Резултати от 1 до 6 от общо 6

Хладилник Gorenje RK63391DE

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    130
    #1

    Хладилник Gorenje RK63391DE

    Какво мислите за този хладилник http://www.gorenje.bg/fridge_freezer?c=224571 и смятате ли че трябва да търся модел задължително с 2 компресора ??? Кажете като цяло какво да търся на пазара .

  2.  
     
  3. Member Аватара на Ivan19
    Тук е от
    Jan 2009
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    241
    #2

    Re:Мнения за Gorenje RK63391DE

    Здравей! Аз съм с по-стар модел на Gorenje с 2 компресора. Според мен си е удобство, защото си имаш все едно 2 отделни електроуреда. Например, когато размразявам фризера, хладилника си работи. Удобство е и дигиталното управление, защото задаваш конкретни температури и хладилника/фризера си ги поддържа. Макар, че при мен точно платката за цифровото управление се скапа и беше подменена, за късмет в 3 годишния гаранционен срок. Сервизния техник беше малко груб (като повечето техници и майстори в нашата страна) при посещението на дома ми за установяване на повредата, но след мое оплакване в главния офис на Gorenje в София, на второто посещение, за смяната на платката, беше вече изключително любезен. Така че останах с впечатление, че от вносителя на Gorenje търсят доброто обслужване на клиентите, а и самата марка последните години сякаш се поналожи в пазара като качествена и с хубави дизайни на уредите. Лично аз имам 3 техни електроуреда у дома. Дано съм ти бил полезен!

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    192
    #3

    Re:Мнения за Gorenje RK63391DE

    Аз лично предпочитам и препоръчвам хладилник с два компресора!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    130
    #4

    Re:Мнения за Gorenje RK63391DE

    Този модел за който ви пиша по-горе има възможност да се изключва фризера а това за мен е добре затова се интересувам от него другия модел с 2 компресора е с 200лв по-скъп.

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #5

    Re:Мнения за Gorenje RK63391DE

    Предимството на двата компресора е, че имаш отделна регулация на температурата в камерата и хладилника. Ако има един компресор има само един термостат. По принцип дори с един термостат хладилника си работи нормално, но ако се отваря често отсека без термостат(примерно фризера) там ще се покачи температурата. Друг е въпроса, че обикновено се отваря хладината част и в повечето случаи там е поставен термостата. При NO FROST хладилниците вече е по различно. Там има вариант да е с регулация само в единя отсек, но може и да е с регулация в хладилник и фризер, като има поставен автоматичен разпределенител на студения въздух. Даже вече се появи един модел на пазара при който можеш да си избираш кое да е хладилник и кое да е фризер. При NO FROST има само един компресор. Двата компресора много оскъпяват хладилника. Всичко е по две. Горене и без това са си скъпи, а така стават още по-скъпи.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    130
    #6

    Re:Мнения за Gorenje RK63391DE

    Това че Горене са скъпи неозначавали че са и мн-добри ???

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Хладилник Gorenje грешка - E2
    От bodlivez във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 37
    Последно: 27-01-21, 19:24
  2. Хладилник Gorenje RK6191AW
    От heri във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 5
    Последно: 02-03-14, 18:00
  3. Хладилник Gorenje RK6336W
    От bo4o във форум Хладилна техника
    Отговори: 7
    Последно: 19-09-11, 14:32
  4. Хладилник Gorenje RK 6284 W
    От pipe82 във форум Хладилна техника
    Отговори: 2
    Последно: 16-09-10, 12:21
  5. Хладилник Gorenje RK65325DE
    От Georgi Penchev във форум Хладилна техника
    Отговори: 0
    Последно: 13-08-10, 16:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе