тая "тухла четворка" е снимана на твоята ръка а на на китайска просто изглежда потресаващо грозно и голямо. Дори си коригирам мнението, батерията едва ли ще е способна да изкара повече от 8-10 часа.

  4. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #78

    Отговор: Smartwatch - избор, мнения, обсъждане

    Моя си е ръката , снимката не блести с качество , но наживо не е чак толкова зле , като се има предвид и цената . За батерията- вече 16 часа не съм я слагал на зарядка , ама махнах сим картата ( само за обмен на данни , 4Г ) . Иначе с активна карта - макс 5 часа живот на батерията .

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #79

    Отговор: Smartwatch - избор, мнения, обсъждане

    Майната му на качеството. Това което аз търсих в часовника е времето за автономна работа. Не мога да си представя да го зареждам всяка вечер. Моя с изгасен екран (включва се само като има нотификации или завъртя китката към лицето си), издържа без заряд над 4 денонощия. Ако му пусна AOD (Always On Display) изкарва два дена и половина като OLED-a се вижда доста приятно на дневна светлина.

  6. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #80

    Отговор: Smartwatch - избор, мнения, обсъждане

    Нападайте чисто ново и високо технологично !! Самсунг и компания ... пасти да яде !



    Или -


  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #81

    Отговор: Smartwatch - избор, мнения, обсъждане

    Искам да взема на едното хлапе детски smart watch. Не ми се дават много пари, понеже знам каква зла участ очаква нещастната машинка. Търся нещо до 30€, което може да се закупи от китайските сайтове за пазаруване. Това, което ме интересува е:
    - батерия с поне 48ч автономна работа
    - възможност за работа със sim карта
    - добър GPS tracker

    Може ли да се намери нещо свястно за тези пари? Ако има някой, който е купувал за дете подобна играчка, ще ми е много полезно да чуя инфо и насоки за модел/марка/, параметри и сигурен магазин с изгодни цени.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #82

    Отговор: Smartwatch - избор, мнения, обсъждане

    Часовникът е избран, доставен и проверен. Поръчах Q90 от Алиекспрес. Бях на тръни, защото имам горчив опит с умни часовници, поръчани в китайски сайтове, а и прочетох мненията на хора, поръчали от търговеца, който избрах. За мой късмет, всичко е наред. Устройството работи идеално. GPS тракера работи перфектно. Батерията държи поне 48ч, дори и при сериозно заиграване със приложението, което се инсталира на телефона и със самия часовник.Единственото, което е малко разочароващо е че трябваше да сменя няколко безплатни приложения, за да се спра на платено такова, което да има пълната функционалност и акуратност, която исках.

  10. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #83

    Отговор: Smartwatch - избор, мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от avast3 Виж публикацията
    Часовникът е избран, доставен и проверен. Поръчах Q90 от Алиекспрес. Бях на тръни, защото имам горчив опит с умни часовници, поръчани в китайски сайтове, а и прочетох мненията на хора, поръчали от търговеца, който избрах. За мой късмет, всичко е наред. Устройството работи идеално. GPS тракера работи перфектно. Батерията държи поне 48ч, дори и при сериозно заиграване със приложението, което се инсталира на телефона и със самия часовник.Единственото, което е малко разочароващо е че трябваше да сменя няколко безплатни приложения, за да се спра на платено такова, което да има пълната функционалност и акуратност, която исках.
    Кое приложение ползваш за тракер?

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #84

    Отговор: Smartwatch - избор, мнения, обсъждане

    Find my kids: child locator


  12. kod
    kod е на линия
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #86

    Отговор: Smartwatch - избор, мнения, обсъждане

    Mpow D6 - функционална смарт гривна за по-малко от 20 лева


    Mpow D6 е отлична смарт гривна с вграден Bluetooth модул за връзка със смартфон. Тя може да показва нотификации за събития, има вградени монитор на сърдечната дейност, монитор на качеството на съня, както е и добър помощник за тренировки с педометър.
    Цената на Mpow D6 е само $9.99.
    Прочетете още >>
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  13.  
     
  14. kod
    kod е на линия
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #87

    Отговор: Smartwatch - избор, мнения, обсъждане

    NO.1 F6 - IP68 смарт часовник с живот на батерията 50 дни

    Смарт часовникът NO.1 F6 има вграден педометър, акселерометър, датчик за следене на пулса, функция за следене на съня и Bluetooth модул за връзка със смартфон.
    Това е отличен фитнес тракер с нотификации за събития и разнообразни възможности.
    Прочетете превю на NO.1 F6 в SetCombG.com >>
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #88

    Отговор: Smartwatch - избор, мнения, обсъждане

    Интересно решение на китайския гений. Скъса се каишката и се опулих - слюдичка с писти т.е. платчица, натикана в каишката. Бог знае какво има в другата част, която е здрава . Ще науча като ми дойде новата от Китай. Бижуто е DZ 09, с моя собствена "прошывка" на руски, понеже кирилицата + немски,френски не се поддържа, за сметка световните езици като баха, виетнамски и т.н. Кирилицата ми е нужна, за да ми чете данните от телефона, въведени на нея. Като цяло не е лош за без пари - добра батерия(до 5 дни), добра комуникация с телефона, добър изх. и вх. звук, нелош тъч, отлична работа със sim карта. Като минуси мога да отбележа грубоватия дизайн и работата с вградения браузър, която си е мъка.Ползвам го от 6 месеца, като заместник на един злощастен U8, закупен от Гиър Бест, доставен ми с надута батерия, която всеки момент щеше да роди

    IMG_20180207_183649.jpg

  16. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #89

    Отговор: Smartwatch - избор, мнения, обсъждане

    Интересно решение на китайския гений.
    От поне 5-6 години личният лекар ми установи хипертония и ме кара ежедневно да вземам хапчета за високото кръвно, но аз от нехайство или друго спрях да ги пия вече поне 3 години. Мързи ме и да го меря с обикновеното апаратче с помпа, и с електронното за китка - те също като на докторката потвърждават, че кръвното ми налягане е високо - около 100/160, но вече и по-високо. Всички ме съветват да взема мерки - да го измервам и да пия хапчетата -та затова си купих тази фитнес гривна - не да правя фитнес/спорт, а уж лесно да следя кръвното си, понеже уж измерва и кръвно налягане. Първите няколко часа се зарадвах, че ми отчита все нормално кръвно около 80/120 mm/Hg и малко по-висок пулс 80 удара/мин, после се усъмних в показанията - защото другите ми апарати за кръвно си отчитат около 100/160 и пулс нормален -70. Махнах гривната от ръката си и се оказа, че тя пак отчита и кръвно и пулс, и кислород в кръвта - без въобще да да има досег с тялото ми - долу на клипа показвам как измерва "кръвното ми", увита около капачка от спрей така ми изглежда като фалшиво устройство и измама. Всъщност са два еднакви броя и при двата е така - отчитат почти еднакви показатели(неадекватни с др. апарати, с и без допир до ръка)
    Този пост е редактиран от morandis; 13-07-18 в 12:19.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,169
    #90

    Отговор: Smartwatch - избор, мнения, обсъждане

    Защо въобще се учудвате че китайските боклуци за по 20$ не вършат работа - те затова са толкова евтини - да залъгват хората , поне повечето от тях. Оня ден един приятел се оплака , че си поръчал Bluetooth слушалка за 6$ и не и държала батерията повече от 15мин. То какво искаш от устройство за толкова пари . При тази продажна цена , производствената му е сигурно 50 цента - какво да вложат в нея?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 12 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения
    От huba-buba във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 274
    Последно: 29-02-24, 11:16
  2. Електрически самобръсначки / FAQ - избор, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Друга битова техника
    Отговори: 76
    Последно: 29-12-23, 20:37
  3. Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения
    От eye_contact във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 978
    Последно: 04-12-23, 19:49
  4. Хладилници / FAQ - избор, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Хладилна техника
    Отговори: 50
    Последно: 02-06-20, 22:20
  5. Епилатори / FAQ - избор, мнения, обсъждане
    От Zornitsa_S във форум Друга битова техника
    Отговори: 8
    Последно: 06-09-15, 18:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе