Страница 5 от 12 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 167
Like Tree26Одобрявам

Smartwatch - избор, мнения, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #61

    Отговор: Smartwatch - избор, мнения, обсъждане

    Kod, благодаря, че ни освети с личната си класация. С тая 300 милиампера батерия, Хуавея е просто върха на сладоледа. Една камара други часовници ползват за същият размер 400 mA. Android Wear предлага много елементарна къстъмизация и като цяло часовниците на всичките производители задвижвани от гуугълската ОС са еднакви като функционалност и изглед (друг е въпроса кой какви датчици ще си спести). Гиър 2 не знам защо го слагаш в класацията след като е с друга ОС (Тизен).

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #62

    Отговор: Smartwatch - избор, мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Kod, благодаря, че ни освети с личната си класация. С тая 300 милиампера батерия, Хуавея е просто върха на сладоледа. Една камара други часовници ползват за същият размер 400 mA. Android Wear предлага много елементарна къстъмизация и като цяло часовниците на всичките производители задвижвани от гуугълската ОС са еднакви като функционалност и изглед (друг е въпроса кой какви датчици ще си спести). Гиър 2 не знам защо го слагаш в класацията след като е с друга ОС (Тизен).
    Stenly, моля, пак заповядай.

    Да внеса малко уточнения:
    1. Това не е моя лична класация, а интерпретацията ми на заключенията от ревютата в мрежата. Разбира се, можеш да намериш ревю, в което авторът е запленен от въртящия се функционален безел на Гиър 2 и е дал предпочитания за него пред Хуавея, но тези ревюта са малко. Има и такива, поставящи Мото пред Хуавей поради факта, че е по-евтин. Заключението ми спестява еднодневен преглед на десетки ревюта за формиране на извод. Дали си съгласен с него е твое решение Качеството на изработка и използваните материали при Хуавея нямат аналог за момента като изключим Tag Heuer разбира се, който обаче има много спортно излъчване и не е подходящ за дрес часовник. Да не забравяме, че това е часовник - бижу за носене и външния вид е с много висок приоритет. Гиър 2 изостава сериозно с дизайн, далеч от добрите практики при конвенционалните часовници. Моето в подредбата е това, че държа на първо място на дизайн, външен вид и изработка. Останалото са събрани отзиви от хора, правили ревю и на четирите адекватни модела на пазара.
    2. Това е класация за смарт часовници. Независимо каква операционна система използват, те са смарт часовници, така че деленето им по операционна система е безумно.

  4. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #63

    Отговор: Smartwatch - избор, мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Kod, благодаря, че ни освети с личната си класация. С тая 300 милиампера батерия, Хуавея е просто върха на сладоледа. Една камара други часовници ползват за същият размер 400 mA .
    ми кат си почнал, така смело, философски по тоя въпрос, няма да е лошо да седнеш да ни обясниш, като толкова ги разбираш, защо едната камара по яки часовници, дето ползват поне 400mА, се гасят, а хуауея си мята циферблата, каквото и да става?....

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #64

    Отговор: Smartwatch - избор, мнения, обсъждане

    Не знам, може и да си прав. Според мен ако някой търси красивото, то със сигурност ще си купи истински часовник а не смарт такъв. По-скоро смарт часовниците са практични добавки за телефоните.

  6. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #65

    Отговор: Smartwatch - избор, мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Не знам, може и да си прав. Според мен ако някой търси красивото, то със сигурност ще си купи истински часовник а не смарт такъв. По-скоро смарт часовниците са практични добавки за телефоните.
    А не така! Аз искам и смарт и красиво. Имам си както каза "истински" часовник но това не ми стига, та се оглеждам за смарт но да е набутан в метален корпус с качествена изработка както "истинските" часовници

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #66

    Отговор: Smartwatch - избор, мнения, обсъждане

    NO.1 умни часовници - евтини и функционални

    NO.1 - китайска марка за смарт часовници с много модели с разнообразна функционалност, красив дизайн и много ниска цена.
    Повече за NO.1 умните часовници - в SetCombG.com >>
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #67

    Отговор: Smartwatch - избор, мнения, обсъждане

    Имам такава джаджа - DZ 09 , за парите си е без конкуренция !

    Този пост е редактиран от civica; 12-04-17 в 10:59.

  10. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #68

    Отговор: Smartwatch - избор, мнения, обсъждане

    уфф, грозна ми е
    Не понасям правоъгълни смарт часовници, обичам кръгли....
    http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_613323.html - това например ми е в пъти по-симпатично и елегантно. А функционалност има... повече от необходимото.

  11. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #69

    Отговор: Smartwatch - избор, мнения, обсъждане

    Аз пък обичам ... евтини и функционални , формата не ме бърка . Кръглите , от хубавите ( Гармин , примерно ) , са и с кръгли цени !
    Asen Ikonomov одобрява това.

  12. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #70

    Отговор: Smartwatch - избор, мнения, обсъждане

    Код, вземи си Gear S3 (без значение дали classic или frontier) и ще видиш какво е часовник (за съжаление е скъп, но поне за мен си струва всяко едно левче.) С моето ползване, карам 5 денонощия с едно зареждане, Tizen е с пъти по-добра "часовникарска" ОС от Android-a и върви доста по-мазно. Много искам да видя на живо какво са направили гуугъл с Android Wear-2

  13. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #71

    Отговор: Smartwatch - избор, мнения, обсъждане

    Стенли, имам добра колекция механични часовници с ръчно и автоматично навиване. Без ток и батерии.
    Далеч съм... от джаджи като смарт часовници, единствено интереса може да ме накара да си вземе няколко за жълти стотинки за да си поиграя.
    Но да нося постоянно часовник който не цъка и няма движещи се колелца... не мисля, че ще стане скоро.
    Miro1972 одобрява това.

  14.  
     
  15. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #72

    Отговор: Smartwatch - избор, мнения, обсъждане

    Kod и аз така мислих. Лично при мен работата ми е свързана с много мейлове, срещи и естествено всеки път като ми пристигне някаква нотификация ми е по-лесно да си погледна дисплея на часовника от колкото да гледам телефона. Като цяло вече телефона почти не го ползвам (освен за разговори), всичко друго ми се редиректва към часовника. Иначе и аз съм фен на механичните часовници. Ако някой се сети да направи комбинация ще е супер (макар, че размера ще е ужасяващ). Живот и здраве ако се запием на по бира ще ти покажа какво може да прави и може да ти хареса.

  16. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #73

    Отговор: Smartwatch - избор, мнения, обсъждане

    А може ли да приема разговори , директно ? Има ли слот за сим-карта ?
    Щото оня евтин китайски " боклук " ,който имам ,и за без пари , го може и ми е една алтернатива на телефона с 3Г сим-карта . 4Г на телефона , все пак има доста по-комфортен екран за четене на това-онова !

  17. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #74

    Отговор: Smartwatch - избор, мнения, обсъждане

    Може, има ЛТЕ модел с вградена сим карта (не се предлага навсякъде). Друг е въпроса колко е удобно да си говориш на часовника и колко време ще те изкара батерията на китаеца с нашите чудни мрежи. Лично на мен не ми допада, пробвах го като хендс-фри докато шофирам но аудиото в колата ми е по-приятно за целта. Не ми се влиза в разговори колко по-добро е по-евтиното. Не ми харесва и Android Wear (първа генерация) в сегашният си вид. Всеки си има предпочитания.

  18. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #75

    Отговор: Smartwatch - избор, мнения, обсъждане

    Нямам идея да споря за цени и прочее !
    Просто за дребни пари , имам още една екстра и работи прилично за подобна джаджа и то значително евтина сред топ-марките . Добре похарчени дребни пари ! Това е .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 12 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения
    От huba-buba във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 274
    Последно: 29-02-24, 10:16
  2. Електрически самобръсначки / FAQ - избор, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Друга битова техника
    Отговори: 76
    Последно: 29-12-23, 19:37
  3. Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения
    От eye_contact във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 978
    Последно: 04-12-23, 18:49
  4. Хладилници / FAQ - избор, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Хладилна техника
    Отговори: 50
    Последно: 02-06-20, 21:20
  5. Епилатори / FAQ - избор, мнения, обсъждане
    От Zornitsa_S във форум Друга битова техника
    Отговори: 8
    Последно: 06-09-15, 17:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе